Išči:

Gozdna tehnika

Svetovalci na ZGS

 

Na področju rabe lesa v energetske namene vidimo glavno vlogo ZGS pri oceni dejanskih potencialov v Sloveniji, za kar je bil izdelan poseben informacijski sistem, ki omogoča kompetentno sprejemanje strateških in lokalnih odločitev pri uvajanju tega načina rabe energije v Sloveniji. Z drugimi institucijami smo ustanovili mrežo svetovalcev za učinkovito rabo lesa za energijo, ki na terenu svetuje vsem, ki jih to področje zanima.

 


Na vseh območnih enotah Zavoda za gozdove Slovenije so dosegljivi "Svetovalci za učinkovito rabo lesne biomase", ki so ustrezno usposobljeni za svetovanje glede sodobne in učinkovite rabe lesa vira energije.

 

 

 

 

Organizacijska enota ZGS

Naslov

Telefon

E-mail naslov

Svetovalec

Centralna enota

Večna pot 2, 1000 Ljubljana,

(041) 657-003

Andrej.Grum@zgs.gov.si

Andrej Grum

Centralna enota

Večna pot 2, 1000 Ljubljana,

(041) 657-014

Rok.Pisek@zgs.gov.si

Rok Pisek

Območna enota Tolmin

Tumov drevored 17, 5220 Tolmin

(041) 657-080

Rajko.Pagon@zgs.gov.si

Rajko Pagon

Območna enota Bled

Ljubljanska c. 17, 42650 Bled

(041) 657-102

Bojan.Bajzelj@zgs.gov.si

Bojan Bajželj

Območna enota Kranj

C. Staneta Žagarja 27b, 4000 Kranj

(041) 657-182

rolando.nardoni@zgs.gov.si

Rolando

Nardoni 

Območna enota Ljubljana 

Tržaška 2, 1000 Ljubljana

(041) 657-271

Petric.andrej@siol.net

Andrej Petrič

Območna enota Postojna 

Vojkova 9, 6230 Postojna

(041) 657-281

Igor.Bizjak@zgs.gov.si

Igor Bizjak

Območna enota Kočevje 

Rožna ul. 39, 1330 Kočevje

(041) 657-407

 

Stane Potisek

Območna enota Novo mesto 

Gubčeva 15, 8000 Novo mesto

(041) 657-546

 KE_Mokronog@volja.net

Jože Mori

Območna enota Brežice 

C. bratov Milavcev 61, 8250 Brežice

(041) 657-560

prah.joze@volja.net

Jože Prah

Območna enota Brežice

C. bratov Milavcev 61, 8250 Brežice

(041) 657-552

Boris.Papac@zgs.gov.si

Boris Papac

Območna enota Brežice

C. bratov Milavcev 61, 8250 Brežice

(041) 657-546

 KE_Mokronog@volja.net

Jože Mori

Območna enota Celje

Ljubljanska 13, 3000 Celje

(041) 657-603

aleksander.ratajc@zgs.gov.si

Aleksander Ratajc

Območna enota Nazarje 

Savinjska cesta 4, 3331 Nazarje

(041) 657-628

Damjan.Jevsnik@zgs.gov.si

Damjan Jevšnik

Območna enota Slovenj Gradec

Vorančev trg 1, 2380 Slovenj Gradec

(041) 657-675

Hinko.Andrejc@zgs.gov.si

Hinko Andrejc

Območna enota Maribor 

Tyrševa 15, 2000 Maribor

(041) 657-796

 

Igor Kopše,

Območna enota Maribor

Tyrševa 15, 2000 Maribor

(041) 657-778

Alojz.Kosjek@zgs.gov.si

Kosjek Alojz

Območna enota Murska Sobota

Arh. Novaka 17, 9000 Murska Sobota

(041) 688-393

Stefan.Kovac@zgs.gov.si

Štefan Kovač

Območna enota Sežana

Partizanska 49, 6210 Sežana

041) 657-903

Andrej.Zadnik@zgs.gov.si

Andrej Zadnik

 

 

© 2005-2014 Zavod za gozdove Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe