Išči:

Gojenje gozdov

 

LASTNIKE GOZDOV VABIMO NA PREDSTAVITVE

osnutkov Gozdnogojitvenih načrtov - v tabelah

    

OE Nazarje, KE Luče

Vabilo

KE Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods Priloga
Luče Robanov Kot Prodnikovo 18.9.2017 med 8.00 in 10.00 uro 18.9.2017 do 22.9.2017 med 7:00 in 8:00 uro Solčava 01081/a  

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Sv. Tomaž Rucmanci 26.06.2017 ob 08:00 od 19.06.2017 do 03.07.2017 med 07:30 in 08:30 Rucmanci 24004A
Sv. Tomaž Rucmanci Rucmanci 24004B
Sv. Tomaž Koračice Koračice 24020A
Sv. Tomaž Velika Nedelja Velika Nedelja 24108A
Sv. Tomaž Velika Nedelja Velika Nedelja 24108B
Sv. Tomaž Velika Nedelja Velika Nedelja 24108D

 


OE Bled, KE Radovljica

Vabilo

Revir Kraj ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd/ods
Ribno Kovačevec 30.6. ob 7:00 28.6-30.6 od 7:00 do 8:00 ure Selo 09 74a
Radovlj Javornik Lancovo 09 1a,b
Radovlj Bukovje Lancovo 09 2a,b
Radovlj Ravnica Lancovo 09 3a,b
Radovlj Gora Lancovo 09 6a,b
Radovlj Staje Lancovo 09 7a,b
Radovlj Požar Lancovo 09 8a,b
Radovlj zavrtec Lancovo 09 9a,b
Radovlj Ledinca Lancovo 09 10
Radovlj Olevc Lancovo 09 11a,b
Radovlj Jame Lancovo 09 12
Podnart Drnovc Kamna gor 09 28a,b
Podnart Raca Kamna gor 09 30b
Podnart Prezr. bošt Dobrava 09 45
Podnart Na boštu Češnjica 09 51
Podnart Brezov grab Češnjica 09 52
Begunje Dobrava Begunje 08 32a,b,c
Begunje Srednja vas Srednja vas 08 42a.v
B. Bela Obrnski vrh Boh bela 10 66a,v

* V revirjih Radovljica in Podnart bo javna obravnava potekala 30.6. 2017 od 7 ure naprej po vrstnem redu, kot bodo prihajali zainteresirani lastniki gozdov.


OE Bled, KE: Jesenice

Vabilo

Revir Kraj ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd/

 

ods
Rateče Lom 03.07. ob 7:00 28.6-30.6 od 7:00 do 8:00ure Rateče 05 6A
Rateče Vitranc Podkoren 05 16B
Gozd Sodar Gozd 05 36d
Gozd Lemovenk Gozd 05 37a
Dovje Na vrseh Dovje 06 10a
Dovje Vrtaška pl. Dovje 06 15u
Jesenice Mirca Prihodi 06 43v
Žirovnica Kostanjek Bl Dobrava 07 4C

 


OE Bled, KE Bohinj

Vabilo

Revir Kraj ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd/ods
Zg dolina Vrtovin 30.6.2017 ob 7:00 28.6-30.6.2017 od 7:00 do 8:00 Studor 11 25 a
Zg dolina Beljava Studor 11 25 v
Zg dolina Visgora Boh Sr vas 11 39 a
Zg dolina Visgora Boh Sr vas 11 39 z
Gorjuše -K Podjavornica Boh Češnj 11 65 a
Gorjuše -K Strana Boh Češnj 11 65 v
Gorjuše-K Babna gora Boh Češnj 11 75 a
Gorjuše-K Na kopiših Boh Češnj 11 75 v
Sp dolina Za Bistrico Boh Bistrica 11 114a

 


