Rules

Only words with 2 or more characters are accepted
Max 200 chars total
Space is used to split words, "" can be used to search for a whole string (not indexed search then)
AND, OR and NOT are prefix words, overruling the default operator
+/|/- equals AND, OR and NOT as operators.
All search words are converted to lowercase.

SI | EN
Skrbno z gozdom, v dobro narave in ljudi

Arhiv 2019

OE Celje, KE Žale

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Tabor

Prvine

18.12.2019 ob 08:00

od 16.12.2019 do 20.12.2019 med 07:30 in 09:00

ZAPLANINA

31003

Dobrovlje

Letuš

LETUŠ

31129A

Dobrovlje

Letuš

LETUŠ

31129B

Dobrovlje

Podkraj

LETUŠ

31130

Dobrovlje

Podkraj

LETUŠ

31131

Dobrovlje

Dobrovlje

DOBROVLJE

31140

Dobrovlje

Brezovec

DOBROVLJE

31145

Dobrovlje

Grmada

DOBROVLJE

31160

Dobrovlje

Grmada

DOBROVLJE

31170A

Dobrovlje

Prože

DOBROVLJE

31172A

Dobrovlje

Dobrovlje

DOBROVLJE

31172B

Vransko

Čreta

TEŠOVA

31178

Vransko

Tešova

TEŠOVA

31181

Vransko

Tešova

TEŠOVA

31190

Vransko

Divce

JERONIM

31204

Vransko

Kalska gmajna

JERONIM

31227

Prebold

Pod Jesihom

MARIJA REKA

32073

Prebold

Tolsti vrh

MARIJA REKA

32074

Prebold

Tolsti vrh

MARIJA REKA

32075B

Prebold

Dolgana

MARIJA REKA

32076

Prebold

Beli Potok

MARIJA REKA

32077

Prebold

Mrzelčan

MARIJA REKA

32078A

Prebold

Lobnikarjevo

MARIJA REKA

32079

Prebold

Tolsti vrh

MARIJA REKA

32080B

Prebold

Potočnik

MARIJA REKA

32084

Prebold

Marija Reka

MARIJA REKA

32090

Prebold

Marija Reka

MARIJA REKA

32091A

Prebold

Velika Reka

MARIJA REKA

32091B

Prebold

Mala Reka

MARIJA REKA

32100

Prebold

Pečevje

MARIJA REKA

32101

Prebold

Brdo

MARIJA REKA

32102

Prebold

Reška planina

MARIJA REKA

32104A

Prebold

Velika Reka

MARIJA REKA

32115

Prebold

Kriška planina

MARIJA REKA

32116A

Prebold

Kriška planina

MARIJA REKA

32116B

Prebold

Planina

MARIJA REKA

32133B

Prebold

Goljava

MARIJA REKA

32134A

Prebold

Planina

MARIJA REKA

32134B

Prebold

Na Goljavi

MATKE

32141A

Liboje

Kamnik

PONGRAC

32164C

Liboje

Kamnik

PONGRAC

32165B

Liboje

Kamnik

PONGRAC

32168B

Liboje

Kamnik

PONGRAC

32169C

Liboje

Podgozdnik

PONGRAC

32174A

Liboje

Podgozdnik

PONGRAC

32175B

Liboje

Podgozdnik

PONGRAC

32176B

Liboje

Delarkorda

PONGRAC

32182

Liboje

Kotečnik

PONGRAC

32185C

Liboje

Bregovje

LIBOJE

32187

Liboje

Šmohor

LIBOJE

32189

Liboje

Kotečnik

LIBOJE

32198

Liboje

Liboje

LIBOJE

32200A

Liboje

Kotečnik

LIBOJE

32201A

Liboje

Kotečnik

LIBOJE

32203B

Liboje

Liboje

LIBOJE

32212A

Liboje

Briše

LIBOJE

32216A

Liboje

Romov hrib

LIBOJE

32216C

Tabor

Pod Zajcem

ČRNI VRH

32391C

Liboje

Sveti Križ

KASAZE

33002

Liboje

Bukovica

ZABUKOVICA

33012

Liboje

Daje

ZABUKOVICA

33014C

Liboje

Spodnje Griže

ZABUKOVICA

33020E

Prebold

Potoška dolina

GORNJA VAS

33022A

Prebold

Šešče

GORNJA VAS

33022B

Prebold

Grajska vas

GRAJSKA VAS

33037

Polzela

Gotoveljski Zalog

GOTOVLJE

33081D

Prebold

Za tovarno

PREBOLD

33371A

Prebold

Žvajga

PREBOLD

33371B

Prebold

Žvajga

PREBOLD

33371C

Prebold

Žvajga

PREBOLD

33371D

Prebold

Za tovarno

PREBOLD

33371E

Prebold

Nad ribnikom

PREBOLD

33372A

Prebold

Kovačev hrib

PREBOLD

33372B

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372D

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372E

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372F

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372H

Prebold

Zavrl

LATKOVA VAS

33420J

Prebold

Zavrl

LATKOVA VAS

33420M

Prebold

Latkova vas

LATKOVA VAS

33420N

Prebold

Latkova vas

LATKOVA VAS

33420O

Polzela

Kovačev hrib

ANDRAŽ

34007A

Polzela

Brezovec

ANDRAŽ

34010

Polzela

Kolškova goša

DOBRIČ

34026B

Polzela

Dobrič

DOBRIČ

34026C

Polzela

Topolovec

PONIKVA

34041

Pirešica

Studence

STUDENCE

34127

Pirešica

Studence

STUDENCE

34128

Pirešica

Socka

STUDENCE

34132A

Pirešica

Gorjanc

PRELSKA

34150D

OE Ljubljana, KE Škofljica

VABILO

 

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Grosuplje

Črna dolina

16.12.2019 ob 10:00

od 16.12.2019 do 20.12.2019 med 07:00 in 09:00

GROSUPLJE

21F04

Višnja gora

/

LUČE

21K01A

Višnja gora

/

LUČE

21K01B

Višnja gora

/

LUČE

21K02A

Višnja gora

/

LUČE

21K02B

Višnja gora

/

LUČE

21K03A

Višnja gora

/

LUČE

21K03B

Višnja gora

/

LUČE

21K05A

Višnja gora

/

LUČE

21K05B

Višnja gora

/

LUČE

21K05C

Višnja gora

/

LUČE

21K05D

Višnja gora

/

ŽALNA

21L10A

Višnja gora

/

ŽALNA

21L10B

Višnja gora

/

ŽALNA

21L11

Višnja gora

/

ŽALNA

21L13

Višnja gora

/

POLICA

21L13

Višnja gora

/

ŽALNA

21L14

Višnja gora

/

ŽALNA

21L15

Grosuplje

/

ILOVA GORA

21M02

Grosuplje

/

ILOVA GORA

21M03

Grosuplje

/

ILOVA GORA

21M04

Grosuplje

/

ILOVA GORA

21M05

Grosuplje

/

ILOVA GORA

21M06

Grosuplje

/

SLIVNICA

21N04

Grosuplje

/

RAČNA

21O11A

Grosuplje

/

RAČNA

21O11B

Grosuplje

/

RAČNA

21O14

Grosuplje

/

RAČNA

21O15

Grosuplje

/

RAČNA

21O16

Grosuplje

/

RAČNA

21O17

Grosuplje

/

RAČNA

21O18

Grosuplje

/

RAČNA

21O19

Grosuplje

/

RAČNA

21O20A

Grosuplje

/

RAČNA

21O20B

Mokerc

/

VELIKE LIPLJENE

21P15A

Mokerc

/

VELIKE LIPLJENE

21P15B

Šentvid

Bukovica

BUKOVICA

22A07

Višnja gora

/

DEDNI DOL

22C03

Ivančna Gorica

Malenska dolina

DRAGA

22E05

Ivančna Gorica

Polje pri Višnji g.

