Rules

Only words with 2 or more characters are accepted
Max 200 chars total
Space is used to split words, "" can be used to search for a whole string (not indexed search then)
AND, OR and NOT are prefix words, overruling the default operator
+/|/- equals AND, OR and NOT as operators.
All search words are converted to lowercase.

SI | EN
Skrbno z gozdom, v dobro narave in ljudi

Predstavitev osnutkov gozdnogojitvenih načrtov

Vabimo na predstavitve osnutkov Gozdnogojitvenih načrtov:

OE Novo mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Otočec

Dule

29. marca 2019, ob 9.00 uri

25. do 29. marca 2019, med 7.00 in 9.00 uro

Zagorica

04085

Vabilo

Otočec

Brezovica

Daljni vrh

04107

Vabilo

Otočec

Kojarce

Ždinja vas

04137B

Vabilo

Lukovek

Meglenik

Lukovek

18022

Vabilo

Dobrnič

Pod Cvingerjem

Dobrnič

18126

Vabilo

Velika Loka

Nišče

Čatež

19009

Vabilo

 

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Reka

Železničarska ravna-

1.3.2019 ob 08:00

od 15.2.2019 do 28.2.2019 med 08:00 in 10:00

HOČKO POHORJE

02019A

Reka

Pri železničarskem d

HOČKO POHORJE

02020B

Reka

Pod naseljem Martin

HOČKO POHORJE

02022C

Reka

Pri hotelu Bellevue

HOČKO POHORJE

02022D

Reka

Na slemenu- zg. post

HOČKO POHORJE

02024A

Reka

Na slemenu -zg. post

HOČKO POHORJE

02024B

Reka

Bergauer

HOČKO POHORJE

02026A

Reka

Potnik

HOČKO POHORJE

02026B

Reka

Mlaker

HOČKO POHORJE

02026C

Reka

Vikend naselje pri D

HOČKO POHORJE

02026D

Reka

Univerza-pri lovskem

HOČKO POHORJE

02027B

Reka

Univerza-pri lovskem

HOČKO POHORJE

02027C

Sladki vrh

SPODNJI JAKOBSKI DOL

SPODNJI JAKOBSKI DOL

08025A

Sladki vrh

SPODNJI JAKOBSKI DOL

SPODNJI JAKOBSKI DOL

08025B

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028A

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028B

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028C

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028D

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08096C

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08096D

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08096F

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100A

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100B

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100C

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100D

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100E

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100G

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100H

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100I

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102A

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102D

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102E

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102G

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111A

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111C

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111D

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111E

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116A

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116B

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116C

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116E

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116I

 

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Ščavnica

Lokavec

27.2.2019 ob 08:00

od 13.2.2019 do 26.2.2019 med 08:00 in 10:00

LOKAVEC

04001B

Ščavnica

Lokavec

LOKAVEC

04001E

Ščavnica

Lokavec

LOKAVEC

04001I

Ščavnica

Zgornja Ščavnica

ZGORNJA ŠČAVNICA

04004B

Ščavnica

Zgornja Ščavnica

ZGORNJA ŠČAVNICA

04004C

Ščavnica

Spodnji Dražen Vrh

SPODNJI DRAŽEN VRH

04009C

Ščavnica

Spodnji Dražen Vrh

SPODNJI DRAŽEN VRH

04009E

Ščavnica

Spodnji Dražen Vrh

SPODNJI DRAŽEN VRH

04009F

Ščavnica

Žitence

ŽITENCE

04011C

Ščavnica

Krivi Vrh

KRIVI VRH

04018A

Ščavnica

Zgornja Ročica

ZGORNJA ROČICA

04019D

Ščavnica

Žice

ŽICE

04038A

Korena

Spodnje Verjane

SPODNJE VERJANE

04080A

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083D

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083E

Korena

Spodnja Voličina

SPODNJA VOLIČINA

04091B

Korena

Spodnja Voličina

SPODNJA VOLIČINA

04091C

Korena

Spodnja Voličina

SPODNJA VOLIČINA

04091D

Korena

Šetarova

ŠETAROVA

04092A

Korena

Gočova

GOČOVA

04093A

Korena

Nadbišec

GOČOVA

04093B

Korena

Gočova

GOČOVA

04093C

Korena

Gočova

GOČOVA

04093D

OE Novo Mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

ČRNOMELJ

ZASTAVSKI STELJNIKI

21.02.2019 ob 07:00

od 18.02.2019 do 22.02.2019 med 07:00 in 09:00

ZASTAVA

20142B

ČRNOMELJ

ZASTAVSKI STELJNIKI

ZASTAVA

20142C

ADLEŠIČI

CEROVEC

TRIBUČE

22079B

ADLEŠIČI

IVEKOVE DRAGE - PISK

TRIBUČE

22081A

ADLEŠIČI

DRAGE

TRIBUČE

22081B

ADLEŠIČI

BELAVA

TRIBUČE

22081C

ADLEŠIČI

VELIKO BUKOVJE

ADLEŠIČI

22139A

ADLEŠIČI

VELIKO BUKOVJE

ADLEŠIČI

22139B

ADLEŠIČI

VELIKI SJENOKOS

MARINDOL

22152A

ADLEŠIČI

GOLJAK

MARINDOL

22154A

ADLEŠIČI

KOSUNSKA ŠUMA

MARINDOL

22159A

ADLEŠIČI

HRASTOVA LOZA

MARINDOL

22159B

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Kungota

SPODNJE DOBRENJE

11.2.2019 ob 08:00

od 25.1.2019 do 7.2.2019 med 08:00 in 10:00

SPODNJE DOBRENJE

08040D

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08043G

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08044A

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08052B

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053C

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053E

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053G

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053H

Kungota

PESNICA

PESNICA

08054B

Kungota

PESNICA

PESNICA

08054C

Kungota

PESNICA

PESNICA

08054E

Kungota

PESNICA

PESNICA

08055E

Kungota

PESNICA

PESNICA

08056B

Kungota

JURSKI VRH

JURSKI VRH

08057A

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08118B

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08118D

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08118G

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08119A

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121A

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121B

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121C

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121E

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08122A

Kungota

PLAČ

PLAČ

08128A

Kungota

PLAČ

PLAČ

08128D

OE Nazarje, KE Luče

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Logarska dolina

Podbrežko

1.2.2019 med 7.00 - 9.00 uro

28.1.2019 do 1.2.2019 med 7:00 - 8:00 uro

Logarska dolina

01147

Logarska dolina

Plesnikovo

Logarska dolina

01171

Logarska dolina

Logarjevo

Logarska dolina

01172

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Reka

Pohorski Dvor

30.1.2019 ob 08:00

od 16.1.2019 do 29.1.2019 med 08:00 in 10:00

PIVOLA

02007D

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02008A

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02008B

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02008C

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02010C

Reka

Koptar

HOČKO POHORJE

02012B

Reka

Rečki graben

HOČKO POHORJE

02012C

Reka

Zg. Legvanjčan

HOČKO POHORJE

02013C

Reka

Zg. Legvanjčan

HOČKO POHORJE

02013E

Reka

Apartmansko naselje

HOČKO POHORJE

02022A

Reka

Pod slemenom-pri nas

HOČKO POHORJE

02022B

Reka

Pod slemenom

HOČKO POHORJE

02022E

Reka

Ravna pot

HOČKO POHORJE

02023E

Reka

Turner(Rozman)

SLIVNIŠKO POHORJE

02042C

Sladki vrh

POLIČKA VAS

POLIČKA VAS

08071A

Sladki vrh

POLIČKA VAS

POLIČKA VAS

08071D

Sladki vrh

SREBOTJE

SREBOTJE

08073A

Sladki vrh

SREBOTJE

SREBOTJE

08073B

Sladki vrh

SREBOTJE

SREBOTJE

08073C

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074A

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074D

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074E

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074G

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074H

Sladki vrh

ROČICA

ROČICA

08079A

Sladki vrh

ROČICA

ROČICA

08079B

Sladki vrh

ŠOMAT

ŠOMAT

08083A

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086A

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086B

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086C

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086D

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108A

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108B

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108D

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108E

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Korena

Gradišče v Slovenski

1.2.2019 ob 08:00

od 18.1.2019 do 31.1.2019 med 08:00 in 10:00

GRADIŠČE V SLOV. GORICAH

04056A

Korena

Gradišče v Slovenski

GRADIŠČE V SLOV. GORICAH

04056B

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057B

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057C

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057D

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057E

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083C

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083D

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083E

Korena

Vinička vas

VINIČKA VAS

04087A

Korena

Nadbišec

NADBIŠEC

04094A

Korena

Nadbišec

NADBIŠEC

04094B

Korena

Nadbišec

NADBIŠEC

04094C

Korena

Zavrh

ZAVRH

04095A

Korena

Zavrh

ZAVRH

04095C

Korena

Črmljenšak

ČRMLJENŠAK

04096A

Korena

Rogoznica

ROGOZNICA

04098A

Korena

Rogoznica

ROGOZNICA

04098B

Rače

Sušine

SKOKE

09021E

Rače

Dravski dvor

SKOKE

09022C

Rače

Marješka hosta

MARJETA NA DRAVSKEM POLJU

09031A

Rače

Marješka hosta

MARJETA NA DRAVSKEM POLJU

09031D

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

 