OE Nazarje, KE Luče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Podveža Podvežak-Plahojca 16.6.2017 med 8.00 in 10.00 uro 12.6.2017 do 16.6.2017 med 7:00 in 8:00 uro Podveža 03249/a,b,c,d
Raduha Tolsti Vrh Konjski Vrh 03212/a,b,c
Raduha Mrčiše-Ušiva peč Konjski Vrh 03219/a,b
Raduha Cirkovnica-Grašinska frata Konjski Vrh 03222/a,b,c
Krnica Kašni Vrh Tirosek 03203/d,e
Logarska dolina Pod slapom Logarska dolina 01157/a,b,c
Krnica Osojnik Krnica 03120/a,b

OE Novo mesto, KE Straža-Podturn

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
JURKA VAS Plešivica 7.06.2017 ob 08:00 od 30.05.2017 do 9.06.2017 med 08:00 in 09:00 GORENJE POLJE 06002B
JURKA VAS Gabrska gora GORENJE POLJE 06007B
JURKA VAS Strmole GORENJE POLJE 06010B
JURKA VAS Straška reber GORENJA STRAŽA 06012A
BREZOVA REBER Pod Brezovo Rebrijo BREZOVA REBER 09005C
BREZOVA REBER   BREZOVA REBER 09012C
BREZOVA REBER   GOLOBINJEK 09012C
BREZOVA REBER Jelenova pot BREZOVA REBER 09014C
BREZOVA REBER   BREZOVA REBER 09024D
BREZOVA REBER   GORENJE POLJE 09024D
BREZOVA REBER   GORENJE POLJE 09027B
BREZOVA REBER Sevnikov bunker BREZOVA REBER 09027D
BREZOVA REBER Sevnikov bunker GORENJA STRAŽA 09027D
BREZOVA REBER Kulova sela GORENJE POLJE 09027E
SOTESKA Na Podgozd STAVČA VAS 10002C
SOTESKA Srnski ovinek PODTURN 10011A
SOTESKA Ambrožka PODTURN 10020B
SOTESKA Nad Črmošno dolino STAVČA VAS 10028A
SOTESKA Dedni vrh STAVČA VAS 10029D
SOTESKA Žabjek PODTURN 10040B
SOTESKA Grofova miza PODTURN 10041A
SOTESKA Grofova miza PODTURN 10041B
ROG JUHOVCA PODSTENICE 11029
RAMPOHA Bradačeva Frata PODSTENICE 11036
RAMPOHA Bradačev Studenec PODSTENICE 11037
RAMPOHA   PODSTENICE 11038
RAMPOHA Bradačeva Frata PODSTENICE 11043
RAMPOHA Jelenica PODSTENICE 11070
RAMPOHA Jelenica PODSTENICE 11071
RAMPOHA Podturniški hrib PODTURN 11100A
ROG PRI ŠTIRNI PODSTENICE 11109A
ROG Ledena jama PODSTENICE 11123B

OE Novo mesto, KE Trebnje

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Mirna Peč križišče za Globodol 23. junij 2017, ob 9.00 uri 19. do 23. junij 2017, med 7.00 in 9.00 uro Golobinjek 04019
Otočec Bezgavec Daljni vrh 04100
Mirna Peč Žabjek Prečna 04116
Mirna Peč Dole Prečna 04118
Lukovek Studenci Lukovek 18036
Lukovek Dolenja hosta Češnjevek 18045
Lukovek Dolenja hosta Češnjevek 18050
Sela Šumberk Stehanjska gmajna Stehanja vas 19061
Sela Šumberk Zavrh Sela pri Šumberku 19094B

OE Novo mesto, KE Črnomelj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
PETROVA VAS BISTRICA 21.04.2017 ob 07:00 od 19.04.2017 do 26.04.2017 med 07:00 in 09:00 MAVRLEN 20086
PETROVA VAS BISTRICA MAVRLEN 20088
ČRNOMELJ ZASTAVSKI STELJNIKI ZASTAVA 20142A
ČRNOMELJ ZASTAVA ZASTAVA 20143
ADLEŠIČI VELIKO BUKOVJE BEDENJ 22072B
ADLEŠIČI VELIKO BUKOVJE ADLEŠIČI 22133A
ADLEŠIČI VELIKO BUKOVJE ADLEŠIČI 22133B
ADLEŠIČI VELIKO BUKOVJE ADLEŠIČI 22136A
ADLEŠIČI VELIKO BUKOVJE ADLEŠIČI 22136B