DRAGA

22E09

Šentvid

Metnaj - Kamni vrh

METNAJ

22K03

Ivančna Gorica

Mačkovec

MULJAVA

22L01

Ivančna Gorica

Brezje

MULJAVA

22L03

Ivančna Gorica

Bojanski vrh

MULJAVA

22L05

Ivančna Gorica

Male Kompolje

MULJAVA

22L07

Šentvid

Kurja vas - V.boršt

STIČNA

22O03

Šentvid

/

STIČNA

22O04

Šentvid

Široko bukovje

STIČNA

22O09

Šentvid

Široko bukovje

STIČNA

22O10

Šentvid

Široko b. - Nograd

STIČNA

22O11

Šentvid

/

STIČNA

22O13

Šentvid

Srednji vrh

ŠENTVID

22P03

Ivančna Gorica

Kremenjek

VELIKE PECE

22S01

Ivančna Gorica

Vodični hrib

VELIKE PECE

22S02

Mokerc

Pungart

TURJAK

76A11A

Mokerc

Bajdinc

TURJAK

76A11B

Mokerc

Kovačeva grapa

TURJAK

76A22A

Mokerc

/

TURJAK

76A22B

Mokerc

/

TURJAK

76A26A

Mokerc

/

TURJAK

76A26B

Mokerc

/

TURJAK

76A26C

Mokerc

/

TURJAK

76A26D

Mokerc

Gora

TURJAK

76A27

Mokerc

Pece

TURJAK

76A31

Mokerc

/

GOLO

76B29A

Mokerc

/

KRVAVA PEČ

76E33C

Mokerc

/

KRVAVA PEČ

76E35A

Mokerc

/

KRVAVA PEČ

76E35C

Mokerc

/

ZAPOTOK

76F33D

Mokerc

/

ZAPOTOK

76F36B

Mokerc

Šumnik

ZAPOTOK

76F11

Mokerc

Blažanovka

ZAPOTOK

76F13A

Škofljca

/

ŽELIMLJE

76G02

Škofljca

/

ŽELIMLJE

76G04

Škofljca

/

ŽELIMLJE

76G05

Škofljca

/

ŽELIMLJE

76G13

Ig

/

TOMIŠELJ

77A10

Ig

/

VRBLJENE

77B01A

Ig

/

VRBLJENE

77B02

Ig

/

VRBLJENE

77B17

Ig

/

VRBLJENE

77B21

Ig

/

IŠKA VAS

77C01

Ig

/

IŠKA VAS

77C04C

Ig

/

IŠKA VAS

77C20

Ig

/

IG

77D06

Ig

/

IG

77D07

Ig

/

IG

77D09

Škofljca

Rebrski potok

LANIŠČE

77E05

Škofljca

/

LANIŠČE

77E11A

Škofljca

/

LANIŠČE

77E11B

Škofljca

Lanišče

LANIŠČE

77E17

Škofljca

PIJAVA GORICA

PIJAVA GORICA

77F02

Škofljca

/

RUDNIK

77I09

Škofljca+A2:G95D2A2:

F95D2A2:F95D2A2:

F95D2A2:F95A1:F95

/

RUDNIK

77I19

OE Novo Mesto, KE Straža-Podturn

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd /Ods

JURKA VAS

Plešivica

13.12.2019 ob 09:00

od 9.12.2019 do 17.12.2019

med 08:00 in 09:00

GORENJE POLJE

06001

JURKA VAS

Plešivica

GORENJE POLJE

06002A

JURKA VAS

Drenjska gmajna

GORENJE POLJE

06003

JURKA VAS

Gabrska gora

GORENJE POLJE

06005

JURKA VAS

Volavče

JURKA VAS

06061

JURKA VAS

Jelovški boršt

JURKA VAS

06064

JURKA VAS

Staja

JURKA VAS

06065

JURKA VAS

Kosovka

JURKA VAS

06068

JURKA VAS

Vrti

JURKA VAS

06087

JURKA VAS

Vrti

JURKA VAS

06088

JURKA VAS

Vrti

JURKA VAS

06089

PODTURN

Rigelsko

POLJANE

06103

PODTURN

Rigelsko

POLJANE

06104

PODTURN

Velika reber

DOBINDOL

06105

PODTURN

Nad Sušico

DOBINDOL

06110

PODTURN

Cerje

DOBINDOL

06121

PODTURN

Dobindolska gmajna

DOBINDOL

06122

OE Nazarje, KE Luče

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Krnica

9.12.2019 med 7.00-9.00 uro

9.12.2019 do 13.12.2019 med 7:00-8:00 uro

Krnica

03208

Vabilo

Krnica

Čeršek

Krnica

03118

Vabilo

Raduha

Perne

Raduha

03030

Vabilo

Raduha

Bevc

Raduha

03037a,b

Vabilo

OE Kranj, KE Poljane

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

JAVORJE

Na Logu

21. 12. 2019 ob 9 uri

Od 13.12. do 20.12.2019 med 7.00 in 9.00 uro

Visoko

16002

JAVORJE

Gabrška gora

Dolenčice

16145

JAVORJE

Visoko

Visoko

16008f

JAVORJE

Visoko

Visoko

16004

JAVORJE

Podobeno

Podobeno

16135

JAVORJE

Visoko

Kovski vrh

16017

JAVORJE

Visoko

Kovski vrh

16018c

OE Celje, KE Celje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Celje

Miklavški hrib

23.12.2019 ob 08:00

od 09.12.2019 do 23.12.2019 med 8:00 in 9:00

Lisce

35351

Dobrna

Pristova

Dobrna

36311B

Dobrna

Pekel

Dobrna

36312

Dobrna

Dobrna

Dobrna

36401A

Dobrna

Stari grad

Dobrna

36401B

Dobrna

Lokovina

Dobrna

36401E

Dobrna

Fužine

Socka

36348

Vojnik

Fivže

Loka

36316B

Vojnik

Dol pod Gojko

Loka

36316G

Vojnik

Ilovca

Višnja vas

36318B

Vojnik

Petelinjek

Tomaž

36321E

Vojnik

Dobrava, Ivenca

Višnja vas

36404

Vojnik

Ivenca

Višnja vas

36405C

Vojnik

Brezovec

Višnja vas

36405E

Vojnik

Ilovca

Višnja vas

36405F

Vojnik

Vrhe

Vojnik okolica

36406F

Vojnik

Šturme

Vojnik okolica

36406G

Vojnik

Vojnik

Vojnik okolica

36407A

Vojnik

Vojnik

Vojnik okolica

36407C

Vojnik

Petelinjek

Vojnik okolica

36407K

Vojnik

Jame

Podgorje

36352B

Vojnik

Konjiška gora

Podgorje

36353

Svetina

Laška vas

Kompole

35331E

Svetina

Mirt

Kompole

35331G

Svetina

Plahuta

Svetina

35336C

Svetina

Ramanca

Svetina

35336G

Svetina

Srebotnik

Zvodno

35337F

Svetina

Hudičev graben

Zvodno

35338L

Svetina

Celjska koča

Zagrad

35339A

Dramlje

Zgornje Slemene

Dramlje

43001

Dramlje

Vodošeca

Dramlje

43010C

Dramlje

Jazbine

Dramlje

43010B

Dramlje

Jerebinjek

Ponkvica

43112

Dramlje

Bobovo pri Ponikvi

Dolga gora

43120B

Dramlje

Bobovske hoste

Dolga gora

43121

Dramlje

Topolovec

Slatina

43147

Dramlje

Pletovarje

Pletovarje

43179

Dramlje

Zagaj pri Ponikvi

Zagaj

43150

OE Ljubljana, KE Domžale

VABILO_1

VABILO_2

KE

Revir

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Domžale

Polje

10.12.2019

ob 9. uri

09.12.2019

do

13.12.2019

Kašelj (1770)

Javor (1777)

Bizovik (1733)

46A02A

46A02B

46A09

46D06

46D08

46D09

46D12

46D14

46D15

46D16

46D17

46D18

58B09

Vabilo

Domžale

Volavlje

09.12.2019

ob 9. uri

09.12.2019

do

13.12.2019

Volavlje (1778)

