Rules

Only words with 2 or more characters are accepted
Max 200 chars total
Space is used to split words, "" can be used to search for a whole string (not indexed search then)
AND, OR and NOT are prefix words, overruling the default operator
+/|/- equals AND, OR and NOT as operators.
All search words are converted to lowercase.

SI | EN
Skrbno z gozdom, v dobro narave in ljudi

Kontaktni podatki

Kontaktni podatki uradnih oseb, pristojnih za posredovanje informacij javnega značaja

Kontaktni podatki uradnih oseb, pristojnih za posredovanje informacij javnega značaja
  ime in priimek delovno mesto in naziv poštni naslov elektronski naslov službena telefonska številka
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Centralne enote – strokovne zadeve dr. Aleš Poljanec Vodja sektorja za strokovne zadeve – pomočnik direktorja ZGS Centralna enota, Večna pot 2, 1000 Ljubljana Ales.Poljanecping@zgspong.si 01 470 00 50
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Centralne enote – splošne zadeve Tomaž Hrovat Vodja sektorja za strokovne zadeve – vodja centralne enote ZGS Centralna enota, Večna pot 2, 1000 Ljubljana Tomaz.Hrovatping@zgspong.si 01 470 00 50
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Tolmin Edo Kozorog Vodja območne enote I ZGS Območna enota Tolmin, Tumov drevored 17, 5220 Tolmin edo.kozorogping@zgspong.si 05 38-01-240
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Bled Andrej Avsenek Vodja območne enote III ZGS Območna enota Bled, Ljubljanska cesta 19, 4260 Bled Andrej.Avsenekping@zgspong.si 04 57-50-300
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Kranj Janez Logar Vodja območne enote II ZGS Območna enota Kranj, Cesta Staneta Žagarja 27b, 4000 Kranj Janez.Logarping@zgspong.si 04 57-50-300
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Ljubljana mag. Viktor Miklavčič Vodja območne enote I ZGS Območna enota Ljubljana, Tržaška 2, 1000 Ljubljana viktor.miklavcicping@zgspong.si 01 24 10 624
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Postojna Anton Smrekar Vodja območne enote II ZGS Območna enota Postojna, Vojkova 9, 6230 Postojna Anton.Smrekarping@zgspong.si 05 70-00-610
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Kočevje Katja Konečnik Vodja območne enote I ZGS Območna enota Kočevje, Rožna ulica 39, 1330 Kočevje katja.konecnikping@zgspong.si 01 89-55-276
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Novo mesto Anton Turk Vodja območne enote I ZGS Območna enota Novo mesto, Gubčeva 15, 8000 Novo mesto Toni.Turkping@zgspong.si 07 39-42-550
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Brežice Niko Rainer Vodja območne enote II ZGS Območna enota Brežice, Cesta bratov Milavcev 61, 8250 Brežice Niko.Rainerping@zgspong.si 07 49-91-600
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Celje Aleksander Ratajc Vodja območne enote II ZGS Območna enota Celje, Ljubljanska 13, 3000 Celje Aleksander.Ratajcping@zgspong.si 03 42-55-187
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Nazarje dr. Darij Krajčič Vodja območne enote III ZGS Območna enota Nazarje, Savinjska cesta 4, 3331 Nazarje Darij.Krajcic@zgs.si 03 83-93-770
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Slovenj Gradec Branislav Gradišnik Vodja območne enote II ZGS Območna enota Slovenj Gradec, Vorančev trg 1, 2380 Slovenj Gradec

Branko.Gradisnik@zgs.si

02 88-39-220
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Maribor mag. Jožef Mrakič Vodja območne enote I ZGS Območna enota Maribor, Tyrševa 15, 2000 Maribor Jozef.Mrakicping@zgspong.si 02 23-41-615
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Murska Sobota Štefan Kovač Vodja območne enote III ZGS Območna enota Murska Sobota, Arh. Novaka 17, 9000 Murska Sobota Stefan.Kovacping@zgspong.si 02 53-49-500
Posredovanje informacij javnega značaja na ravni Območne enote Sežana Boštjan Košiček Vodja območne enote II ZGS Območna enota Sežana, Partizanska 49, 6210 Sežana Bostjan.Kosicek@zgs.si 05 70-74-400