OE Novo mesto, KE Straža - Podturn

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
PODTURN Pod Gradiščem 7.04.2017 ob 08:00 od 31.03.2017 do 10.04.2017 med 07:30 in 08:30 TOPLICE 06044B
JURKA VAS Osredek JURKA VAS 06057
JURKA VAS Jelovški boršt JURKA VAS 06063
JURKA VAS Jelovški boršt JURKA VAS 06064
JURKA VAS Staja JURKA VAS 06065
JURKA VAS Šenek JURKA VAS 06086
PODTURN Dobrava POLJANE 06093
PODTURN Nad Lubancem DOBINDOL 06116A
PODTURN Vrti DOBINDOL 06117C
PODTURN V Srobotniku STARE ŽAGE 06125

OE Kočevje, KE Velike Lašče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd/ods
Karlovica Purga 20.3-1.4 med 7-8uro 24.3.  ob 8 uri Dvorska vas 254
Karlovica Moškovec Dvorska vas 243
Karlovica Plešice Dvorska vas 244
Karlovica Podlaz Dvorska vas 245
Karlovica Pri Kovaču Dvorska vas 246
Karlovica Stari Lazi Dvorska vas 247
Karlovica Maleslevško Dvorska vas 248
Karlovica Debeljak Dvorska vas 249
Karlovica Šumnik Dvorska vas 250
Karlovica Hrabnica Dvorska vas 251
Karlovica Preska Dvorska vas 253
Mačkovec Pri babi Krvava peč 95a
Mačkovec Zmotne doline Selo 91
Mačkovec Mačkovec Selo 93a
Mačkovec Zmotne doline Selo 95b
Mačkovec Znajdenec Krvava peč 93b
Dobrepolje Za postajo Cesta 38
Dobrepolje Pri Osekovi Cesta 39
Kompolje Ukovec Kompolje 115
Kompolje Ukovec Kompolje 116
Kompolje Hribi Kompolje 118
Kompolje Kamlazci Kompolje 119
Struge Bukovje Podtabor 212 abc
Struge Šestica Podtabor 221ab
Struge Ob trški poti Podtabor 224
Struge Pod debelim vrhom Polom 208
Struge Vrtača Polom 231ab
Struge Zaluško Polom 222

 


OE Maribor, KE Haloze

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Stoperce Pesjak 13.2.2017 ob 08:00 od 13.2.2017 do 24.2.2017 med 07:00 in 09:00 SVEČA 30030F
Stoperce Pastirovec JANŠKI VRH 31012I
Stoperce Bukovjek SVEČA 30032A
Stoperce Bukovjek SVEČA 30032E
Stoperce Brezje SKRBLJE 30016D
Boč Stavski vrh HRASTOVEC 19021C
Boč Križišče STARI GRAD 19022A
Boč Mala Kopa STARI GRAD 19025A
Žetale Kamjek ŽETALE 30058B
Žetale Pod Jagerchasom ŽETALE 30058C
Žetale Cimper ŽETALE 30061A
Cirkulane Korajšišak VAREJA 32003A
Cirkulane Plešivica VELIKI VRH 32025A

OE Maribor, KE Maribor

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Reka 15.2.2017 ob 08:00

od 1.2.2017 do
14.2.2017 med
07:30 in 09:30

SPODNJE HOČE 02001A
Reka SPODNJE HOČE 02001B
Reka SPODNJE HOČE 02002A
Reka ZGORNJE HOČE 02004A
Reka ZGORNJE HOČE 02005B
Reka ZGORNJE HOČE 02005C
Reka ZGORNJE HOČE 02005E
Reka ZGORNJE HOČE 02005F
Reka PIVOLA 02007B
Reka PIVOLA 02007E
Reka PIVOLA 02009B
Reka PIVOLA 02010A
Reka PIVOLA 02010D
Reka PIVOLA 02011B
Reka PIVOLA 02011C
Reka PIVOLA 02011D
Reka HOČKO POHORJE 02012A
Reka HOČKO POHORJE 02013A
Reka HOČKO POHORJE 02013B
Reka HOČKO POHORJE 02013D
Reka HOČKO POHORJE 02014A
Reka HOČKO POHORJE 02014B
Reka HOČKO POHORJE 02014C
Reka HOČKO POHORJE 02014D
Reka HOČKO POHORJE 02015A
Reka HOČKO POHORJE 02016A
Reka HOČKO POHORJE 02016B
Reka HOČKO POHORJE 02017A
Reka HOČKO POHORJE 02017B