46B48

46B57

46B58

46B59

46B60

46B62

46B64

46B67A

46B67B

46B68A

46B68B

46B69

Vabilo

OE Novo Mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna

obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Mirna Peč

Globodolska reber

13. decembra 2019, ob 9.00 uri

9. do 13. decembra 2019, med 7.00 in 9.00 uro

Golobinjek

04034

Vabilo

Mirna Peč

Osredek

Golobinjek

04035

Vabilo

Otočec

Kamen Vrh

Ždinja vas

04138

Vabilo

Otočec

Sevno

Ždinja vas

04140A

Vabilo

Otočec

Sevno

Ždinja vas

04141

Vabilo

Otočec

Ravne njive

Herinja vas

04154

Vabilo

Otočec

Trate

Herinja vas

04155

Vabilo

Otočec

Vrtača

Herinja vas

04156

Vabilo

Otočec

Na križiščih

Herinja vas

04157

Vabilo

Otočec

Velike loke

Herinja vas

04158A

Vabilo

Otočec

Velike loke

Herinja vas

04158B

Vabilo

Otočec

Veška hosta

Herinja vas

04159

Vabilo

Otočec

Goli vrh

Herinja vas

04164A

Vabilo

Otočec

Dolnji vrh

Herinja vas

04164B

Vabilo

Otočec

Dobrave

Herinja vas

04165

Vabilo

Čatež

Njivci

Čatež

19005

Vabilo

Čatež

Gabrje

Čatež

19010

Vabilo

Sela Šumberk

Vrhučan

Sela pri Šumberku

19073

Vabilo

Sela Šumberk

Pri spomeniku

Sela pri Šumberku

19075B

Vabilo

OE Novo Mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

PETROVA VAS

PODRAŽJE

5.12.2019 ob 07:00

od 2.12.2019 do 6.12.2019 med 07:00 in 09:00

TALČJI VRH

20047A

PETROVA VAS

PODVAZJE

TALČJI VRH

20051

PETROVA VAS

HAJKA

MAVRLEN

20093

DRAGATUŠ

KAJNICA

TANČA GORA

21109

SINJI VRH

TRUSKA

UČAKOVCI

21160A

SINJI VRH

RAZVAJE

UČAKOVCI

21161

SINJI VRH

GNESCA

SINJI VRH

21195

STARI TRG

ŠKRILI

RADENCI

21210

STARI TRG

GABRJE

SODEVCI

21223

STARI TRG

SODEVSKE ŠTALE

SODEVCI

21224

STARI TRG

VRHGORA

STARI TRG OB KOLPI

21240

STARI TRG

VUŠEC

STARI TRG OB KOLPI

21241

ADLEŠIČI

SJENOKOS

MARINDOL

22155B

ADLEŠIČI

URINO BRDO

MARINDOL

22156A

ADLEŠIČI

RADNJAČA

MARINDOL

22157A

ADLEŠIČI

MILIČI

MARINDOL

22157B

VINICA

ZGORNIK

PRELOKA

22176A

VINICA

SLEME

PRELOKA

22176B

VINICA

IZGORNIK

PRELOKA

22177A

VINICA

IZGORNIK

PRELOKA

22177B

VINICA

CIRNIK - DOBRAVA

VINICA

22190

OE Celje, KE Rogaška Slatina

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Rog. Slatina

Karlinovo

27.11.2019 ob 08:00

od 25.11.2019 do 29.11.2019 med 07:30 in 09:00

ZGORNJI GABRNIK

40126

Rog. Slatina

Dreveniška gora

DREVENIK

40135

Rogatec

Tlake

TLAKE

40176

Rogatec

Izvir Sotle

TRLIČNO

40302C

Rogatec

Za Sotlo

TRLIČNO

40303A

Rogatec

Za Sotlco

TRLIČNO

40304A

Rogatec

Krpivnik

TRLIČNO

40305A

Rogatec

Jurjovec

TRLIČNO

40306C

Rogatec

Belinec

TRLIČNO

40310B

Rogatec

Belinec

TRLIČNO

40311D

Rogatec

Zlaka

TRLIČNO

40319A

Rogatec

Zlaka

TRLIČNO

40319B

Rogatec

Hojevec

TRLIČNO

40321A

Rogatec

Hojevec

TRLIČNO

40321B

Rogatec

Lešje

TRLIČNO

40321C

Rogatec

Nad Gregorčičem

TRLIČNO

40322A

Rogatec

Nad Gregorčičem

TRLIČNO

40322B

Rogatec

Strašnjak

TRLIČNO

40323A

Rogatec

Pesek

DOBOVEC

40330B

Rogatec

Pod Bavcem

TRLIČNO

40336D

Rogatec

Pečica

TRLIČNO

40337A

Rogatec

Pečica

TRLIČNO

40337B

Rogatec

Cerinski plat

TRLIČNO

40339A

Rogatec

Šrinkovec

TRLIČNO

40339B

Rogatec

Konjšek

TRLIČNO

40341E

Rogatec

Kamjek

ROGATEC

40343C

Rog. Slatina

Črno bukovje

SV. FLORIJAN

40345A

Rog. Slatina

Plešivec

CEROVEC

40352C

Rog. Slatina

Plešivec

CEROVEC

40353A

Rog. Slatina

Polšna

ČAČA VAS

40364A

Rog. Slatina

Veliki Boč

DREVENIK

40368A

Rog. Slatina

Brusovnice

DREVENIK

40369A

Rog. Slatina

Zgornji Gabernik

ZGORNJI GABRNIK

40377A

Rog. Slatina

Lešje

SV. FLORIJAN

40409C

Rogatec

Sveti Jernej

ROGATEC

40424

Šmarje

Jedrešnica

JEŠOVEC

41057A

Šmarje

Pijovci

PIJOVCI

41106A

Šmarje

Kostrivnica

SPODNJA KOSTRIVNICA

41375C

Šmarje

Ješovec, Pod tablo

JEŠOVEC

41382B

Šmarje

Ješovec

JEŠOVEC

41382C

Šmarje

Ješovec

JEŠOVEC

41383A

Šmarje

Ješovec, Vršnice

JEŠOVEC

41383B

Šmarje

Grušovje

JEŠOVEC

41402D

Šmarje

Lemberg

LEMBERG TRG

41403C

Šmarje

Lemberg

LEMBERG TRG

41403D

Šmarje

Pijovci, Lemberg

LEMBERG TRG

41403G

Šmarje

Lemberg trg

LEMBERG TRG

41403J

Šmarje

Beli potok

LEMBERG TRG

41403K

Šmarje

Filipov breg

SPODNJA KOSTRIVNICA

41405N

Kozje

Dekmanca

DEKMANCA

42004B

Kozje

Prelasko

SEDLARJEVO

42042B

Kozje

Lediščica

PILŠTANJ

42058A

Kozje

Osredek

PILŠTANJ

42060

Kozje

VIRŠTANJ

42084A

Kozje

Olimje

SOPOTE

42097B

Kozje

Olimje

SOPOTE

42097C

Kozje

Rudnica

SOPOTE

42100

Podčetrtek

Pod Borovec

TINSKO

42313A

Podčetrtek

Pod Borovec

TINSKO

42314

Podčetrtek

Lendrše

TINSKO

42316A

Kozje

Češnova dolina

SOPOTE

42322A

Kozje

Plešivec

SOPOTE

42322D

Kozje

Češnjeva dolina

SOPOTE

42324A

Kozje

Olimska gora

SOPOTE

42325

Kozje

Mrzlek

SOPOTE

42326

Kozje

Bukov gaj

SOPOTE

42330A

Kozje

Polana

SOPOTE

42336B

Podčetrtek

Zidani Most

SODNA VAS

42338A

Podčetrtek

Mehajličeve pečine

SODNA VAS

42338B

Podčetrtek

Vebrovo

PODČETRTEK

42339D

Podčetrtek

Troberniška poseka

SOPOTE

42346A

Podčetrtek

Pod Dravincem

PODČETRTEK

42350B

Kozje

Graščinska hosta

KOZJE

42361A

Podčetrtek

Tumf

BABNA GORA

42399C

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Rovte

05.12.2019 ob 8.00 uri

04.12.2019 do 13.12.2019 med 7.00 in 9.00 uro

Rovte

65B08

65B26

65B27

65B29B

65B31

Petkovec

65E08

Medvedje Brdo

65C02

65C16

Blekova vas

65G10

65G12

Log

65F02

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Logatec

05.12.2019 ob 8.00 uri

04.12.2019 do 13.12.2019 med 7.00 in 9.00 uro

Gorenji Logatec

64K02

64K05

64K21

64K25

Laze

64I08

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Hotedršica

05.12.2019 ob 8.00 uri

04.12.2019 do 13.12.2019 med 7.00 in 9.00 uro

Novi svet

64O06

64O07

64O11

64O19

64O24

64O25

64O31

64O33B

64O36

Ravnik

64M02

64M04

64M05

Hrušica

64L02

64L09

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Žiri

05.12.2019 ob 8.00 uri

04.12.2019 do 13.12.2019 med 7.00 in 9.00 uro

Ledinica

63C01

63C04

Žiri

63D01

OE Ljubljana, KE Logatec

VABILO

Revir

Javna obravnava

Javna

razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Ravnik

05.12.2019 ob 8.00 uri

04.12.2019 do 13.12.2019 med 7.00 in 9.00 uro

Rakek

62A21(B, C)

62A26 (A, C)

62D20 (A, B)

Laze

62A09 (A, B, C, D)

62A12 (A, B, C, D, E)

62A21 (A, B, C, D)

62A26 (A, B, C, D)

62D20 (A, B)

OE LJubljana, KE Domžale

VABILO_1

VABILO_2

VABILO_3

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Blagovica

Črni graben

06.12.2019

ob 9. uri

02.12.2019

do

06.12.2019

Češnjice (1928)

Šentožbolt (1926)

Trojane (1924)