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Kungota

DRAGUČOVA

30.1.2019 ob 08:00

od 15.1.2019 do 28.1.2019 med 08:00 in 10:00

DRAGUČOVA

08018C

Kungota

MALI ROŠPOH

MALI ROŠPOH

08024E

Kungota

SPODNJE DOBRENJE

SPODNJE DOBRENJE

08040F

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08042A

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08042B

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08042C

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08043A

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08043E

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08045B

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08046B

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08047A

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08047B

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08047I

Kungota

ZGORNJA KUNGOTA

ZGORNJA KUNGOTA

08049G

Kungota

ZGORNJA KUNGOTA

ZGORNJA KUNGOTA

08050A

Kungota

ZGORNJA KUNGOTA

ZGORNJA KUNGOTA

08050E

Kungota

ZGORNJE DOBRENJE

ZGORNJE DOBRENJE

08066C

Kungota

ZGORNJE DOBRENJE

ZGORNJE DOBRENJE

08066F

Kungota

CIRKNICA

CIRKNICA

08067D

OE Celje, KE Slovenske Konjice

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Konjiška Gora

Konjiška gora

16.01.2019 ob 08:00

od 14.01.2019 do 18.01.2019 med 07:00 in 09:00

PRELOGE

39309B

Konjiška Gora

Konjiška gora

PRELOGE

39317

Konjiška Gora

Konjiška gora

SLOVENSKE KONJICE

39327B

 

OE Celje, KE Žalec

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Katastrska občina

Oddelek/odsek

Vransko

Zakote

19.12.2018 ob 8.00 uri

Od 17.12.2018 Do 21.12.2018 Od 7.00 do 8.30

Zaplanina

31006A

Vransko

Prekopa

Prekopa

31067A

Vransko

Prekopske šume

Prekopa

31070

Vransko

Prilope

Jeronim

31222

Vransko

Mala dolina

Zaplanina

31301D

Vransko

Jeronim

Jeronim

31311

Vransko

Vološka reber

Jeronim

31442

Tabor

Loke

Črni vrh

32027

Tabor

Kronice

Črni vrh

32034F

Tabor

Planinšek

Miklavž

32045

Tabor

Zavod

Miklavž

32053D

Tabor

Kostanjevka

Miklavž

32055A

Prebold

Kranjčev hrib

Marija Reka

32125

Prebold

Mrzlica

Matke

32147

Prebold

Matke

Matke

32150A

Prebold

Hom

Matke

32152A

Prebold

Zahom

Matke

32152B

Liboje

Slomnik

Liboje

32207A

Liboje

Slomnik

Liboje

32207B

Liboje

Straža

Liboje

32215

Liboje

Sv. Križ

Kasaze

33001

Liboje

Brniška hosta

Kasaze

33004

Tabor

Siršova hosta

Ojstriška vas

33049B

Polzela

Orla vas

Orla vas

33060B

Polzela

Ločica

Orla vas

33060E

Polzela

Podvin

Podvin

33062A

Polzela

Podvin

Podvin

33062B

Polzela

Polzela

Polzela

33064A

Polzela

Polzela

Polzela

33064B

Polzela

Polzela

Polzela

33064C

Polzela

Polzela

Polzela

33064D

Polzela

Slatine

Polzela

33064E

Polzela

Pušnik

Založe

33067B

Polzela

Peklenščica

Zalog

33076B

Polzela

Tepenke

Zalog

33078A

Polzela

Tepenke

Zalog

33078B

Polzela

Zalog

   

Zalog

33078C

Polzela

Plesovec

Zalog

33078D

Polzela

Martjaki

Zalog

33078F

Pirešica

Ob poslovni coni

Levec

33091

Pirešica

Ruše

Levec

33093A

Pirešica

Pri mlekarni

Gorica

33093B

Pirešica

Mala Pirešica

Gorica

33094B

Pirešica

Za potokom

Gorica

33095

Pirešica

Vojaško sklad.

Gorica

33096C

Pirešica

Ob Montani

Gorica

33099B

Pirešica

Rudno

Železno

33106

Pirešica

Loka

Železno

33113

Pirešica

Vrhi

Železno

33120

Pirešica

Resnica

Železno

33121

Pirešica

Mala Strmca

Železno

33126B

Pirešica

Gorca

Vel. Pirešica

33136D

Polzela

Kovačev hrib

Andraž

34007A

Pirešica

Studence

Studence

34123

Pirešica

Garer vrh

Studence

34140

Pirešica

Pušine

Studence

34141A

Pirešica

Studence

Studence

34141B

Pirešica

Ciglerjeve veniše

Studence

34142D

Pirešica

Volkčev hrib

Studence

34143

Pirešica

Tonačeva hosta

Studence

34145B

Pirešica

Ramšakov vrh

Lipje

34156

Pirešica

Lopatnik

Lipje

34158

Pirešica

Vodošek

Lipje

34161

Pirešica

Gonžarjeva peč

Lipje

34163A

Pirešica

Jeniše

Lipje

34163B

Pirešica

Potok

Lipje

34163C

Pirešica

Škrlin

Lipje

34163D

Pirešica

Zgornje Lipje

Lipje

34163E

Pirešica

Zajc

Lipje

34163F

Pirešica

Razgorce

Črnova

34171

Pirešica

Reber

Črnova

34172A

Pirešica

Gorjak

Črnova

34172B

 

OE Novo mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

ČRNOMELJ

Štefanov del

20.12.2018 ob 07:00

od 17.12.2018 do 21.12.2018 med 07:00 in 09:00

VRANOVIČI

20107

ČRNOMELJ

Vrlače

VRANOVIČI

20108

ČRNOMELJ

Hribi

ČRNOMELJ

20111A

ČRNOMELJ

Rasule

ČRNOMELJ

20111B

DRAGATUŠ

Štirnice

TANČA GORA

21117

DRAGATUŠ

Foča gora

NOVA LIPA

21154

DRAGATUŠ

Foča gora

NOVA LIPA

21155

DRAGATUŠ

Foča gora

NOVA LIPA

21156

DRAGATUŠ

Foča gora

NOVA LIPA

21157

DRAGATUŠ

Foča gora

NOVA LIPA

21158

DRAGATUŠ

Foča gora

NOVA LIPA

21159A

DRAGATUŠ

Nova Lipa

NOVA LIPA

21159B

DRAGATUŠ

Nova Lipa

NOVA LIPA

21159D

SINJI VRH

Truska.

UČAKOVCI

21160B

SINJI VRH

Lanišče

SINJI VRH

21181

SINJI VRH

Lanišče

SINJI VRH

21182

SINJI VRH

Vumol

SINJI VRH

21185A

SINJI VRH

Pri cerk.Sv.Trojice

SINJI VRH

21186E

SINJI VRH

Srednji vrh

SINJI VRH

21190

SINJI VRH

Široki deli

SINJI VRH

21199A

SINJI VRH

Gornji deli

SINJI VRH

21199B

STARI TRG

Pod Kolečaj

RADENCI

21211

STARI TRG

Jakljevec-Drage

SODEVCI

21225

STARI TRG

Koritnica

STARI TRG OB KOLPI

21227B

STARI TRG

Gavge-Trate

STARI TRG OB KOLPI

21250B

STARI TRG

Starotrški bok.