OE Novo mesto, KE Črnomelj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
ČRNOMELJ VRAŽJI KAMEN 7.02.2017 ob 07:00 od 6.02.2017 do 13.02.2017 med 07:00 in 09:00 VRANOVIČI 20103A
ČRNOMELJ VRAŽJI KAMEN VRANOVIČI 20103B
ČRNOMELJ BREZJE - STUBEC VRANOVIČI 20105
ČRNOMELJ ŽLEB VRANOVIČI 20106
ČRNOMELJ NA GORICI VRANOVIČI 20109
ČRNOMELJ VRAŽJI KAMEN ČRNOMELJ 20110
ČRNOMELJ FRBANICA LOKA 20127
ČRNOMELJ GRUDINE ZASTAVA 20144
ČRNOMELJ ZASTAVA ZASTAVA 20145
ČRNOMELJ KRČ ZASTAVA 20151A
DRAGATUŠ POD LAZOM STARA LIPA 21147
DRAGATUŠ POD LAZOM STARA LIPA 21148
DRAGATUŠ ZA DREŽNIKOM NOVA LIPA 21159C
SINJI VRH KOČKA REBER DAMELJ 21169B
SINJI VRH KOČKA REBER DAMELJ 21169C
SINJI VRH SADEŽI SINJI VRH 21173B
SINJI VRH FLANKOVE BUKVE SINJI VRH 21174
SINJI VRH LOVIŠČE SINJI VRH 21180
SINJI VRH KAVERNOVA STENA SINJI VRH 21184A
SINJI VRH JAMNICE SINJI VRH 21184B
SINJI VRH SEBETIH SINJI VRH 21188
STARI TRG V LAZIH RADENCI 21207A
STARI TRG VELIKA GLAVICA RADENCI 21213
STARI TRG OGRAJICE RADENCI 21216
ADLEŠIČI KRČ - ROSEVNICE BUTORAJ 22082
ADLEŠIČI HRIB BUTORAJ 22084
ADLEŠIČI LESINA, POD BUTORAJE BUTORAJ 22085A
ADLEŠIČI BUTORAJ BUTORAJ 22087C
ADLEŠIČI ŠIKAR - BREZJE BUTORAJ 22089
ADLEŠIČI IZGORNIK ADLEŠIČI 22142A
ADLEŠIČI VELIKI SJENOKOS ADLEŠIČI 22146C
ADLEŠIČI VELIKI SJENOKOS MARINDOL 22152D
VINICA PIRINIČKA PRELOKA 22173A
VINICA MAJIŠČE PRELOKA 22173B
VINICA DOLNJE ZILJE PRELOKA 22173C
VINICA BABJA DRAGA PRELOKA 22179
VINICA STELNIKI PRELOKA 22180
VINICA MALI VRH PRELOKA 22181B
VINICA MALI VRH PRELOKA 22181C
VINICA IZGORNIK PRELOKA 22181D
VINICA VELIKO ZAPUDJE VINICA 22201B
VINICA KUČER VINICA 22202D