11B05

11I16

11I18

11I19

11I20

11I21A

11I21B

11I22

11I23A

11I23B

11J01

11J02

11J17

11J19

11J20

11J21

11J23

Vabilo_1

Domžale

Domžale

03.12.2019

ob 9. uri

02.12.2019

do

06.12.2019

Lukovica (1933)

Prevoje (1944)

Zlato polje (1932)

Loka (1940)

Mengeš (1938)

Radomlje (1936)

Rova (1935)

11E12

11F01

11L06

11L07

12B02

12B03

12B04

12B06

12D01

12D02

12D03

12D05

12D09

12D12

12F04B

12G01A

12G11

12G12

12G14

12G16

12G30A

12G30C

12G33C

12G37

12G51

Vabilo_2

Moravče

Moravče

02.12.2019

ob 9. uri

02.12.2019

do

06.12.2019

Drtija (1953)

Moravče (1955)

Negastrn (1949)

Velika vas (1954)

15A06

15D08

15E06

15H02

Vabilo_3

OE Celje, KE Slovenske Konjice

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Stenica-Javorje

Javorje

27. 11. 2019 ob 8.00 uri

Od 25.11.2019 do 29.11.2019 med 7.00 in 9.00 uro

BREZEN

37331A

Stenica-Javorje

Javorje

BREZEN

37331B

Stenica-Javorje

Javorje

BREZEN

37331C

Stenica-Javorje

Javorje

BREZEN

37331E

Stenica-Javorje

Zgornji Brezn

BREZEN

37337B

Konjiška Gora

Konjiška gora

PRELOGE

39305

Konjiška Gora

Konjiška gora

PRELOGE

39309A

Konjiška Gora

Čretevž, Loka

PRELOGE

39313

Konjiška Gora

Medvodela

PRELOGE

39314B

Konjiška Gora

Kotle, Kon. gora

SLOVENSKE KONJICE

39319

Konjiška Gora

Kotle, Kon. gora

PRELOGE

39319

Konjiška Gora

Stare Slemene

SLEMENE

39338A

Loče

Zlodržnik

LIPOGLAV

39344

Loče

Klokočovnik

LIPOGLAV

39345

OE Celje, KE Žalec

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Vransko

Javorškov hrib

04.12.2019 ob 08:00

od 29.11.2019 do 06.12.2019 med 07:30 in 09:00

LOČICA

31038B

Dobrovlje

Pri Nacku

DOBROVLJE

31149

Dobrovlje

Jeornica

DOBROVLJE

31154A

Dobrovlje

Dobrovlje

DOBROVLJE

31154B

Dobrovlje

Blažovc, Konjšek

DOBROVLJE

31154C

Dobrovlje

Dobrovlje

DOBROVLJE

31155A

Tabor

Mala dolina

ZAPLANINA

31301D

Vransko

Medvedovo

LOČICA

31306B

Vransko

Ločica

LOČICA

31306C

Dobrovlje

Resnovec

DOBROVLJE

31313B

Dobrovlje

Dobrovlje

DOBROVLJE

31314A

Dobrovlje

Destovnik

DOBROVLJE

31314B

Dobrovlje

Letuš

LETUŠ

31321A

Dobrovlje

Letuš

LETUŠ

31321B

Dobrovlje

Turnič

PODVRH

31322

Dobrovlje

Selo pri Vranskem

PREKOPA

31426B

Dobrovlje

Turnič

PODVRH

31428A

Dobrovlje

Turnič

PODVRH

31428B

Dobrovlje

Žovneška hosta

PODVRH

31429A

Dobrovlje

Rizmalovo

PODVRH

31429D

Dobrovlje

Žovneška hosta

PODVRH

31429J

Dobrovlje

Dobrava

LETUŠ

31444

Liboje

Podkamnik

PONGRAC

32168A

Liboje

Gozdnik

PONGRAC

32180

Liboje

Slomnik

LIBOJE

32356B

Liboje

Mali Gozdnik

PONGRAC

32364D

Liboje

Podgozdnik

PONGRAC

32365A

Liboje

Podgozdnik

PONGRAC

32365B

Liboje

Pongrac

PONGRAC

32366A

Liboje

Brdo

PONGRAC

32366B

Liboje

Igriše

PONGRAC

32367A

Liboje

Igriše

PONGRAC

32367B

Prebold

Matke

MATKE

32368B

Prebold

Brdo

MATKE

32369C

Prebold

Marija Reka

MARIJA REKA

32374B

Prebold

Škarje

MARIJA REKA

32375D

Prebold

Kregarjev graben

MARIJA REKA

32376C

Prebold

Jelenčar

MARIJA REKA

32379C

Prebold

Strnik

MARIJA REKA

32381A

Tabor

Jazen Hrib, Miklavž

MIKLAVŽ

32385A

Tabor

Pod Starim gradom

ČRNI VRH

32394D

Tabor

Pod Krvavico

ČRNI VRH

32395A

Tabor

Črni vrh

ČRNI VRH

32397

Liboje

Kotečnik

LIBOJE

32415L

Prebold

Velika Reka

MARIJA REKA

32419C

Prebold

Tolsti vrh

MARIJA REKA

32419D

Polzela

Podvin

PODVIN

33322A

Polzela

Podvin

PODVIN

33322B

Polzela

Zgornji Podvin

PODVIN

33322C

Liboje

Slovenski dol

ZABUKOVICA

33358D

Prebold

Nad ribnikom

PREBOLD

33372A

Prebold

Kovačev hrib

PREBOLD

33372B

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372D

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372E

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372F

Prebold

Prebold

PREBOLD

33372H

Liboje

Brniška hosta

KASAZE

33414A

Polzela

Arek

ZALOŽE

33433

Polzela

Zgornje Založe

ZALOŽE

33435

Pirešica

Marof

STUDENCE

34133

Polzela

Sevčnik

ANDRAŽ

34329

Polzela

Sevčnuik

ANDRAŽ

34330

Polzela

Andraž

ANDRAŽ

34331

Pirešica

Rodof, Studence

STUDENCE

34336D

Pirešica

Ciglerjeve veniše

STUDENCE

34338G

Polzela

Andraž

ANDRAŽ

34431E

Polzela

Devce

PONIKVA

34438A

Polzela

Smrekovca

PONIKVA

34438C

Pirešica

Vodosteč

STUDENCE

34438F

Pirešica

Studence

STUDENCE

34438G

Pirešica

Hrastjek, Studence

STUDENCE

34438L

OE Maribor, KE Slovenska Bistrica

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KAT.OBČINA

ODDODS

Osankarica

Kavdekovo-Kladje

11.12.2019 ob 08:00

od 9.12.2019 do 16.12.2019 med 07:00 in 09:00

KUMEN

17023C

Kavdekovo-Kladje

KUMEN

17025C

Polskava

Ogljenšak

OGLJENŠAK

22002C

Ogljenšak

OGLJENŠAK

22002D

Bukovec

BUKOVEC

22003A

Bukovec

BUKOVEC

22003B

Bukovec

BUKOVEC

22003D

Bukovec

BUKOVEC

22003F

Bukovec

BUKOVEC

22003G

Zgornja Polskava

ZGORNJA POLSKAVA

22004D

Zgornja Polskava

ZGORNJA POLSKAVA

22004F

Zgornja Polskava

ZGORNJA POLSKAVA

22004G

Zgornja Polskava

ZGORNJA POLSKAVA

22004H

Oplotnica

MOHOR

OPLOTNICA

29012A

FAROŠKO

OPLOTNICA

29012C

MOHOR

OPLOTNICA

29012D

KOVAŠKI VRH

BREZJE PRI OPLOTNICI

29027A

BOŽJE

BOŽJE

29029A

BOŽJE

BOŽJE

29029B

KUGO

KOT

29060A

BOROVJE

KOT

29060B

BOROVJE

KOT

29060C

KOT

29062A

DOBJE

KOT

29062B

DAULE

ZLOGONA GORA

29064A

JOZLOVE JAME

ZLOGONA GORA

29064B

Sl.Bistrica

ZGORNJA LOŽNICA

29070A

ZGORNJA LOŽNICA

29070B

ZGORNJA LOŽNICA

29070C

ZGORNJA LOŽNICA

29070D

ZGORNJA LOŽNICA

29070E

ZGORNJA LOŽNICA

29070F

ZGORNJA LOŽNICA

29070G

ZGORNJA LOŽNICA

29070H

ZGORNJA LOŽNICA

29070I

ZGORNJA LOŽNICA

29070J

ZGORNJA LOŽNICA

29070K

ZGORNJA LOŽNICA

29071A

ZGORNJA LOŽNICA

29071B

ZGORNJA LOŽNICA

29071C

ZGORNJA LOŽNICA

29071D

ZGORNJA LOŽNICA

29071E

ZGORNJA LOŽNICA

29071F

ZGORNJA LOŽNICA

29072A

ZGORNJA LOŽNICA

29072C

ZGORNJA LOŽNICA

29072D

ZGORNJA LOŽNICA

29072B

ZGORNJA LOŽNICA

29072E

VISOLE

29081A

VISOLE

29081B

VISOLE

29082A

VISOLE

29082B

VISOLE

29082D

VISOLE

29081C

VISOLE

29081E

VISOLE

29081F

VISOLE

29082E

VISOLE

29082F

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Katastrska občina

Odd ods

Sv. Tomaž

Korparija

4.12.2019 ob 08:00

od 2.12.2019 do 9.12.2019 med 07:00 in 09:00

BRATONEČICE

24012A

Sv. Tomaž

Pršetinci

PRŠETINCI

24021A