STARI TRG OB KOLPI

21251A

STARI TRG

Za gavgami

STARI TRG OB KOLPI

21251B

ADLEŠIČI

Plandišče

BEDENJ

22071A

ADLEŠIČI

Stubica

BEDENJ

22071B

VINICA

Pri roki

BOJANCI

22117

ADLEŠIČI

Velika Plešivica

ADLEŠIČI

22122

ADLEŠIČI

Dubrava

ADLEŠIČI

22142B

ADLEŠIČI

Cernik

ADLEŠIČI

22146A

ADLEŠIČI

Cernik

ADLEŠIČI

22146B

ADLEŠIČI

Kramaruše

ADLEŠIČI

22147

ADLEŠIČI

Hrastovica

ADLEŠIČI

22148

ADLEŠIČI

Danci

ADLEŠIČI

22149

VINICA

Hruševac

PRELOKA

22163

VINICA

Svibovec

PRELOKA

22168

VINICA

Vrtače

PRELOKA

22169

VINICA

Pirinička

PRELOKA

22170A

VINICA

Draga

PRELOKA

22170B

VINICA

Gmanjščina

VINICA

22195

VINICA

Marinjak

VINICA

22198

VINICA

Bisage

VINICA

22201A

VINICA

Kobilec

HRAST PRI VINICI

22209

VINICA

Dolci

HRAST PRI VINICI

22217B

OE Celje, KE Rogaška Slatina

VABILO

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Rog. Slatina Spodnji Gabernik 19.12.2018 ob 08:00 od 17.12.2018 do 21.12.2018 med 07:30 in 08:30 ZGORNJI GABRNIK 40125
Rog. Slatina Karlinovo ZGORNJI GABRNIK 40126
Rog. Slatina Močarne SPODNJE SEČOVO 40158
Rog. Slatina Sevnica SPODNJE SEČOVO 40159
Rogatec Ženčaj DONAČKA GORA 40180
Rogatec Donačka gora DONAČKA GORA 40183
Rogatec Žahenberc, Gorica TRŠKA GORCA 40187B
Rogatec Gruševje ROGATEC 40194A
Rogatec Lipje ROGATEC 40197A
Rogatec Lipje ROGATEC 40197B
Rogatec Dobovec DOBOVEC 40199A
Rogatec Plate DOBOVEC 40199B
Rogatec Dobovec DOBOVEC 40200
Rogatec Benkoška graba DOBOVEC 40201
Rogatec Trlično TRLIČNO 40202
Rogatec Log TRLIČNO 40204
Rogatec Log TRLIČNO 40205A
Rogatec Log TRLIČNO 40205B
Rogatec Izvir Sotle TRLIČNO 40302C
Rogatec Jurjevec TRLIČNO 40306A
Rogatec Ob Sotli TRLIČNO 40306E
Rogatec Stari Lipovec TRLIČNO 40307A
Rogatec Jurjevec TRLIČNO 40307B
Rogatec Belinec TRLIČNO 40312B
Rogatec Mali Belinec TRLIČNO 40313A
Rogatec Diplasec TRLIČNO 40315E
Rogatec Hojevec TRLIČNO 40316B
Rogatec Hojni vrh TRLIČNO 40316C
Rogatec Hojevec TRLIČNO 40317A
Rogatec Kostanjevec TRLIČNO 40317C
Rogatec Osojno TRLIČNO 40320A
Rogatec Jecljevo TRLIČNO 40327C
Rogatec Pogorelno TRLIČNO 40328A
Rogatec Mali Pišec TRLIČNO 40328B
Rogatec Trlično TRLIČNO 40329B
Rogatec Jazbje TRLIČNO 40336B
Rogatec Pečica TRLIČNO 40337A
Rogatec Trešje TRLIČNO 40338E
Rogatec Cerije TRLIČNO 40339A
Rogatec Cerije TRLIČNO 40339B
Rogatec Cerije TRLIČNO 40339C
Rogatec Vidina TRLIČNO 40342A
Rogatec Vidina DOBOVEC 40342B
Rogatec Kamjek ROGATEC 40343C
Rog. Slatina Črno bukovje STOJNO SELO 40345A
Rog. Slatina V kotu STOJNO SELO 40345B
Rog. Slatina Mali laz STOJNO SELO 40345E
Rog. Slatina Ravnocerje STOJNO SELO 40345F
Rog. Slatina Ravno Cerje STOJNO SELO 40345G
Rog. Slatina Volčja Ledina STOJNO SELO 40345H
Rogatec Dona?ka gora, Log DONAČKA GORA 40346A
Rogatec Donačka g. Hojni vrh DONAČKA GORA 40346B
Rogatec Na Ošarju DONAČKA GORA 40346C
Rogatec Na Glavici DONAČKA GORA 40346D
Rogatec Donačka gora DONAČKA GORA 40346E
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40350B
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40350C
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40350D
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40350E
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40351A
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40351B
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40351C
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40352A
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40352B
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40353B
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40354A
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40355A
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40355B
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40355C
Rog. Slatina Plešivec CEROVEC 40356A
Rog. Slatina Koroško NEGONJE 40357A
Rog. Slatina Mlinišče NEGONJE 40357B
Rog. Slatina Mlinišče NEGONJE 40357C
Rog. Slatina Mali Boč NEGONJE 40358A
Rog. Slatina Jelovec NEGONJE 40359A
Rog. Slatina Jelovec NEGONJE 40359B
Rog. Slatina Sv. Marjeta ČAČA VAS 40360A
Rog. Slatina Sv. Marjeta ČAČA VAS 40360B
Rog. Slatina Sv. Marjeta ČAČA VAS 40360C
Rog. Slatina Sv. Marjeta ČAČA VAS 40360D
Rog. Slatina Sv. Marjeta ČAČA VAS 40360E
Rog. Slatina Glažuta ČAČA VAS 40360F
Rog. Slatina Formila ČAČA VAS 40363A
Rog. Slatina Mali travnik ČAČA VAS 40365A
Rog. Slatina Hrastovec ČAČA VAS 40365B
Rog. Slatina Povšna DREVENIK 40366B
Rog. Slatina Povšna DREVENIK 40366C
Rog. Slatina Globov?ek DREVENIK 40367C
Rog. Slatina Brusovnice DREVENIK 40369A
Rog. Slatina Lovnik ZGORNJI GABRNIK 40370A
Rog. Slatina Mičekov grabn CEROVEC 40407A
Rog. Slatina Mičekov grabn CEROVEC 40407D
Rogatec Veliko Bukovje ROGATEC 40412I
Rogatec Veliko Bukovje ROGATEC 40412J
Rog. Slatina Ratanska vas RATANSKA VAS 41001A
Šmarje Šerovo, Koti KORETNO 41045A
šmarje Locnic JEŠOVEC 41058
Šmarje Vrh VRH 41091
Šmarje Na tnalu, Širce LEMBERG OKOLICA 41123
Šmarje Lovnik,Malenške goše LEMBERG OKOLICA 41124
Šmarje Pijovci PIJOVCI 41376D
Šmarje Pijovci, Brege PIJOVCI 41376E
Šmarje Hriber LEMBERG OKOLICA 41376G
Šmarje Cerovec JEŠOVEC 41380A
Šmarje Cerovec, Pri tabli JEŠOVEC 41382A
Šmarje Ješovec, Pod tablo JEŠOVEC 41382B
Šmarje Platinovec PLATINOVEC 41384G
Šmarje Jelše ZADRŽE 41402A
Šmarje Sotensko pri Šmarju DVOR 41402G
Šmarje Lemberg LEMBERG TRG 41403B
Šmarje Pijovci, Lemberg LEMBERG TRG 41403G
Šmarje Matkov hrib LEMBERG OKOLICA 41404K
Šmarje Spodnja Kostrivnica SPODNJA KOSTRIVNICA 41405I
Rog. Slatina Škrbnik PLAT 41415F
Rog. Slatina Janina ROGAŠKA SLATINA 41501C
Rog. Slatina Golf ROGAŠKA SLATINA 41501H
Kozje Križan vrh DEKMANCA 42008B
Kozje Mučle, Ograje, Loče DEKMANCA 42011
Kozje Križan vrh PODSREDA 42021
Kozje Duplo KOZJE 42023A
Podčetrtek Duplo ROGINSKA GORCA 42124
Podčetrtek Plešivec TINSKO 42315A
Podčetrtek Pri koritah TINSKO 42319B
Podčetrtek Ložno TINSKO 42320B
Kozje Olimska gora SOPOTE 42325
Kozje Kristinino SOPOTE 42327B
Kozje Bukov gaj SOPOTE 42330A
Podčetrtek Vebrovo PODČETRTEK 42339A
Podčetrtek Vebrovo PODČETRTEK 42339C
Podčetrtek Pod Marinšekom SODNA VAS 42340
Podčetrtek Pod Marinšekom SODNA VAS 42343A
Podčetrtek Pri jesenah SODNA VAS 42343B
Podčetrtek Nad Marinšekom SOPOTE 42344A
Podčetrtek Vrenski zob-Zidovje SOPOTE 42345
Podčetrtek Škofja gora PODČETRTEK 42348
Podčetrtek Škofja gora PODČETRTEK 42349
Podčetrtek Pod Dravincem PODČETRTEK 42350B
Podčetrtek Palčnik PODČETRTEK 42356C
Kozje Olimsko DEKMANCA 42358A
Kozje Sušica, Supen hrib PODSREDA 42360A
Podčetrtek Dolgi potok BABNA GORA 42388A
Podčetrtek Tumf BABNA GORA 42389
Podčetrtek Korenovo BABNA GORA 42393A

 

OE Ljubljana, KE Vrhnika

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Podlipa

Kostanjevica

13.12.2018 ob 8.00 uri

10.12.2018 in 14.12.2018 med 7. in 8. uro

Blatna Brezovica

83I02

Podlipa

Kostanjevica

Log

83H01

Podlipa

Za Močilom

Log

83H13

OE Ljubljana, KE Vrhnika

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Borovnica

Kafrl

13.12.2018 ob 8.00 uri

10.12.2018 in 14.12.2018 med 7. in 8. uro

Breg

84B05

Borovnica

Planina

Breg

84B09

Borovnica

Kambrce

Zabočevo

84C17

Borovnica

Zavodi

Zabočevo

84C18

Borovnica

Smrekovc

Zabočevo

84C20

Borovnica

Ligojnik

Zabočevo

84C21

OE Ljubljana, KE Vrhnika

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Vrhnika

Geoheli

13.12.2018 ob 8.00 uri

10.12.2018 in 14.12.2018 med 7. in 8. uro

Vrhnika

83B33

Vrhnika

Kambrce

Vrhnika

84B31

Vrhnika

Kambrce

Vrhnika

83B30A

Vrhnika

Snežna dolina

Vrhnika

83B26

Vrhnika

Raskovec

Vrhnika

84B22

Vrhnika

Raskovec

Vrhnika

84B20

Vrhnika

Štampetov most

Vrhnika

84B11

Vrhnika

Kladuški grič

Vrhnika

83B10A

 

OE Ljubljana, KE Kamnik

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Kamniška Bistrica

 

20.12.2018 ob 08:00

od 17.12.2018 do 21.12.2018 med 07:00 in 08:30

ŽUPANJE NJIVE

31D01

Sela

 

NEVLJE

31I03

Komenda

KOLOVEC

PALOVČE

31J26

Komenda

KOLOVEC

PALOVČE

31J27

Komenda

KOLOVEC

PALOVČE

31J28

Komenda

MESTNI LES

VOLČJI POTOK

31L01

Komenda

RUDNIK

VOLČJI POTOK

31L09

Komenda

 

VOLČJI POTOK

31L38

Komenda

GOBOVCA

VOLČJI POTOK

31L39

Komenda

KOLOVEC

VOLČJI POTOK

31L40

Komenda

KOLOVEC

VOLČJI POTOK

31L41

Komenda

KOLOVEC

VOLČJI POTOK

31L42

Komenda

 

PODGORJE

31N05

Komenda

 

PODGORJE

31N08

Komenda

 

KRIŽ

31O02

Komenda

KOZJA GLAVA

MLAKA

31P03

Kamniška Bistrica

Za Gradiščem

ŽUPANJE NJIVE

32A11A

Kamniška Bistrica

Za Gradiščem

ŽUPANJE NJIVE

32A11B

Kamniška Bistrica

Brvje

ŽUPANJE NJIVE

32A21A

Kamniška Bistrica

Borštek

ŽUPANJE NJIVE

32A21B

Kamniška Bistrica

Borštek

ŽUPANJE NJIVE

32A21C

Kamniška Bistrica

Borštek

ŽUPANJE NJIVE

32A21E

Kamniška Bistrica

Lovski dvorec

ŽUPANJE NJIVE

32A21F

Kamniška Bistrica

Borštek, Črnivka,.