OE Tolmin, KE Ajdovščina

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
NANOS LESKOVA MEJA 21.02.2017 ob 10:00 od 06.02.2017 do 21.02.2017 med 08:00 in 10:00 NANOS 13045B
NANOS POŽGANA MEJA NANOS 13050A
NANOS POD ABRAMOM NANOS 13050B
NANOS FLANCOVŠE NANOS 13071
PODKRAJ MALO SLEME NANOS 13079A
PODKRAJ ZAHRAMC NANOS 13079B
PODKRAJ ZAHRAMC NANOS 13079C
PODKRAJ PRI KALU NANOS 13079D
PODKRAJ PRI JENKU PODKRAJ 13084A
PODKRAJ SVISLI PODKRAJ 13084B
PODKRAJ NA PRETRES PODKRAJ 13084C
PODKRAJ MAVČI VRH PODKRAJ 13086
PODKRAJ PRI ŠƒPARGERTU PODKRAJ 13092A
PODKRAJ ZAJERBAS PODKRAJ 13092B
PODKRAJ LINIJA PODKRAJ 13092C
PODKRAJ POD ƒŠTEFANOV HRIB PODKRAJ 13093A
PODKRAJ OSOJNA POT PODKRAJ 13093B
PODKRAJ ŠTEFANOV HRIB PODKRAJ 13093C
PODKRAJ MIƒŠJI VRH PODKRAJ 13128A
PODKRAJ MIŠƒJI VRH PODKRAJ 13128B
PODKRAJ PRI PREŽI PODKRAJ 13128C
PODKRAJ NA PRESKI PODKRAJ 13128D
PODKRAJ NA PRESKI PODKRAJ 13128D
PODKRAJ PRI OGLARJU PODKRAJ 13128E
PODKRAJ KUSOVO POLJE PODKRAJ 13128F
PODKRAJ KUSOVO POLJE PODKRAJ 13128F
PODKRAJ PRI GRMADI PODKRAJ 13128G
PODKRAJ PRI GRMADI DOL-OTLICA 13128G
PREDMEJA VRTEC DOL-OTLICA 16029A
PREDMEJA JAVORŠKI VRH DOL-OTLICA 16029B
PREDMEJA BELI BREZNI DOL-OTLICA 16029C
PREDMEJA JAVORŠKI VRH DOL-OTLICA 16029D
PREDMEJA BELI BREZNI DOL-OTLICA 16029E
PREDMEJA JAVORŠČEK DOL-OTLICA 16029F
PREDMEJA JAVORŠČEK DOL-OTLICA 16029G
PREDMEJA JAVORŠČEK DOL-OTLICA 16029H
PREDMEJA KOZJA STENA DOL-OTLICA 16030A
PREDMEJA KOZJA STENA DOL-OTLICA 16030B
PREDMEJA KOZJA STENA DOL-OTLICA 16030C
KRNICA ČRNI VRH VITOVLJE 16061A
KRNICA ČRNI VRH TRNOVO 16061B
KRNICA ČRNI VRH VITOVLJE 16061B
KRNICA ČRNI VRH VITOVLJE 16061C
KRNICA NAD HIŠAMI VITOVLJE 16064A
KRNICA NAD HIŠAMI VITOVLJE 16064B
KRNICA NAD HIŠAMI VITOVLJE 16064C
KRNICA KORENINE VITOVLJE 16065A
KRNICA KORENINE VITOVLJE 16065B
KRNICA KORENINE VITOVLJE 16065C
KRNICA SELOVEC GOJAČE 16077A
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077A
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077B
KRNICA SELOVEC GOJAČE 16077C
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077C
KRNICA SELOVEC GOJAČE 16077D
KRNICA SELOVEC ČRNIČE 16077D
KRNICA SREDNJA POT ČRNIČE 16091A
KRNICA SREDNJA POT ČRNIČE 16091B
KRNICA SREDNJA POT ČRNIČE 16091C

OE Tolmin, KE Gorica

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Kanal Golek 13. februar ob 9.00 uri 06.02. do 14.02. med 7.00 -9.00 uro Vrh Kanalski 20059 b
Kanal Golek Vrh Kanalski 20059 c
Kanal Belo Brdo Vrh Kanalski 20059 d
Kanal Pod Lazom Bate 20063
Kanal Osojnica Bate 20064 a
Kanal Ognence Bate 20064 b
Kanal Rauhar Bate 20065
Kanal Škrlji Bate 20066 a
Kanal Kobilek Bate 20066 b
Kolovrat Vrtače Plave 19037 a
Kolovrat Koleno Anhovo 19037 b
Kolovrat HE Plave Plave 19037 c