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24108C

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24108E

Sv. Tomaž

Trnovci

TRNOVCI

24002A

Sv. Tomaž

+reÜnce

TRNOVCI

24002B

Sv. Tomaž

Trnovci

TRNOVCI

24002C

Sv. Tomaž

Trnovci

TRNOVCI

24002E

Sv. Tomaž

Trnovci

TRNOVCI

24002G

Sv. Tomaž

Trnovci

TRNOVCI

24002H

Sv. Tomaž

Trnovci

TRNOVCI

24002I

Sv. Tomaž

Lenta

VELIKA NEDELJA

24110A

Sv. Tomaž

Bresnica

BRESNICA

24099A

Sv. Tomaž

Bresnica

BRESNICA

24099B

Sv. Tomaž

Bresnica

BRESNICA

24099C

Sv. Tomaž

Bresnica

BRESNICA

24099D

Sv. Tomaž

Bresnica

BRESNICA

24099E

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KAT. OBČINA

ODDODS

Desternik

Črmljenski les

4.12.2019 ob 08:00

od 2.12.2019 do 9.12.2019 med 07:00 in 09:00

BIŠEČKI VRH

34041A

Desternik

Podolni

BIŠ

34043F

Desternik

Črmljenšak

BIŠEČKI VRH

34041C

Desternik

Grmla

BIŠ

34043G

Desternik

Črmlja

BIŠEČKI VRH

34042D

Desternik

Brezovec

SVETINCI

34035A

Desternik

Vodulec

TRNOVSKI VRH

34033F

Polenšak

Novinci

NOVINCI

35002A

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35007B

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35008B

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35008C

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35008D

Polenšak

Zagorci

ZAGORCI

35008F

Polenšak

Senčak

SENČAK

35009A

Polenšak

Senčak

SENČAK

35009B

Polenšak

Bodkovci

BODKOVCI

35012A

Polenšak

Bodkovci

BODKOVCI

35012B

Polenšak

Bodkovci

BODKOVCI

35012C

Polenšak

Bodkovci

BODKOVCI

35012D

Polenšak

Gornji gaj

MOSTJE

35018G

Polenšak

Grijes, Gmajna

MURETINCI

35046A

OE Celje, KE Laško

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Planina

Vrtičje

19.11.2019

Od 14.11.2019

 do 19.11.2019

Loka pri Žusmu

0944300c

Javoršica

Loka pri Žusmu

0944302a

Javoršica

Loka pri Žusmu

0944304a

Javoršica

Loka pri Žusmu

0944305a

Javoršica

Loka pri Žusmu

0944305b

Loka pri Žusmu

Loka pri Žusmu

0944309

Loka pri Žusmu

Loka pri Žusmu

0944310c

Loka pri Žusmu

Loka pri Žusmu

0944311

Loka pri Žusmu

Loka pri Žusmu

0944312a

Golobinjek

Golobinjek

0944364

Loka pri Žusmu

Loka pri Žusmu

0944387

Dobrina

Dobrina

0944398a

Planina

Planina

0944402d

Vejice

Golobinjek

0944403h

Gradec

Marijina vas

0945303

Gradec

Marijina vas

0945306A

Patrov graben

Marijina vas

0945308C

Viliči graben

Marijina vas

0945310

Raskotelica

Paneče

0945312

Raskotelica

Paneče

0945314

Šlozberg

Marijina vas

0945319

Šlozberg

Marijina vas

0945320

Šlozberg

Marijina vas

0945321A

Gmajna

Marijina vas

0945324

OE Celje, KE Laško

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Jurklošter

Topolov hrib, Volčja

Lokavec

0945018a

Reber

19.11.2019

Od 14.11.2019

 do 19.11.2019

Paneče

0945019c

Paneče

Paneče

0945019d

Paneče

Paneče

094528a

Dolince

Paneče

0945030

Lipa

Paneče

0945031d

Na Lokah, Polana

Paneče

0945035d

Nograd

Paneče

0945036b

Predole

Paneče

0945036c

Predole

Paneče

0945036f

Lastina

Mrzlo polje

0945049

Mogoroc

Mrzlo polje

0945050a

Raskuže

Mrzlo polje

0945050b

Laška vas

Jurklošter

0945060a

Laška vas

Jurklošter

0945060b

Jurklošter

Jurklošter

0945060c

Jurklošter

Jurklošter

0945302c

Ješivec

Paneče

0945313b

Ješivec

Paneče

0945313d

Marof

Mrzlo polje

0945325a

Jarček

Mrzlo polje

0945326a

Voluš

Mrzlo polje

0945326d

Voluš

Mrzlo polje

0945328a

Vološ

Mrzlo polje

0945329a

Voluš

Mrzlo polje

0945329b

Petrovc

Mrzlo polje

0945330

Voluš

Jurklošter

0945331

Voluš

Jurklošter

0945332

Spodnji Voluš

Jurklošter

0945336a

Pod bolnico

Mrzlo polje

0945340a

Dolina

Jurklošter

0945341g

Mišji dol

Paneče

0945344b

Tajna

Paneče

0945346

Vranski rob, Tajna

Paneče

0945353

Sekovca

Paneče

0945354d

Sekovca

Paneče

0945355a

OE Celje, KE Laško

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Laško

Požnica

19.11.2019

Od 14.11.2019

 do 19.11.2019

Požnica

0946043

Požnica

Požnica

0946045

Požnica

Požnica

0946046

Štucinov hrib

Lažiše

0946090a

Šimerg

Lažiše

0946094

Olešče

Mala breza

0946133a

OE Celje, KE Laško

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Rečica

Borovke

19.11.2019

Od 14.11.2019

 do 19.11.2019

Rimske toplice

0947002b

Borovo

Rimske toplice

0947003b

Osojnik

Rimske toplice

0947006b

Osojnik

Rimske toplice

0947006c

Rimske toplice

Rimske toplice

0947008b

Zavrate

Sedraž

0947010a

Brezno

Sedraž

0947010b

Sedraž

Sedraž

0947012

Konjušnica

Sedraž

0947015a

Lederaven

Slivno

0947067b

Slivno

Slivno

097067e

Dolina

Slivno

0947070a

Slivno

Slivno

0947070b

Rečica

Rečica

0947093a

Rečica

Rečica

0947093b

Črni gozd

Rečica

0947111

Rečica

Rečica

0947114a

Rimske toplice

Rimske toplice

0947369b

Rimske toplice

Rimske toplice

0947370c

Trnca

Rimske toplice

0947370f

Sedraž

Sedraž

0947371a

Govško brdo

Sedraž

0947372b

Presečnik

Sedraž

0947372d

Sedraž

Sedraž

0947372k

Brdo

Šmihel

0947374b

Šmihel

Šmihel

0947375d

Šmihel

Šmihel

0947375f

Štagonca

Rečica

0947380a

Slivno

Slivno

0947380c

Slivno

Slivno

0947380d

Slivno

Slivno

0947384d

Slivno

Slivno

0947401b

Slivno

Slivno

0947401c

Rimske toplice

Rimske toplice

0947404b

Rimske toplice

Rimske toplice

0947404c

Sedraž

Sedraž

0947501

Govško brdo

Sedraž

0947503b

Sedraž

Sedraž

0947504a

Huda jama

Sedraž

0947505

Slivno

Slivno

09457554b

Rimske toplice

Rimske toplice

0947559

OE Maribor, KE Slovenska Bistrica

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KO

ODDODS

Planina

ŠTOR KUGL

11.12.2019 ob 08:00

od 9.12.2019 do 16.12.2019 med 07:00 in 09:00

PLANINA

28006A

Planina

KURJA VAS

PLANINA

28007A

Planina

POŽARIŠČE

PLANINA

28028A

Planina

POŽARIŠČE

PLANINA

28028B

Planina

KRESNIKOVO

BOJTINA

28050A

Planina

KRESNIKOVO

BOJTINA

28050B

Planina

LUŠINOVO

BOJTINA

28053B

Planina

RIHTARJEVO

BOJTINA

28053C

Šmartno

ŠTEFOVO

FRAJHAJM

28065D

Šmartno

VEŠNIKOVO

FRAJHAJM

28065E

Šmartno

KOVAČNIKOVO

FRAJHAJM

28070A

Šmartno

VEŠNIKOVO

FRAJHAJM

28070B

Šmartno

KOVAČNIKOVO

FRAJHAJM

28070C

Šmartno

ZG. VEŠNIKOVO

FRAJHAJM

28070D

Šmartno

ROVTA

FRAJHAJM

28073D

Šmartno

FREGLOVO

FRAJHAJM

28077A

Šmartno

VOVŠNIK

FRAJHAJM

28077D