ŽUPANJE NJIVE

32A23A

Kamniška Bistrica

Na Lazah

ŽUPANJE NJIVE

32A23B

Kamniška Bistrica

Pri malem izvirčku

ŽUPANJE NJIVE

32A37A

Kamniška Bistrica

Pod prepadom

ŽUPANJE NJIVE

32A37B

Tuhinj

 

LOKE

33D12

Tuhinj

 

LOKE

33D16

Tuhinj

 

LOKE

33D18

Sela

 

PODHRUŠKA

33G01

Sela

Jakovca

PODHRUŠKA

33G03

Sela

Studenca

PODHRUŠKA

33G08

Sela

 

PODHRUŠKA

33G09

Sela

Studenca

PODHRUŠKA

33G10

Sela

 

PODHRUŠKA

33G12

Motnik

JASTROBLJE

ŠPITALIČ

33J14

Motnik

Šipek

ŠPITALIČ

33J65

Tuhinj

Sv. Vid

ZGORNJI TUHINJ

33K06

Tuhinj

Kamniti grič

ZGORNJI TUHINJ

33K07

Tuhinj

Selska reber

ZGORNJI TUHINJ

33K10B

Tuhinj

Šilovka - Male stene

ZGORNJI TUHINJ

33K16

Sela

 

ZNOJILE

33L01

Sela

 

ZNOJILE

33L04

 

OE Ljubljana, KE Domžale

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Polje

Polje

13.12.2018

ob 9. uri

10.12.2018

do

14.12.2018

Javor (1777)

Sostro (1775)

Podmolnik (1774)

46D01A

46D01B

46D02

46D03

46D04

46D05

46D10

46D24

46F01

46F02

46F13

46F22

46G11

 

OE Ljubljana, KE Domžale

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Volavlje

Volavlje

11.12.2018

ob 9. uri

10.12.2018

do

14.12.2018

Volavlje (1778)

46B19

46B20

46B21

46B23

46B24

46B50

46B51

46B52

46B53

46B54

46B55

46B56

46B70

 

OE Ljubljana, KE Domžale

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

 

Dolsko

 

Dolsko

 

12.12.2018

ob 9. uri

 

10.12.2018

do

14.12.2018

Petelinje (1766)

Nadgorica (1757)

Podgorica (1759)

Stožice (1735)

 

Nadgorica (1757)

Podgorica (1759)

Stožice (1735)

15N01

58NA1A

58NA1B

58NA1C

58NA2

58NA3

58NA4

58NA5

58PO1A

58PO1B

58ST2

58ST3

58ST4

 

OE Ljubljana, KE Domžale

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Domžale

Domžale

 

10.12.2018

ob 9. uri

10.12.2018

do

14.12.2018

Prevoje (1944)

Rafolče (1934)

Zlato polje (1932)

Dobeno (1939)

Mengeš (1938)

11F02

11G06

11L02

12C02

12C03

12D04

12D06

12D07

12D19

OE Ljubljana, KE Domžale

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

 

Blagovica

Črni graben

14.12.2018

ob 9. uri

 

10.12.2018

do

14.12.2018

Krašnja (1931)

Šentožbolt (1926)

Trojane (1924)

11D01

11D02

11D04

11D05

11D08

11D13

11I07

11I08

11I09B

11I10

11I11

11I13

11I15A

11I15B

11J12

11J13

11J14

11J16

 

OE Kranj, KE Preddvor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Zaplata

Na Povljah

20. december

ob 7.00 uri

13.12. do 19.12. med 7.00 - 9.00 uro

Babni vrt

06018B

Zaplata

Na Trati, Pod Sv. Lovrencem

Bela

06034A

Zaplata

Gradišče

Bela

06034B

Zaplata

Bukova Gača

Bela

06039

Zaplata

Doline

Bela

06040A

Zaplata

Mali vrh

Bela

06040B

Zaplata

Kozjek, Medvednek

Breg ob Kokri

06053

Zaplata

Zalipje, Fuksova frata

Breg ob Kokri

06055A

Zaplata

Pod planino Dolga njiva

Breg ob Kokri

06055B

Kokrica

Dobrava

Okroglo

06173

Kokrica

Udin boršt/Cegelnica

Naklo

06179

Kokrica

Pod pečmi (Za Savo)

Žeje

06184A

Kokrica

Velika gmajna/Tenetiše

Tenetiše

06235

Kokrica

Velika gmajna/Hraše

Kokrica

06238

Kokrica

Velika gmajna/Srakovlje

Kokrica

06242

Kokrica

Udin boršt/Mlaka

Kokrica

06244

Kokrica

Bobovek

Kokrica

06246A

Kokrica

Bobovek

Predoslje

06246B

Vojvodin boršt

Udin boršt/Strahinj

Vojvodin boršt I.

06222

Vojvodin boršt

Udin boršt/Želin

Vojvodin boršt I.

06223

Vojvodin boršt

Udin boršt/Tenetiše

Vojvodin boršt I.

06225B

Vojvodin boršt

Udin boršt/Želin

Vojvodin boršt I.

06228

Vojvodin boršt

Udin boršt/Mlaka

Vojvodin boršt I.

06232

Vojvodin boršt

Udin boršt/Mlaka

Vojvodin boršt I.

06233

 

OE Novo mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Lukovek

Pod Gradiščem

14. december 2018, ob 9.00 uri

10. do 14. december 2018 med 7.00 in 9.00 uro

Lukovek

18042

Vabilo

Lukovek

Češnjevek - Zavrh

Češnjevek

18046

Vabilo

Lukovek

Meglenik

Češnjevek

18047

Vabilo

Dobrnič

Sleme

Korita

18082

Vabilo

Dobrnič

Drežnice

Korita

18083

Vabilo

Dobrnič

Boršt

Dobrnič

18128

Vabilo

Dobrnič

Zaplaz

Čatež

19003

Vabilo

Sela Šumberk

Zadnje njive

Sela pri Šumberku

19103

Vabilo

 

OE Maribor, KE Slovenska Bistrica

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KATASTRSKA OBČINA

ODD/ODS

Polskava

Ogljenšak

5.12.2018 ob 08:30

od 3.12.2018 do 12.12.2018 med 07:30 in 09:00

OGLJENŠAK

22002C

Polskava

Ogljenšak

OGLJENŠAK

22002D

Polskava

Pokoše

POKOŠE

22009C

Polskava

Pokoše

POKOŠE

22010E

Polskava

Pokoše

POKOŠE

22010H

Polskava

Pokoše

POKOŠE

22010I

Polskava

Pokoše

POKOŠE

22010J

Polskava

Pokoše

POKOŠE

22010K

Polskava

Spodnja Polskava

SPODNJA POLSKAVA

22011I

Polskava

Spodnja Polskava

SPODNJA POLSKAVA

22011K

Polskava

Spodnja Polskava

SPODNJA POLSKAVA

22012F

Polskava

Gaj

GAJ

22015A

Polskava

Črešnjevec

ČREŠNJEVEC

22020H

Polskava

Črešnjevec

ČREŠNJEVEC

22022C

Polskava

Brdo

PEČKE

22066D

 

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KATASTRSKA OBČINA

ODDODS

Desternik

Pri Gajih

12.12.2018 ob 08:30

od 10.12.2018 do 17.12.2018 med 07:30 in 09:00

MARKOVCI

34002B

Desternik

Pri Gajih

MARKOVCI

34002C

Desternik

Spodnji Prelogi

NOVA VAS PRI MARKOVCIH

34001G

Desternik

Kišna

TRNOVSKA VAS

34040F

Polenšak

Novinci

NOVINCI

35001E

Polenšak

Novinci

NOVINCI

35002C

Polenšak

Novinci

NOVINCI

35002D

Polenšak

Kokolajnščak

RJAVCI

35004D

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35007A

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35007F

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35007G

Polenšak

Juršinci

JURŠINCI

35013C

Polenšak

Hlaponci

HLAPONCI

35021A

Polenšak

Hlaponci

HLAPONCI

35021B

Polenšak

Hlaponci

HLAPONCI

35021C

Polenšak

Hlaponci

HLAPONCI

35021F

Polenšak

Hlaponci

HLAPONCI

35022A

Polenšak

Polenci

POLENCI

35026B

OE Ljubljana, KE Škofljica

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Grosuplje

 

03.12.2018 ob 10:00

od 03.12.2018 do 07.12.2018 med 07:00 in 10:00

SELA

21C15

Grosuplje

 

SELA

21C16

Grosuplje

 

SELA

21C17

Grosuplje

 

SELA

21C18

Grosuplje

 

SELA

21C23

Grosuplje

 

SELA

21C24

Grosuplje

 

SELA

21C26

Grosuplje

 

SELA

21C27

Grosuplje

Brezje

GROSUPLJE

21F01

Grosuplje

 

PONOVA VAS

21H06

Grosuplje

 

PONOVA VAS

21H10

Grosuplje

 

PONOVA VAS

21H11

Grosuplje

 

PONOVA VAS

21H15A

Grosuplje

 

PONOVA VAS

21H15B

Grosuplje

 

PONOVA VAS

21H18

Višnja gora

Gradec

BLEČJI VRH

21J16A

Višnja gora

Gradec

BLEČJI VRH

21J16B

Višnja gora

 

LUČE

21K04

Višnja gora

 

ŽALNA

21L03

Višnja gora

 

ŽALNA

21L04

Višnja gora

 

ŽALNA

21L05

Grosuplje

 

ILOVA GORA

21M01

Grosuplje

 

SLIVNICA

21N11B

Mokerc

 

VELIKE LIPLJENE

21P13

Mokerc

 

VELIKE LIPLJENE

21P14A

Mokerc

 

VELIKE LIPLJENE

21P14B

Grosuplje

 

TURJAK

21S27

Višnja gora

Štengovc

DEDNI DOL

22C07

Višnja gora

Apnena dolina

DEDNI DOL

22C08

Višnja gora

Stari trg

DEDNI DOL

22C09

Višnja gora

Stari trg-Trstenik

DEDNI DOL

22C10

Višnja gora

Kamno brdo - Gadna

DEDNI DOL

22C11A

Višnja gora

Kamno brdo-Trstenik

DEDNI DOL

22C11B

Višnja gora

Stari trg

DEDNI DOL

22C12

Ivančna Gorica

Slemena

GORENJA VAS

22F03

Ivančna Gorica

Mleščevo - V. Črnelo

GORENJA VAS

22F08

Šentvid

Široki hrib-Mali v.