OE Tolmin, KE Gorica

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Trnovo Mali Mrzovec 13. februar ob 13.00 uri 06.02. do 14.02. med 7.00 -9.00 uro Trnovo 17021a
Trnovo Petelinovec Trnovo 17021b
Trnovo Petelinovec Trnovo 17021c
Trnovo Bat Trnovo 17021d
Trnovo Bezge Trnovo 17041a
Trnovo Pri Nackovi jelki Trnovo 17041b
Trnovo Bezga Trnovo 17041c
Trnovo Pri Nackovi jelki Trnovo 17041d
Goriška Brda Panovec Rožna Dolina 18011
Goriška Brda Panovec Rožna Dolina 18021

OE Ljubljana, KE Logatec

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k. o. Odd / ods
Rovte Riharjeve njive 01. 02. 2017 ob 8.00 uri 01.02. do 13.02. med 7.00 - 9.00 uro Rovte
65B30
Rovte Češirk Rovte 65B33
Rovte Češirk Rovte 65B34
Rovte Češirk Rovte 65B35
Rovte
Blekova vas 65G09

OE Ljubljana, KE Logatec

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Hotedršica 07. 02. 2017 ob 8.00 uri 01.02. do 13.02. med 7.00 - 9.00 uro Hrušica
64L02, 64L13

OE Ljubljana, KE Logatec

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev k. o. Odd / ods
Logatec 06. 02. 2017 ob 8.00 uri 01.02. do 13.02. med 7.00 - 9.00 uro Grčarevec
64J04

OE Ljubljana, KE Logatec

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k. o. Odd / ods
Ravnik (zasebni gozdovi) Amerika 03. 02. 2017 ob 8.00 uri 01.02. do 13.02. med 7.00 - 9.00 uro Dolenji Logatec
64H41, 64H42

 


OE Ljubljana, KE Logatec

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Žiri Golava, Brežnik 02. 02. 2017 ob 8.00 uri 01.02. do 13.02. med 7.00 - 9.00 uro Dobračeva
63A0563A08
Žiri Vrsnik Žiri 63D08
Žiri
Žirovski vrh 63H25

 


OE Ljubljana, KE Logatec

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev k. o. Odd / ods
Ravnik (državni gozdovi) 03. 02. 2017 ob 8.00 uri 01.02. do 13.02. med 7.00 - 9.00 uro Laze 62A12 (A, B, C, D, E)
Ravnik (državni gozdovi) Laze Rakek 62D30 (A, B, C, D, E)

OE Celje, KE Rogaška Slatina

Vabilo

RevirKrajevno imeJavna obravnavaJavna razgrnitevk.o.Odd /ods
RogatecLog23.1.2017 med 8.00 in 9.00 uro19.01. 2017 do 25.1.2017 med 7.00 in 9.00 uroTrlično40305a
LogTrlično40306b
LogTrlično40306c
LogTrlično40306d
LogTrlično40312c
LogTrlično40312d
LogTrlično40316a
KamjekTrlično40413c
Rogaška SlatinaPlešivecCerovec40350a
PlešivecCerovec40353c
PlešivecCerovec40354a
PlešivecCerovec40355d
ŠmarjeLočnicaJešovec41382b
LočnicaJešovec41383a
LembergLemberg trg41403c
LembergLemberg trg41403d
LembergLemberg trg41403j
PodčetrtekMala RudnicaSodna vas42341
Mala RudnicaPodčetrtek42339b
Mala RudnicaPodčetrtek42339c
PalčnikPodčetrtek42356c
Mala RudnicaSopote42344a
Mala RudnicaSopote42345
TumfBabna gora42391a
TumfBabna gora42393b
KozjeVelika RudnicaSopote42330a
SušicaPodsreda42360b

 


OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir / Krajevno ime

Javna obravnava Javna razgrnitev Katastrska občinao Odd / ods
Sp. Dravsko polje  5.1.2017 ob 09:00 od 3.1.2017 do 18.1.2017 med 07:00 in 09:00 Lovrenc na Dravskem polju 33017C
Sp. Dravsko polje  Lovrenc na Dravskem polju 33017D
Sp. Dravsko polje  Lovrenc na Dravskem polju 33017E