Šmartno

PUTERŽNIKOVO

FRAJHAJM

28080A

Šmartno

TOMAŽIČEVO

FRAJHAJM

28081E

Planina

RADKOVC

MALO TINJE

29087A

Planina

RADKOVC

MALO TINJE

29088A

Planina

REPNIKOV

REP

29091A

Planina

GODČEVO

REP

29091B

Planina

GODČEVO

REP

29091C

Planina

REPNIKOVO

REP

29092A

Planina

REPNIKOVO

REP

29092B

Planina

STEGNETOVO

REP

29093A

Planina

LIPEKOVO

REP

29093B

OE Novo Mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Otočec

Hmeljnik

25. oktobra 2019, ob 9.00 uri

21. do 25. oktobra 2019, med 7.00 in 9.00 uro

Zagorica

4181

Otočec

Hmeljnik

Črešnjice

4181

Lukovek

Repče

Češnjevek

18052

OE Novo mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

PETROVA VAS

Medvedji dol

26.09.2019 ob 07:00

od 23.09.2019 do 30.09.2019 med 07:00 in 09:00

TALČJI VRH

20049

PETROVA VAS

Cerovec

MAVRLEN

20092

PETROVA VAS

Breza

DOBLIČE

20096

DRAGATUŠ

Štirnice

TANČA GORA

21116

DRAGATUŠ

Vušec

DRAGATUŠ

21127

DRAGATUŠ

Stara loza

DRAGATUŠ

21129

DRAGATUŠ

Na vrtači

DRAGATUŠ

21142

DRAGATUŠ

Reber

STARA LIPA

21149A

SINJI VRH

Gnesca

SINJI VRH

21195

STARI TRG

Gora

RADENCI

21210

STARI TRG

Vrhgora

STARI TRG OB KOLPI

21240

ADLEŠIČI

Trešnjec

MARINDOL

22154B

ADLEŠIČI

Paunoviči

MARINDOL

22154C

ADLEŠIČI

Goljak

MARINDOL

22155A

ADLEŠIČI

Plandišče

MARINDOL

22156B

ADLEŠIČI

Miliči

MARINDOL

22156C

ADLEŠIČI

Plandišče

MARINDOL

22157C

VINICA

Veliki stenokos

PRELOKA

22162

VINICA

Svibovec

PRELOKA

22171

VINICA

Zgornik

PRELOKA

22172

VINICA

Sleme

PRELOKA

22174A

VINICA

Sleme

PRELOKA

22174B

VINICA

Sleme

PRELOKA

22175

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KO

ODDODS

Sp.Drav.polj

Gerečja vas

12.6.2019 ob 08:00

od 10.6.2019 do 17.6.2019 med 08:00 in 10:00

GEREČJA VAS

33003F

Sp.Drav.polj

Pobrežje

POBREŽJE

33011A

Sp.Drav.polj

Pobrežje

POBREŽJE

33011B

Središče

Žerovinci

ŽEROVINCI

24032B

Središče

Žerovinci

ŽEROVINCI

24032C

Središče

Cerovec-Stanka Vraza

CEROVEC-STANKA VRAZA

24035C

Središče

Trstenik

VELIČANE

24036A

Središče

Veličane

VELIČANE

24036C

Središče

Veličane

VELIČANE

24036D

Središče

Trstenik

MIHALOVCI

24039A

Središče

Mihalovci

MIHALOVCI

24039C

Središče

Vinski vrh

VINSKI VRH

24044A

Središče

Vinski vrh

VINSKI VRH

24044B

Središče

Vinski vrh

VINSKI VRH

24044C

Središče

Vinski vrh

VINSKI VRH

24045A

Središče

Vinski vrh

VINSKI VRH

24045D

Središče

Vinski vrh

VINSKI VRH

24045E

Središče

Miklavž

MIKLAVŽ

24048A

Središče

Stara gora

MIKLAVŽ

24048B

Središče

Stara gora

MIKLAVŽ

24048C

Središče

Stara gora

MIKLAVŽ

24048D

Središče

Stara gora

HERMANCI

24049E

Središče

Kog

KOG

24051A

Središče

Kog

KOG

24051B

Središče

Kog

KOG

24051C

Središče

Kog

KOG

24051E

Središče

Gruškovje

KOG

24052A

Središče

Gruškovje

KOG

24052B

Središče

Vrablovščak

VUZMETINCI

24053A

Središče

Vrablovščak

VUZMETINCI

24053B

Središče

Šerog

VUZMETINCI

24054A

Središče

Vuzmetinci

VUZMETINCI

24054B

Središče

Zasavci

ZASAVCI

24055A

Središče

Šantovec

VODRANCI

24060B

Središče

Hum

HUM

24069A

Središče

Hum

HUM

24069B

Središče

Hum

HUM

24069C

Središče

Hum

HUM

24069D

Središče

Pušenci

PUŠENCI

24114B

Središče

Frankovci

FRANKOVCI

24116C

Središče

Frankovci

FRANKOVCI

24116D

Središče

Središče

SREDIŠČE

24128B

Središče

Krče

SREDIŠČE

24128C

Središče

Hraščica

SREDIŠČE

24128H

Središče

Hraščica

SREDIŠČE

24128I

Središče

Hraščica

SREDIŠČE

24128J

Središče

Krče

SREDIŠČE

24128K

Središče

Središče

SREDIŠČE

24128L

OE Maribor, KE Ptuj

VABILO

REVIR

KRAJEVNO IME

JAVNA OBRAVNAVA

JAVNA RAZGRNITEV

KO

ODDODS

Sv. Tomaž

Rucmanci

12.6.2019 ob 08:00

od 10.6.2019 do 17.6.2019 med 08:00 in 10:00

RUCMANCI

24004C

Sv. Tomaž

Litmerk

LITMERK

24082A

Sv. Tomaž

Litmerk

LITMERK

24082B

Sv. Tomaž

Litmerk

LITMERK

24082E

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24109A

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24109B

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24109C

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24109D

Sv. Tomaž

Velika nedelja

VELIKA NEDELJA

24109E

Sv. Tomaž

Senečci

SENEŠCI

24092E

Sv. Tomaž

Sodinci

SODINCI

24094A

Sv. Tomaž

Sodinci

SODINCI

24094C

Sv. Tomaž

Sodinci

SODINCI

24094D

Sv. Tomaž

Sodinci

SODINCI

24094E

Sv. Tomaž

Sodinci

SODINCI

24095A

Sv. Tomaž

Sodinci

SODINCI

24095B

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24003A

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24003B

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24003C

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24003D

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24005A

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24005B

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24005C

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24005D

Sv. Tomaž

Rucmanci

RUCMANCI

24005E

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008A

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008B

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008C

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008D

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008E

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008F

Sv. Tomaž

Savci

SAVCI

24008H

 

OE Novo mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Mirna Peč

Kostanjevje

21. junija 2019, ob 9.00 uri

17. do 21. junija 2019, med 7.00 in 9.00 uro

Golobinjek

04027

Mirna Peč

Golobinjek

Golobinjek

04028

Otočec

Brezje

Bršljin

04123

Otočec

Bučna vas - Brezovica

Bršljin

04124

Otočec

Brezovica

Bršljin

04126A

Otočec

Doline

Bršljin

04137A

Lukovek

Smedovec

Lukovek

18041

Lukovek

Dol. Nemška vas

Češnjevek

18049

Lukovek

Gor. Ponikve

Ponikve

18067

Dobrnič

Dolnja senožet

Dobrnič

18124

Dobrnič

Dobrava

Dobrnič

18125

Dobrnič

Reva

Dobrnič

18127

Sela Šumberk

Topolovec

Knežja vas

19107

 

OE Novo mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

PETROVA VAS

STELJNIKI

29.05.2019 ob 07:00

od 27.05.2019 do 31.05.2019 med 07:00 in 09:00

MAVRLEN

20087

PETROVA VAS

DOLGE VRSTE

MAVRLEN

20089

PETROVA VAS

ŠTERNE

MAVRLEN

20090

 

OE Tolmin, KE Idrija

VABILO

Šif.r.