METNAJ

22K06

Šentvid

Obolno - Komarija

METNAJ

22K07

Šentvid

Deben

METNAJ

22K14

Ivančna Gorica

 

MULJAVA

22L02

Ivančna Gorica

Muljava

MULJAVA

22L04

Šentvid

Glogovica

RADOHOVA VAS

22N02

Šentvid

Radohova vas

RADOHOVA VAS

22N03

Šentvid

V.boršt-Lazar-Ulčar

STIČNA

22O02

Šentvid

Veliki boršt

STIČNA

22O06

Šentvid

 

STIČNA

22O07

Šentvid

Široko bukovje

STIČNA

22O08

Ivančna Gorica

Log

VRHE

22T06

Ivančna Gorica

 

VRHE

22T11

Ivančna Gorica

Senožet

VRHE

22T14

Ivančna Gorica

Brdo - Ravne

VRHE

22T15

Mokerc

Dolgi log

TURJAK

76A04A

Mokerc

Dolgi laz

TURJAK

76A04B

Mokerc

Povšečka

TURJAK

76A04C

Mokerc

Smrečje

TURJAK

76A10A

Mokerc

Smrečje

TURJAK

76A10B

Škofljca

 

GOLO

76B03

Škofljca

 

GOLO

76B04

Škofljca

 

GOLO

76B07

Škofljca

 

GOLO

76B08

Škofljca

 

GOLO

76B09

Škofljca

 

GOLO

76B11

Škofljca

 

GOLO

76B12

Škofljca

 

GOLO

76B13

Škofljca

 

GOLO

76B14

Mokerc

 

KRVAVA PEČ

76E17

Mokerc

 

KRVAVA PEČ

76E19

Mokerc

 

KRVAVA PEČ

76E21

Mokerc

 

KRVAVA PEČ

76E37A

Mokerc

 

KRVAVA PEČ

76E37B

Mokerc

Laze

ZAPOTOK

76F13B

Mokerc

 

ZAPOTOK

76F35B

Ig

 

TOMIŠELJ

77A11

Ig

 

TOMIŠELJ

77A12

Ig

 

TOMIŠELJ

77A13

Ig

 

IŠKA VAS

77C05A

Ig

 

IŠKA VAS

77C09

Ig

 

IŠKA VAS

77C23

Ig

 

IG

77D03

Ig

 

IG

77D10

Ig

 

IG

77D12

Ig

 

IG

77D13

Škofljca

 

DOBRAVICA

77H06

OE Kranj, KE Tržič

VABILO

KE

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Tržič

Kovor

Pristava

04. december ob 8.00 uri

03.12.do 07.12. med 7.30-9.00 uro

Križe

03_159

 

OE Celje, KE Žalec

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Katastrska občina

Oddelek/odsek

Dobrovlje

Vrhe

23.11.2018 ob 8.00 uri

Od 22.11.2018 do 28.11.2018 Od 7.00 do 8.30

Dobrovlje

31316F

Dobrovlje

Dobrovlje

Dobrovlje

31427C

Prebold

Pod Homom

Matke

32154

Prebold

Matke

Matke

32155

Liboje

Podkamnik

Pongrac

32165A

Liboje

Podkamnik

Pongrac

32168A

Liboje

Pongrac

Pongrac

32169C

Liboje

Pongrac

Pongrac

32170B

Liboje

Podgozdnik

Pongrac

32173

Liboje

Podgozdnik

Pongrac

32175B

Liboje

Festunga

Pongrac

32181A

Liboje

Festunga

Pongrac

32183

Liboje

Bregovje

Liboje

32187

Liboje

Šmohor

Liboje

32189

Liboje

Kamčič

Liboje

32197

Liboje

Kotečnik

Liboje

32198

Liboje

Kotečnik

Liboje

32199A

Liboje

Liboje

Liboje

32200A

Tabor

Kozica

Črni vrh

32300

Liboje

Brezje

Liboje

32355F

Liboje

Medvedjek

Liboje

32355G

Liboje

Liboje

Liboje

32355K

Liboje

Sončni hrib

Liboje

32357E

Liboje

Gozdnik

Pongrac

32361A

Liboje

Gozdnik

Pongrac

32362E

Liboje

Podgozdnik

Pongrac

32362F

Liboje

Podgozdnik

Pongrac

32362G

Liboje

Gozdnik

Pongrac

32363G

Liboje

Gozdnik

Pongrac

32364C

Prebold

Kamnik

Matke

32368C

Prebold

Kregarjev gr.

Marija Reka

32378A

Prebold

Podmejski vrh

Marija Reka

32379B

Prebold

Kregarjev gr.

Marija Reka

32379D

Tabor

Pondor

Črni vrh

32390A

Liboje

Kotečnik

Liboje

32415A

Liboje

Brnica

Liboje

32415J

Liboje

Gabrška hosta

Pongrac

32417F

Prebold

Hom

Matke

32418A

Liboje

Bukovica

Zabukovica

33012

Liboje

Zabukovica

Zabukovica

33018D

Prebold

Razpotnik

Gornja vas

33026A

Liboje

Sončni hrib

Zabukovica

33358F

Prebold

Prebold

Prebold

33370A

Prebold

Počivalnik

Prebold

33370B

Liboje

Porence

Kasaze

33416L

Liboje

Veliki les

Kasaze

33416O

Liboje

Pri smučišču

Zabukovica

33416S

Dobrovlje

Gmajna

Braslovče

33429K

Polzela

Rekonk

Dobrič

34024

Pirešica

Studence

Studence

34129

Pirešica

Studence

Studence

34132B

Polzela

Sevčnik

Andraž

34330

Pirešica

Studence

Studence

34336F

Pirešica

Socka

Studence

34337C

Pirešica

Ograje

Studence

34338H

Pirešica

Temenjak

Prelska

34347

Pirešica

Vodosteč

Studence

34438H

Pirešica

Marof

Studence

34438I

Pirešica

Marof

Studence

34438J

Pirešica

Marof

Studence

34438K

Pirešica

Hrastjek

Studence

34438M

 

OE Maribor, KE Slovenska Bistrica

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KATASTRSKA OBČINA

ODD/ODS

Sl.Bistrica

Vrhole pri Konjicah

5.12.2018 ob 08:30

od 3.12.2018 do 10.12.2018 med 07:30 in 09:00

VRHOLE PRI KONJICAH

22033E

Sl.Bistrica

Hošnica

HOŠNICA

22053D

Sl.Bistrica

Modraže

MODRAŽE

22072A

Sl.Bistrica

Modraže

MODRAŽE

22072B

Sl.Bistrica

Prodjek

BREZJE PRI POLJČANAH

22073G

Sl.Bistrica

Brezje pri Poljčanah

BREZJE PRI POLJČANAH

22073I

Sl.Bistrica

Pekel

PEKEL

22075C

Sl.Bistrica

Pekel

PEKEL

22075D

Sl.Bistrica

Zgornja Ložnica

ZGORNJA LOŽNICA

29070A

OE Maribor, KE Slovenska Bistrica

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KATAST.OBČINA

ODDODS

Oplotnica

FOŠT

5.12.2018 ob 08:30

od 3.12.2018 do 10.12.2018 med 07:30 in 09:00

OPLOTNICA

29014A

Oplotnica

FOŠT

OPLOTNICA

29014C

Oplotnica

GORICA

OPLOTNICA

29014E

Oplotnica

PRUH

KOT

29040D

Oplotnica

VIŠČOVO

KOT

29041A

Oplotnica

VIŠIČOVE REBRE

KOT

29041B

Oplotnica

VIŠČOVE REBRE

KOT

29041C

Oplotnica

GROFOVO

KOT

29043A

Oplotnica

GROFOVO

KOT

29043B

Oplotnica

GROFOVO

KOT

29043C

Oplotnica

GROFOVO

KOT

29043D

Oplotnica

NADGRAD

KOT

29052A

Oplotnica

NADGRAD

KOT

29052B

Oplotnica

NADGRAD

KOT

29052C

Oplotnica

VZHODNI KOT

KOT

29054A

Oplotnica

IBLEROVO

KOT

29054B

Oplotnica

ČADRAMSKA GRAPA

KOT

29061A

Oplotnica

ČADRAMSKA GRAPA

KOT

29061B

Oplotnica

ČADRAMSKA GRAPA

KOT

29061C

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KATASTRSKA OBČINA

ODD/ODS

Sp.Drav.polj

Cirkovce

7.11.2018 ob 08:00

od 5.11.2018 do 12.11.2018 med 07:00 in 09:00

CIRKOVCE

33027A

Sp.Drav.polj

Cirkovce

CIRKOVCE

33027B

Sp.Drav.polj

Cirkovce

CIRKOVCE

33027C

Sp.Drav.polj

Cirkovce

CIRKOVCE

33027D

Sp.Drav.polj

Cirkovce

CIRKOVCE

33027E

Sp.Drav.polj

Cirkovce

CIRKOVCE

33027F

Sp.Drav.polj

Cirkovce

CIRKOVCE

33027G

Sp.Drav.polj

Stražgonjca

STRAŽGONJCA

33035A

Sp.Drav.polj

Lovrenc na Dravskem p.

LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU

33018D

Sp.Drav.polj

Lovrenc na Dravskem p.

LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU

33018E

Sp.Drav.polj

Lešje

LEŠJE

30008A

OE Celje, KE Slovenske Konjice

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Stenica-Javorje Žimpert 7. 11. 2018 ob 8.00 uri Od 05.11.2018 do 09.11.2018 med 07:00 in 09:00 uro VITANJE 37013
Stenica-Javorje Spodnji Dolič SPODNJI DOLIČ 37041A
Stenica-Javorje Spodnji Dolič SPODNJI DOLIČ 37043
Stenica-Javorje Fijavž LJUBNICA 37067A
Stenica-Javorje Čarej LJUBNICA 37067C
Rakovec Urban HUDINJA 37321
Rakovec Glažutska planina HUDINJA 37322
Rakovec Paka PAKA I 37323
Zreče Padeški vrh PADEŠKI VRH 38017A
Zreče Loška gora LOŠKA GORA 38114
Zreče Loška gora LOŠKA GORA 38359B
Konjiška Gora Bukovlje pri Stranic PRELOGE 39302B
Konjiška Gora Bukovlje pri Stranic PRELOGE 39302C
Konjiška Gora Konjiška gora PRELOGE 39304
Konjiška Gora Konjiška gora PRELOGE 39306
Konjiška Gora Nad ribniki. PRELOGE 39307A
Konjiška Gora Konjiška gora PRELOGE 39307B
Konjiška Gora Čretvež PRELOGE 39308A
Konjiška Gora Konjiška gora PRELOGE 39308B
Konjiška Gora Tolsti vrh, K. gora SLOVENSKE KONJICE 39328B
Konjiška Gora Gospodična SLOVENSKE KONJICE 39329
Konjiška Gora Pozebek, Svinja peč SLEMENE 39336A
Loče Škedenj TOLSTI VRH 39342D
Loče Klokočovnik LIPOGLAV 39347
Loče Špitalič ZBELOVSKA GORA 39348A
Loče Ljubična gora ZBELOVSKA GORA 39350
Loče Petelinjek ZGORNJE LAŽE 39355
Loče Petelinjek JERNEJ PRI LOČAH 39355

OE Celje, KE Laško

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Jurklošter

Dragovske pečine

26.10.2018

Od 22.10.2018

 do 26.10.2018

Paneče

0945027e

Voluš

Jurklošter

0945333

Voluš

Jurklošter

0945334b

Mezgec

Jurklošter

0945335

Mezgec

Jurklošter

0945336b

Jagničevna revna

Paneče

0945348b

Spodnje dolince

Paneče

0945356a

Praproče

Paneče

0945356b

Laško

Žikovsko brdo

Reka

0946039a

Šimberg

Laziše

0946096a

Osredek

Olešče

0946127

Drenov hrib

Olešče

0946130

Podresje

Breze

0946136b

Požnica

Požnica

0946387a

Graščinska hosta

Reka

0946388a

Laško

Laško

0946389b

Gradnik

Laško

0946389i

Rečica

Rimske toplice

Rimske toplice

0947001c

Sedraž

Sedraž

0947011

Sedraž

Sedraž

0947017g

Sedraž

Sedraž

0947020b

Slivno

Slivno

0947067a

Slivno

Slivno

0947067c

Slivno

Slivno

0947067d

Brce

Slivno

0947068

Rečica

Rečica

0947086b

Rečica

Rečica

0947106

V škatli

Rimske Toplice

0947368a

Šmihel

Šmihel

0947375g

Rečica

Rečica

094379d

Debro

Debro

0947385c

Debro

Debro

0947385d

Debro

Debro

0947385e

Govce

Sedraž

0947502a

Sedraž

Sedraž

0947504a

Sedraž

Sedraž

0947504b

Rimske toplice

Rimske Toplice

0947557

 

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Katastrska občina

Odd/Ods

Središče

Veliki Brebrovnik

7.11.2018 ob 08:00

5.11.2018 do 12.11.2018, 07:00 - 09:00

VELIKI BREBROVNIK

24042B

Središče

Veliki Brebrovnik

VELIKI BREBROVNIK

24042D

Središče

Veliki Brebrovnik

VELIKI BREBROVNIK

24043B

Središče

Veliki Brebrovnik

VELIKI BREBROVNIK

24043C

Središče

Veliki Brebrovnik

VELIKI BREBROVNIK

24043D

Središče

Veliki Brebrovnik

VELIKI BREBROVNIK

24043E

Središče

Novačak

GOMILA

24050A

Središče

Kravjak

FRANKOVCI

24115A

Središče

Kravjak

FRANKOVCI

24115B

Središče

Frankovci

FRANKOVCI

24115C

Središče

Frankovci

FRANKOVCI

24115D

Središče

Marof

GRABE PRI SREDIŠČU

24123F

Središče

Hraščica

SREDIŠČE

24128F

OE Celje, KE Žalec

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Katastrska občina

Oddelek/odsek

Vransko

Ločica

26.10.2018 ob 8.00 uri

Od 23.10.2018 do 29.10.2018 Od 7.00 do 8.30 ure

Ločica (1014)

31304C

Vransko

Reskov grič

Ločica (1014)

31304D

Vransko

Ločica

Ločica (1014)

31304E

Dobrovlje

Jame

Dobrovlje (985)

31427A

Dobrovlje

Jame

Dobrovlje (985)

31427B

Liboje

Kotečnik

Liboje (1021)

32204

Liboje

Motnikarjev hrib

Liboje (1021)

32205

Liboje

Brnica

Liboje (1021)

32355A

Liboje

Mali Gozdnik

Pongrac (1020)

32363A

Liboje

Podgozdnik

Pongrac (1020)

32365A

Prebold

Smreški vrh

Marija Reka (1018)

32376A

Tabor

Črni vrh

Črni vrh (1016)

32395F

Tabor

Miklavž

Miklavž (1017)

32421M

Tabor

Miklavž

Miklavž (1017)

323421T

Tabor

Štrukljev grič

Miklavž (1017)

32421Z

Pirešica

Ob Vršci

Vel. Pirešica (998)

33339B

Pirešica

Dolgi travniki

Gorica (999)

33413C

Pirešica

Dečjek

Železno (977)

33413H

Pirešica

Pred vojsko

Gorica (999)

33413K

Pirešica

Med avtocesto

Gorica (999)

33413M

Liboje

Brniška hosta

Kasaze (1002)

33414A

Liboje

Ob travniku

Zabukovica (1003)

33417B

Liboje

Za blokom

Zabukovica (1003)

33417C

Polzela

Založe

Založe (993)

33434

Polzela

Dominik

Založe (993)

33436C

Polzela

Založe

Založe (993)

33437A

Polzela

Kadunc

Založe (993)

33437B

Pirešica

Vinska gora

Prelska (974)

34345A

Pirešica

Temenjak

Prelska (974)

34345B

Polzela

Grajf

Andraž (980)

34431B

Polzela

Andraž

Andraž (980)

34431D

 

OE Ljubljana, KE Vrhinka

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Bistra

Baraka v dolgih talih

11. 10. 2018 ob 8:00 uri

8. - 12. 10. 2018 med 7:00 in 8:00 uro

Verd

83A09

04_83A09_Vabilo 1

Bistra

Taler

11. 10. 2018 ob 9:00 uri

Borovnica

84A38

04_84A38_Vabilo 2

Bistra

Colska dolina

11. 10. 2018 ob 10:00 uri

Borovnica

84A37

04_84A37 Vabilo 3

 

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Rovte

26. 07. 2018 ob 8.00 uri

20.07. do 26.07. med 7.00 - 9.00 uro

Rovte

65B33

Medvedje brdo

65C14, 65C15

Petkovec

65E01

Blekova vas

65G05, 65G11, 65G12, 65G13

<hr/>

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Hotedršica

20. 07. 2018 ob 8.00 uri

20.07. do 26.07. med 7.00 - 9.00 uro

Hrušica

Ravnik

Hotedršica

Novi svet

64L01, 64L02,  64L04,  64L09,  64L17

64M03,

64N02A, 64N02B, 64N07

64O02, 64O03, 64O04, 64O36


OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Logatec

23. 07. 2018 ob 8.00 uri

20.07. do 26.07. med 7.00 - 9.00 uro

Grčarevec

64J03


OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Žiri

24. 07. 2018 ob 8.00 uri

20.07. do 26.07. med 7.00 - 9.00 uro

Ledinica

Žiri

63C05

63D09


OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

 

Ravnik (državni)

 

25. 07. 2018 ob 8.00 uri

20.07. do 26.07. med 7.00 - 9.00 uro

Laze

62A08 (A,B,C,D,E,F)

62A12 (A,B,C,D,E),

62A26 (A,B,C,D)

62A31 (A,B, C,D,E)

62B03C,

62D30 (B,C,D)

Rakek

62A26 (A,C)

62A31 (C,D) 

62D30 (A,B,C,D)

Dolenji Logatec

62B02 (A,B)

62B03 (A,B,C)

62B04 (A,B)

64H28


OE Novo mesto, KE Črnomelj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
PETROVA VAS MAVRLENSKA RAVEN 19.06.2018 ob 07:00 od 16.07.2018 do 20.07.2018 med 07:00 in 09:00 MAVRLEN 20059
PETROVA VAS MAVRLENSKA RAVEN MAVRLEN 20060
PETROVA VAS MRZLA DRAGA MAVRLEN 20065
PETROVA VAS CEROVEC MAVRLEN 20091

OE Kranj, KE Preddvor

VABILO

KE

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Preddvor

Kokra

Pod Babo, Nad Arnežem

18.06.2018 ob 9.00

14.06. - 18.06.2018

Kokra

04001 A in B; 4005

Preddvor

Kokra

Čemšenik

18.06.23018 ob 9.30

Kokra

04002, 04003A in B

Preddvor

Kokra

Krems, Zajčevo

18.06.2018 ob 10.00

Kokra

04004A, B, C

Preddvor

Kokra

Hude stene in Slaparjevo

18.06.2018 ob 10.30

Kokra

04006, 04007 in 04008A, B, C

Preddvor

Kokra

Celarjevo

18.06.2018 ob 11.30

Kokra

04009A, B, 04010, 04011

Preddvor

Kokra

Vobnica

18.06+.2018 ob 12.00

Kokra

04012A, B, C, 04013A, B; 04014A, B, C

 

OE Bled, KE Jesenice

VABILO

Revir

Kraj ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

KO

Odd/ods

Gozd

Jureževa pl

21.06. ob 7:00

18.6 - 21.6 od 7:00 do 8:00 ure

Gozd

05 37b

Jesenice

Pustote

Planina

06 53b

OE Bled, KE Pokljuka

VABILO

Revir

Kraj ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

KO

Odd/ods

Radovna

Perniki

21.6.18 ob 7:00

18.6-21.6 od 7:00 do 8:00 ure

Višelnica I

03135a

Mežakla

Lom

21.6.18 ob 7:00

Sp gorje

10 17a

Mežakla

Strmine

21.6.18 ob 7:00

Sp Gorje

10 19b

Mežakla

Kavkarje

21.6.18 ob 7:30

Sp Gorje

10 20a

Mežakla

Gače

21.6.18 ob 7:30

Sp Gorje

10 22a

Bled

Hom

21.6.18 ob 7:00

Zasip

10 25a,b

 

OE Bled, KE Bohinj

VABILO

Revir

Kraj ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

KO

Odd/ods

Gorjuše

Podrazglednik

21.6. ob 7:00

18.6-21.6 od 7:00 do 8:00

Boh Češnj

11 73

Gorjuše

Na kamnu

21.6. ob 7:30

Boh Češnj

11 74

Sp dolina

Črti

21.6 ob 7:00

Boh Bistr

11 107A

Sp dolina

Črna gora

21.6 ob 7:30

Boh Bistr

11 110A

 

OE Bled, KE Radovljica

VABILO

Revir

Kraj ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

KO

Odd/ods

Begun

V gačah

21.6. ob 7:00

18.6 - 21.6 od 7:00 do 8:00 ure

Begunje

08 26 a,b,c,d,e

Radovlj

Na policah

Mošnje

08 36v

Radovlj

Graben

Mošnje

08 37b

Radovlj

Resje

mošnje

08 38v

Radovlj

Brezje

Brezje

08 53v

Radovlj

Drajvoh

Brezje

08 54v

Radovlj

Ravnica

Lancovo

09 3v

Radovlj

Suherna

Lancovo

09 5v

Radovlj

Gora

Lancovo

09 6v

Radovlj

Staje

Lancovo

09 7v

Ribno

Pod robom

Selo

09 69

Podnart

Raca

Kamna G

09 30a

Boh Bel

Solzno

Rečica

10 31a

Ribno

Kovačevec

21.6. ob 7:30

Selo

09 74a

Podnart

Stočje

Kropa

09 33a,b

Boh Bel

Kuhne

Boh Bela

10 65 b,c

 

OE Novo mesto, KE Straža-Podturn

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o

Oddelek

Rampoha

Pogrelec

13.6.2018 ob 8.00

od 5.6.2018 do 15.6.2018 med 08:00 in 09:00

1497 Podstenice

11010

Rampoha

Pekel

1497 Podstenice

11013

Rampoha

Daleč hrib

1497 Podstenice

11032

Rampoha

Daleč hrib

1497 Podstenice

11034

Rampoha

Macesnova

1497 Podstenice

11044b

Rog

Primož

1497 Podstenice

11005

Rog

Stena

1497 Podstenice

11015b

Rog

Breznov vodnjak

1497 Podstenice

11023

Rog

Knežja luknja

1497 Podstenice

11024

Rog

Ob roški cesti

1497 Podstenice

11027

Soteska

Brudož

1496 Podturn

10005a

Soteska

Brudož

1496 Podturn

10005b

Soteska

Bukov vrh

1442 Stavča vas

10013a

Soteska

Glivence

1442 Stavča vas

10013b

Soteska

Štrbenk

1496 Podturn

10018c

Soteska

Nad Kočevsko rampo

1442 Stavča vas

10029a

Soteska

Ključ

1496 Podturn

10038

Brezova reber

Medvedov brolg

1445 Brezova reber

09015a

Brezova reber

Pekel

1445 Brezova reber

09015b

Brezova reber

Selški križ

1445 Brezova reber

09015c

Brezova reber

Cerov hrib

1445 Brezova reber

09015d

Brezova reber

Soteska gora

1446 Gorenje polje

09028c

OE Tolmin, KE Gorica

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Lokovec

Za Tončkom

 

 

 

12. junij

ob 9.00 uri

 

 

 

 

28.05 do 12.06 med 7.00 -9.00 uro

 

Kal nad Kanalom

20026 a

Lokovec

Podgozd

20026b

Lokovec

Zgorevc

20027

Lokovec

Kal - Lipce

20040

Kanal

Osojnica

Avče

20052 d

Kanal

Bodrež

Bodrež

20055

Kanal

Robidnik

Kanal

20056

Kanal

Brsnica

Morsko

20057a

Kanal

Jelenk

Vrh Kanalski

20058a

Kanal

Vrhovski Kuk

20058b

Lokovec

Črna gora

Lokovec

20067

Lokovec

Učje

20068

Lokovec

Volnik

20069

OE Tolmin, KE Idrija

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

K.O.

Odd / ods

Hudo polje

Požganine

18.04.18

11.04.18 do 18.04.18

Vojsko

11002

Hudo polje

Suha Idrijca

Vojsko

11009a

Hudo polje

Črna dolina

Vojsko

11008

Hudo polje

Spodnje Gnelice

Vojsko

11031a

Hudo polje

Majnšk

Čekovnik

10034

Hudo polje

Petelinov vrh

Vojsko

11063

Kanomlja

Studenci

Vojsko

10001

Pevc

Skalovnik

Idrijski log

10049

Pevc

Klobučani

Idrijski log

10044

Pevc

Pevc

Idrijski log

10045

Pevc

Strug

Idrijski log

10043

Nadrt

Nad Dolom

Lome

12030

Nadrt

Pri bunkerju

Lome

12032

Nadrt

Jožkov vrh

Lome

12033

Nadrt

Novi svet

Lome

12130

OE Nazarje KE Luče

Vabilo

Revir

Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Podveža Rebrsko 3.4.2018 med 8.00 in 10.00 uro 3.4.2018 do 9.4.2018 med 7:00 in 8:00 uro Podveža 03062
Krnica Moličko Krnica 03112/a,b

OE Novo mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

K.o.

Odd / ods

Mirna Peč

Štirce

13. april 2018, ob 9.00 uri

09. do 13. april 20178 med 7.00 in 9.00 uro

Golobinjek

04022

Mirna Peč

Golobinjek

Golobinjek

04023

Mirna Peč

Golobinjek

Golobinjek

04024

Mirna Peč

Obloge

Golobinjek

04025

Mirna Peč

Globodolska reber

Golobinjek

04026

Otočec

Žabjek

Daljni vrh

04102

Otočec

Muhaber

Bršljin

04128B

Otočec

Strožne

Ždinja vas

040142A

Otočec

Mačkovec

Ždinja vas

040142B

Lukovek

Pod Gradiščem

Lukovek

18037

Lukovek

Jezero

Lukovek

18038

Lukovek

Sv. Ana

Lukovek

18040

Lukovek

Jezero

Lukovek

18043

Lukovek

Grm

Lukovek

18044

Lukovek

Meglenik

Češnjevek

18048

Dobrnič

Avščevo

Trebnje

18053

Sela Šumberk

Liška gora

Knežja vas

19126

OE Novo mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
STARI TRG Pod Kolečaj 15.03.2018 ob 07:00 od 12.03.2018 do 16.03.2018
med 07:00 in 09:00
RADENCI 21211
STARI TRG Jakljevec-Drage SODEVCI 21225
STARI TRG Koritnica STARI TRG OB KOLPI 21227B
STARI TRG Za gavgami STARI TRG OB KOLPI 21250A
STARI TRG Gavge-Trate STARI TRG OB KOLPI 21250B
ADLEŠIČI Poljišča BEDENJ 22070
ADLEŠIČI Veliko Bukovje ADLEŠIČI 22137
ADLEŠIČI Veliko Bukovje ADLEŠIČI 22138A
ADLEŠIČI Vumol ADLEŠIČI 22151
ADLEŠIČI Goljak MARINDOL 22154D
ADLEŠIČI MARINDOL MARINDOL 22158A