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

2402

Hudo polje

Bedrova grapa

22. 5. 2019

15.05.19 do 22.05.19

Vojsko

11017

2402

Hudo polje

Pri izvirkih

Čekovnik

11018

2402

Hudo polje

Hudo polje

Vojsko

11036

2402

Hudo polje

Strgarija

Vojsko

11037

2405

Nadrt

Za rentami

Godovič

12021

2405

Nadrt

Pod Petrom

Godovič

12025

2405

Nadrt

Dolina

Lome

12031

2405

Nadrt

Pod Andrejcem

Črni vrh

12106

2405

Nadrt

Grižki vrh

Lome

12107

2405

Nadrt

Pri Kaličih

Javornik

12131

2405

Nadrt

Strgarija

Javornik

12132

OE Novo Mesto, KE Straža-Podturn

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

PODTURN

Dobrava

21.05.2019 ob 08:30

od 13.05.2019 do 23.05.2019 med 08:00 in 12:00

PODTURN

06037

PODTURN

Osredek

TOPLICE

06049

JURKA VAS

Jelovški boršt

JURKA VAS

06078A

BREZOVA REBER

Za Nemcem

GOLOBINJEK

09008A

BREZOVA REBER

Bukovje

GOLOBINJEK

09008B

BREZOVA REBER

Jelenova pot

BREZOVA REBER

09012E

BREZOVA REBER

Hostni hrib

BREZOVA REBER

09014B

BREZOVA REBER

Jelenova pot

BREZOVA REBER

09014E

BREZOVA REBER

Lukeževa hiša

BREZOVA REBER

09022A

BREZOVA REBER

Pod Veliko Prepadno

BREZOVA REBER

09022B

BREZOVA REBER

Nad Veliko Prepadno

BREZOVA REBER

09022C

BREZOVA REBER

Kevdri

BREZOVA REBER

09023A

BREZOVA REBER

Pri lovski koči - Ke

BREZOVA REBER

09023B

BREZOVA REBER

Srobotnik

BREZOVA REBER

09023C

BREZOVA REBER

Srobotnik

GORENJA STRAŽA

09023C

SOTESKA

Pri Laščah

STAVČA VAS

10001B

SOTESKA

Pod Srnskim vrhom

PODTURN

10017A

SOTESKA

Križišče za Pečke

PODTURN

10017B

SOTESKA

Križišče za Pečke

PODTURN

10017C

SOTESKA

Pri Bogcu

PODTURN

10019A

SOTESKA

Kočevska rampa

STAVČA VAS

10034A

SOTESKA

Kočevska rampa

STAVČA VAS

10034B

RAMPOHA

PODSTENICE

11001

ROG

PRI ŠTANGELNU

PODSTENICE

11018

RAMPOHA

Jelendol

PODSTENICE

11039A

RAMPOHA

Jelendol

PODSTENICE

11039B

RAMPOHA

Bradačev hrib

PODSTENICE

11044A

RAMPOHA

PODSTENICE

11045

RAMPOHA

Baza 20

PODSTENICE

11046B

RAMPOHA

Baza 20

POLJANE

11046B

ROG

NAD KNEŽJO LUKNJO

PODSTENICE

11054

ROG

BAVŠEV HRIB

PODSTENICE

11066

ROG

ZA SOVJO STENO

PODSTENICE

11067

ROG

ZA KUNŠKO DREVESNICO

PODSTENICE

11090

ROG

GRADISOVE BARAKE

PODSTENICE

11093

ROG

PARTIJSKA ŠOLA

PODSTENICE

11095

ROG

CINK

PODSTENICE

11098

ROG

Jastrebar

PODSTENICE

11122

ROG

POD KUNČEM

PODSTENICE

11124

ROG

ZA KUNČEM

PODSTENICE

11126

OE Celje, KE Slovenske Konjice

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Rakovec

Paka-Štukar

22. 05. 2019 ob 8.00 uri

Od 20.05.2019 do 24.05.2019 med 7.00 in 9.00 uro

PAKA I

37045B

Rakovec

Hudinja

HUDINJA

37086C

Rakovec

Ovčarjev vrh

HUDINJA

37087C

Rakovec

Luže

HUDINJA

37088

Rakovec

Nad Slemenekom

HUDINJA

37089B

Rakovec

Luže

HUDINJA

37089C

Rakovec

Hudinja

HUDINJA

37090A

Rakovec

Nad Dravškom

HUDINJA

37091D

Rakovec

Luže

HUDINJA

37369B

Zreče

Resnik

RESNIK

38036

Zreče

Skomarje

SKOMARJE

38069

Loče

Ljubično, Podpeč

ZBELOVSKA GORA

39021

Loče

Loče pri Poljčanah

LOČE

39022

Loče

Tepanje

SPODNJE GRUŠOVJE

39067

Loče

Klokočovnik

LIPOGLAV

39094A

Konjiška Gora

Konjiška gora

PRELOGE

39315B

Konjiška Gora

Preloge

SLOVENSKE KONJICE

39320

Konjiška Gora

Konjiška gora

SLOVENSKE KONJICE

39326

Loče

Tolsti vrh

TOLSTI VRH

39328D

Loče

Tolsti vrh

TOLSTI VRH

39328E

Loče

Pogled

ZGORNJE LAŽE

39352

OE Ljubljana, KE Vrhnika

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Borovnica

Kafrl

2. 4. 2019

1 - 5.04.2019

Breg

84B03

Borovnica

Široka luža

Breg

84C12

Borovnica

Mrzle doline

Breg

84C13

Borovnica

Kamnšce

Breg

84C14

 

OE Novo mesto, KE Trebnje

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Priloga

Otočec

Dule

29. marca 2019, ob 9.00 uri

25. do 29. marca 2019, med 7.00 in 9.00 uro

Zagorica

04085

Vabilo

Otočec

Brezovica

Daljni vrh

04107

Vabilo

Otočec

Kojarce

Ždinja vas

04137B

Vabilo

Lukovek

Meglenik

Lukovek

18022

Vabilo

Dobrnič

Pod Cvingerjem

Dobrnič

18126

Vabilo

Velika Loka

Nišče

Čatež

19009

Vabilo

 

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Reka

Železničarska ravna-

1.3.2019 ob 08:00

od 15.2.2019 do 28.2.2019 med 08:00 in 10:00

HOČKO POHORJE

02019A

Reka

Pri železničarskem d

HOČKO POHORJE

02020B

Reka

Pod naseljem Martin

HOČKO POHORJE

02022C

Reka

Pri hotelu Bellevue

HOČKO POHORJE

02022D

Reka

Na slemenu- zg. post

HOČKO POHORJE

02024A

Reka

Na slemenu -zg. post

HOČKO POHORJE

02024B

Reka

Bergauer

HOČKO POHORJE

02026A

Reka

Potnik

HOČKO POHORJE

02026B

Reka

Mlaker

HOČKO POHORJE

02026C

Reka

Vikend naselje pri D

HOČKO POHORJE

02026D

Reka

Univerza-pri lovskem

HOČKO POHORJE

02027B

Reka

Univerza-pri lovskem

HOČKO POHORJE

02027C

Sladki vrh

SPODNJI JAKOBSKI DOL

SPODNJI JAKOBSKI DOL

08025A

Sladki vrh

SPODNJI JAKOBSKI DOL

SPODNJI JAKOBSKI DOL

08025B

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028A

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028B

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028C

Sladki vrh

FLEKUŠEK

FLEKUŠEK

08028D

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08096C

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08096D

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08096F

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100A

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100B

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100C

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100D

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100E

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100G

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100H

Sladki vrh

ZGORNJA VELKA

ZGORNJA VELKA

08100I

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102A

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102D

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102E

Sladki vrh

SLADKI VRH

SLADKI VRH

08102G

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111A

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111C

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111D

Sladki vrh

CERŠAK

CERŠAK

08111E

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116A

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116B

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116C

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116E

Sladki vrh

ŠENTILJ V SLOVENSKIH

ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH

08116I

 