OE Tolmin, KE Ajdovščina

VABILO

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
KRNICA NAGNOVEC 15.03.2018 ob 10:00 od 01.03.2018 do 15.03.2018
med 08:00 in 10:00
LOKVE 16102A
KRNICA NAGNOVEC LOKVE 16102B
KRNICA SUHO BREZNO LOKVE 16106A
KRNICA SUHO BREZNO LOKVE 16106B
KRNICA STRGARIJSKI VRH VITOVLJE 16060
KRNICA NAD HIŠAMI VITOVLJE 16064A
KRNICA NAD HIŠAMI VITOVLJE 16064B
KRNICA NAD HIŠAMI VITOVLJE 16064C
KRNICA KORENINE VITOVLJE 16065A
KRNICA KORENINE VITOVLJE 16065B
KRNICA KORENINE VITOVLJE 16065C
KRNICA POD JELOVIM HRIBOM VITOVLJE 16072B
KRNICA POD JELOVIM HRIBOM VITOVLJE 16072C
KRNICA POD JELOVIM HRIBOM VITOVLJE 16072A
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077A
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077B
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077C
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077D
KRNICA SUHI VRH ČRNIČE 16078A
KRNICA SUHI VRH ČRNIČE 16078B
KRNICA SUHI VRH ČRNIČE 16078C
KRNICA SUHI VRH ČRNIČE 16078D
KRNICA SUHI VRH ČRNIČE 16078E
KRNICA SUHI VRH ČRNIČE 16078F
KRNICA PRAPROT ČRNIČE 16082A
KRNICA PRAPROT ČRNIČE 16082B
KRNICA PRAPROT ČRNIČE 16082C
KRNICA PRAPROT ČRNIČE 16082D
KRNICA SMREČJE ČRNIČE 16092A
KRNICA SMREČJE ČRNIČE 16092B
KRNICA SMREČJE ČRNIČE 16092C
KRNICA POD ČRMENJAKOM ČRNIČE 16094A
KRNICA POD ČRMENJAKOM ČRNIČE 16094B
KRNICA POD NAGNOVCEM ČRNIČE 16101
PREDMEJA MODRASOVEC STOMAŽ 16001A
PREDMEJA MODRASOVEC STOMAŽ 16001B
PREDMEJA MODRASOVEC STOMAŽ 16001C
PREDMEJA MODRASOVEC STOMAŽ 16001D
PREDMEJA MODRASOVEC STOMAŽ 16001E
PREDMEJA MODRASOVEC STOMAŽ 16001F
PREDMEJA ZA SIRKOVIM KALOM VRTOVIN 1603A
PREDMEJA ZA SIRKOVIM KALOM VRTOVIN 1603C
PREDMEJA ZA SIRKOVIM KALOM VRTOVIN 1603E
PREDMEJA ZA ŠIROKIM LAZOM VRTOVIN 1604A
PREDMEJA ZA ŠIROKIM LAZOM VRTOVIN 1604B
PREDMEJA NJIVCE STOMAŽ 15068A
PREDMEJA CESARJEV BREZEN STOMAŽ 15068B
PREDMEJA RIBETOVO STOMAŽ 15068C
OTLICA SORTEŽ DOL-OTLICA 14014
VIŠNJE RISANI HRIB COL 14062
VIŠNJE STRELIŠČE BUDANJE 15085A
VIŠNJE NAD CESTO BUDANJE 15085B
NANOS POD GORO PODNANOS 15006
NANOS NAD PODBORŠTOM PODNANOS 15007C
NANOS SLAPENSKI HRIB NANOS 13005
NANOS VIPAVSKI DOLK NANOS 13007
NANOS VEL. VIPAVSKI LEDENIK NANOS 13008
NANOS KUCOV DOL NANOS 13044A
NANOS ORLAKI NANOS 13044B
PODKRAJ BLEČJE LAZE PODKRAJ 13127A
PODKRAJ PRI TISI PODKRAJ 13127B
PODKRAJ PRI KASARNI PODKRAJ 13127C
PODKRAJ KRIŽIŠČE V MIŠJI VRH PODKRAJ 13127D
PODKRAJ ZA NJIVCO PODKRAJ 13127E
PODKRAJ INDIRA GANDI PODKRAJ 13127F
PODKRAJ AD PIRUM PODKRAJ 13127G
PODKRAJ BABJA MRVA NANOS 13144
PODKRAJ BOROVINA VIPAVA 15100A
PODKRAJ NAD PODSKALCO VIPAVA 15100B
PODKRAJ NAD PODSKALCO VIPAVA 15100C

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Sv. Tomaž

Otok

23.03.2018 ob 08:00

od 19.03.2018 do 26.03.2018
med 07:00 in 09:00

VELIKA NEDELJA

24111A

Sv. Tomaž

Otok

VELIKA NEDELJA

24111B

Sv. Tomaž

Otok

VELIKA NEDELJA

24111C

Sv. Tomaž

Otok

VELIKA NEDELJA

24111D

Sv. Tomaž

Otok

VELIKA NEDELJA

24111E

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24088A

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24088B

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24088C

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24088E

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24089A

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24089C

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24089D

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24089E

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24007G

Sv. Tomaž

Korparija

SENIK PRI TOMAŽU

24014A

Sv. Tomaž

Senik pri Tomažu

SENIK PRI TOMAŽU

24014C

Sv. Tomaž

Senik pri Tomažu

SENIK PRI TOMAŽU

24014D

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24087A

Sv. Tomaž

Šardinje

ŠARDINJE

24087B

Sv. Tomaž

Vudine

ŠARDINJE

24087C

Sv. Tomaž

Lešnica pri Ormožu

LEŠNICA PRI ORMOŽU

24086A

Sv. Tomaž

Lešnica pri Ormožu

LEŠNICA PRI ORMOŽU

24086B

Sv. Tomaž

Lešnica pri Ormožu

LEŠNICA PRI ORMOŽU

24086D

 

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Polenšak

Hvaletinci

21.3.2018 ob 08:00

od 19.03.2018 do 21.03.2018 med 07:00 in 09:00

HVALETINCI

34038D

Polenšak

Tibolci

TIBOLCI

35030F

Polenšak

Tibolci

TIBOLCI

35030G

Polenšak

Prvenci

PRVENCI

35037C

 

 

OE Ljubljana, KE Logatec

Revir

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

VABILO

Hotedršica

19. 02. 2017 ob 8.00 uri

19.02. do 28.02. med 7.00 - 9.00 uro

 

Novi svet

Hotedršica

64O02, 64O2

64N06

VABILO_1

Logatec

20. 02. 2017 ob 8.00 uri

Laze

Grčarevec

64I01, 64I02, 64I03

 

64J08

VABILO_2

Žiri

21. 02. 2017 ob 8.00 uri

Žiri

 

63D02, 63D03, 63D04, 63D05, 63D06, 63D07, 63D12,

VABILO_3

VRSNIK II

63G01

Opale

63E11

Ravnik (državni gozdovi)

22. 02. 2017 ob 8.00 uri

Dolenji Logatec

62B01A

62B01B

 

VABILO_4

Laze

62A06 (A, B, C, D, E)

62A09 (A, B, C, D)

Rovte

23. 02. 2017 ob 8.00 uri

Petkovec

 

65E07

65E08

VABILO_5

Blekova vas

65G04

65G10

 

 

OE Kranj, KE Preddvor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Zaplata

Miklavžkov gozd

19. februar

ob 7.00 uri

12.2. do 16.2. med 7.00 - 9.00 uro

 

Tupaliče

06077A

Zaplata

Zrd

19. februar

ob 7.30 uri

Breg ob Kokri

06051B

Zaplata

Kozjek, Medvednek

19. februar

ob 8.00 uri

Breg ob Kokri

06054A

Zaplata

Nad Bistrico

19. februar

ob 8.30 uri

Breg ob Kokri

06054B

Zaplata

Dolenčevo/Mače

19. februar

ob 9.00 uri

Breg ob Kokri

06046A

Zaplata

Špičkov mlin

19. februar

ob 9.30 uri

Breg ob Kokri

06046B

Zaplata

Nad Trstenikom/V gmajni

19. februar

ob 10.00 uri

Babni vrt

06018A

Vojvodin boršt

Stajnar/Mala Polana

19. februar

ob 10.30 uri

Srednja vas

06014

Vojvodin boršt

Udin boršt

19. februar

ob 11.00 uri

Vojvodin boršt I.

06230

Vojvodin boršt

Udin boršt

19. februar

ob 11.30 uri

Vojvodin boršt I.

06231

Kokrica

Udin boršt/Kranjsko polje

19. februar

ob 12.00 uri

Kranj

06166

Kokrica

Udin boršt

19. februar

ob 12.30 uri

Pivka

06167

Kokrica

Velika gmajna/Tenetiše

19. februar

ob 13.00 uri

Kokrica

06239

Kokrica

Velika gmajna/Tenetiše

19. februar

ob 13.30 uri

Kokrica

06243

Kokrica

Udin boršt/Mlaka

19. februar

ob 14.00 uri

Kokrica

06245

 

OE Kranj, KE Kranj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Katastrska občina Oddelek/odsek
Šenturška gora Vrtača 22.01.2018 ob 8.00 uri Od 08.08.2018 do 22.01.2018
Od 7.30 do 9.00 ure
Šenturška gora (2079) 07099
Velesovo Poline Zgornji Brnik (2117) 07013
Velesovo Poline Zgornji Brnik (2117) 07014
Velesovo Pod letališčem Zgornji Brnik (2117) 07015
Velesovo Dobrava Zgornji Brnik (2117) 07016
Velesovo Avmanke Cerklje (2118) 07023
Velesovo Za letališčem Cerklje (2118) 07025
Velesovo Spodnji boršt Češnjevek (2109) 07043
Šenčur Rastov Voglje (2125) 07196
Nemilje Smoleva Zgornja Besnica (2128) 09029
Nemilje Razpokarjev Zgornja Besnica (2128) 09059
Nemilje Logarska grapa Zgornja Besnica (2128) 09061
Nemilje Loje Nemilje (2127) 09062
Nemilje Pod Malmu vrhom Nemilje (2127) 09074