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Ščavnica

Lokavec

27.2.2019 ob 08:00

od 13.2.2019 do 26.2.2019 med 08:00 in 10:00

LOKAVEC

04001B

Ščavnica

Lokavec

LOKAVEC

04001E

Ščavnica

Lokavec

LOKAVEC

04001I

Ščavnica

Zgornja Ščavnica

ZGORNJA ŠČAVNICA

04004B

Ščavnica

Zgornja Ščavnica

ZGORNJA ŠČAVNICA

04004C

Ščavnica

Spodnji Dražen Vrh

SPODNJI DRAŽEN VRH

04009C

Ščavnica

Spodnji Dražen Vrh

SPODNJI DRAŽEN VRH

04009E

Ščavnica

Spodnji Dražen Vrh

SPODNJI DRAŽEN VRH

04009F

Ščavnica

Žitence

ŽITENCE

04011C

Ščavnica

Krivi Vrh

KRIVI VRH

04018A

Ščavnica

Zgornja Ročica

ZGORNJA ROČICA

04019D

Ščavnica

Žice

ŽICE

04038A

Korena

Spodnje Verjane

SPODNJE VERJANE

04080A

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083D

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083E

Korena

Spodnja Voličina

SPODNJA VOLIČINA

04091B

Korena

Spodnja Voličina

SPODNJA VOLIČINA

04091C

Korena

Spodnja Voličina

SPODNJA VOLIČINA

04091D

Korena

Šetarova

ŠETAROVA

04092A

Korena

Gočova

GOČOVA

04093A

Korena

Nadbišec

GOČOVA

04093B

Korena

Gočova

GOČOVA

04093C

Korena

Gočova

GOČOVA

04093D

OE Novo Mesto, KE Črnomelj

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

ČRNOMELJ

ZASTAVSKI STELJNIKI

21.02.2019 ob 07:00

od 18.02.2019 do 22.02.2019 med 07:00 in 09:00

ZASTAVA

20142B

ČRNOMELJ

ZASTAVSKI STELJNIKI

ZASTAVA

20142C

ADLEŠIČI

CEROVEC

TRIBUČE

22079B

ADLEŠIČI

IVEKOVE DRAGE - PISK

TRIBUČE

22081A

ADLEŠIČI

DRAGE

TRIBUČE

22081B

ADLEŠIČI

BELAVA

TRIBUČE

22081C

ADLEŠIČI

VELIKO BUKOVJE

ADLEŠIČI

22139A

ADLEŠIČI

VELIKO BUKOVJE

ADLEŠIČI

22139B

ADLEŠIČI

VELIKI SJENOKOS

MARINDOL

22152A

ADLEŠIČI

GOLJAK

MARINDOL

22154A

ADLEŠIČI

KOSUNSKA ŠUMA

MARINDOL

22159A

ADLEŠIČI

HRASTOVA LOZA

MARINDOL

22159B

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Kungota

SPODNJE DOBRENJE

11.2.2019 ob 08:00

od 25.1.2019 do 7.2.2019 med 08:00 in 10:00

SPODNJE DOBRENJE

08040D

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08043G

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08044A

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08052B

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053C

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053E

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053G

Kungota

VRŠNIK

VRŠNIK

08053H

Kungota

PESNICA

PESNICA

08054B

Kungota

PESNICA

PESNICA

08054C

Kungota

PESNICA

PESNICA

08054E

Kungota

PESNICA

PESNICA

08055E

Kungota

PESNICA

PESNICA

08056B

Kungota

JURSKI VRH

JURSKI VRH

08057A

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08118B

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08118D

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08118G

Kungota

KRESNICA

KRESNICA

08119A

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121A

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121B

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121C

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08121E

Kungota

SPODNJE VRTIČE

SPODNJE VRTIČE

08122A

Kungota

PLAČ

PLAČ

08128A

Kungota

PLAČ

PLAČ

08128D

OE Nazarje, KE Luče

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

k.o.

Odd / ods

Logarska dolina

Podbrežko

1.2.2019 med 7.00 - 9.00 uro

28.1.2019 do 1.2.2019 med 7:00 - 8:00 uro

Logarska dolina

01147

Logarska dolina

Plesnikovo

Logarska dolina

01171

Logarska dolina

Logarjevo

Logarska dolina

01172

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Reka

Pohorski Dvor

30.1.2019 ob 08:00

od 16.1.2019 do 29.1.2019 med 08:00 in 10:00

PIVOLA

02007D

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02008A

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02008B

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02008C

Reka

Univerza-Pohorski Dv

PIVOLA

02010C

Reka

Koptar

HOČKO POHORJE

02012B

Reka

Rečki graben

HOČKO POHORJE

02012C

Reka

Zg. Legvanjčan

HOČKO POHORJE

02013C

Reka

Zg. Legvanjčan

HOČKO POHORJE

02013E

Reka

Apartmansko naselje

HOČKO POHORJE

02022A

Reka

Pod slemenom-pri nas

HOČKO POHORJE

02022B

Reka

Pod slemenom

HOČKO POHORJE

02022E

Reka

Ravna pot

HOČKO POHORJE

02023E

Reka

Turner(Rozman)

SLIVNIŠKO POHORJE

02042C

Sladki vrh

POLIČKA VAS

POLIČKA VAS

08071A

Sladki vrh

POLIČKA VAS

POLIČKA VAS

08071D

Sladki vrh

SREBOTJE

SREBOTJE

08073A

Sladki vrh

SREBOTJE

SREBOTJE

08073B

Sladki vrh

SREBOTJE

SREBOTJE

08073C

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074A

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074D

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074E

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074G

Sladki vrh

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

ZGORNJI JAKOBSKI DOL

08074H

Sladki vrh

ROČICA

ROČICA

08079A

Sladki vrh

ROČICA

ROČICA

08079B

Sladki vrh

ŠOMAT

ŠOMAT

08083A

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086A

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086B

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086C

Sladki vrh

PLODRŠNICA

PLODRŠNICA

08086D

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108A

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108B

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108D

Sladki vrh

SELNICA OB MURI

SELNICA OB MURI

08108E

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Korena

Gradišče v Slovenski

1.2.2019 ob 08:00

od 18.1.2019 do 31.1.2019 med 08:00 in 10:00

GRADIŠČE V SLOV. GORICAH

04056A

Korena

Gradišče v Slovenski

GRADIŠČE V SLOV. GORICAH

04056B

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057B

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057C

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057D

Korena

Zgornje Verjane

ZGORNJE VERJANE

04057E

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083C

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083D

Korena

Radehova

RADEHOVA

04083E

Korena

Vinička vas

VINIČKA VAS

04087A

Korena

Nadbišec

NADBIŠEC

04094A

Korena

Nadbišec

NADBIŠEC

04094B

Korena

Nadbišec

NADBIŠEC

04094C

Korena

Zavrh

ZAVRH

04095A

Korena

Zavrh

ZAVRH

04095C

Korena

Črmljenšak

ČRMLJENŠAK

04096A

Korena

Rogoznica

ROGOZNICA

04098A

Korena

Rogoznica

ROGOZNICA

04098B

Rače

Sušine

SKOKE

09021E

Rače

Dravski dvor

SKOKE

09022C

Rače

Marješka hosta

MARJETA NA DRAVSKEM POLJU

09031A

Rače

Marješka hosta

MARJETA NA DRAVSKEM POLJU

09031D

OE Maribor, KE Maribor

VABILO

 

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Kungota

DRAGUČOVA

30.1.2019 ob 08:00

od 15.1.2019 do 28.1.2019 med 08:00 in 10:00

DRAGUČOVA

08018C

Kungota

MALI ROŠPOH

MALI ROŠPOH

08024E

Kungota

SPODNJE DOBRENJE

SPODNJE DOBRENJE

08040F

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08042A

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08042B

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08042C

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08043A

Kungota

GRADIŠKA

GRADIŠKA

08043E

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08045B

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08046B

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08047A

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08047B

Kungota

KOZJAK

KOZJAK

08047I

Kungota

ZGORNJA KUNGOTA

ZGORNJA KUNGOTA

08049G

Kungota

ZGORNJA KUNGOTA

ZGORNJA KUNGOTA

08050A

Kungota

ZGORNJA KUNGOTA

ZGORNJA KUNGOTA

08050E

Kungota

ZGORNJE DOBRENJE

ZGORNJE DOBRENJE

08066C

Kungota

ZGORNJE DOBRENJE

ZGORNJE DOBRENJE

08066F

Kungota

CIRKNICA

CIRKNICA

08067D

OE Celje, KE Slovenske Konjice

VABILO

Revir

Krajevno ime

Javna obravnava

Javna razgrnitev

Ko

Odd / ods

Konjiška Gora

Konjiška gora

16.01.2019 ob 08:00

od 14.01.2019 do 18.01.2019 med 07:00 in 09:00

PRELOGE

39309B

Konjiška Gora

Konjiška gora

PRELOGE

39317

Konjiška Gora

Konjiška gora

SLOVENSKE KONJICE

39327B