OE Ljubljana, KE Zagorje

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Katastrska občina Odd / ods
Trbovlje Matica 04.01.2017 ob 08:00 uri od 27.12.2016 do 04.01.2017 med 08:00 in 10:00 DOBOVEC 88A04
Trbovlje Župa DOBOVEC 88A06
Trbovlje Sitni Kal DOBOVEC 88A08
Trbovlje Vodena peč DOBOVEC 88A45A
Kum Orljek RODEŽ 88B44
Kum Zaraven PODKUM 88C02
Kum Pod zadnjo hosto PODKUM 88C12
Šentlambert Reber ŠENTLAMBERT 89H88
Šentlambert Jelenka ŠENTLAMBERT 89H89
Kolovrat   KANDRŠE 89I08
Kolovrat   KOLOVRAT 89K53
Hrastnik Lemirje ČEČE 90A03
Kum Izviri Kotredeščice KOTREDEŽ 90J03
Hrastnik Ostri vrh DOL PRI HRASTNIKU 93B05
Hrastnik Bele vode-zgoraj DOL PRI HRASTNIKU 93B06
Hrastnik Bele vode-spodaj DOL PRI HRASTNIKU 93B07
Hrastnik Stari Hrastnik DOL PRI HRASTNIKU 93B10A

OE Celje, KE Celje

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K.O. Odd /ods
Vojnik Stenica 4.1.2017 ob 8. uri od 22.12.2016 do 4.1.2017 od 7.00 do 9.00 ure Verpete 36082
Jame Podgorje 36351A
Jame Podgorje 36351B
Jame Podgorje 36352A
Jame Podgorje 36352B
Dobrava Višnja vas 36404
Dobrna Grušovec Brdce nad Dobrno 36116
Zg. Slemjek Homec 36159A
Novake Novake 36173
Kozjek Socka 36347B
Kozjek Socka 36347C
Fužine Socka 36348
Celje Prešnik Šentjungert 35326H
Štore Bukovžlak 35327D
Štore Bukovžlak 35328
Svetina Špegla Ogorevc 35137
Štore Kompole 35331J
Slapšak Svetina 35335
Debela bukev Zvodno 35337J
Srebotnik Zvodno 35337S
Pečovnik Zagrad 35342A
Grmada Zagrad 35346C
Hom Košnica 35349F
Šentjur Tratna Tratna 43088B
Vučice Tratna 43089A
Dramlje Brezovje Vezovje 43095
Bregi Kameno 43098
Koblek Grobelno 43104
Okrožič Ponkvica 43113B
Sodnik Ponkvica 43115
Bobovske hoste Dolga gora 43123
Dolga gora Dolga gora 43129
Podborje Slatiina 43137B
Goležev virt Zagaj 43158
Tolsti vrh Pletovarje 43373A
Tolsti vrh Pletovarje 43373B
Tratna Tratna 43410B
Vodruž Vodruž 43411A
Rifnik Rifnik 43412E
Zagajski virt Zagaj 43417

 


OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd / ods
Sv. Tomaž Kačjak 21.12.2016 ob 08:00 od 21.12.2016 do 04.01.2017 med 07:00 in 09:00 Bresnica 24097D
Sv. Tomaž Kačjak Bresnica 24097E
Sv. Tomaž Kačjak Bresnica 24097G

OE Novo mesto, KE Črnomelj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd / ods
DRAGATUŠ Cerovec 28.12.2016 ob 07:00 od 22.12.2016 do 29.12.2016 med 07:00 in 09:00 TANČA GORA 21118
DRAGATUŠ Jasenki DRAGATUŠ 21143A
DRAGATUŠ Jasenki DRAGATUŠ 21143B
DRAGATUŠ Za šolo STARA LIPA 21145A
DRAGATUŠ Vrbice STARA LIPA 21145C
DRAGATUŠ Vrbice. STARA LIPA 21145D
DRAGATUŠ Pri pišetku STARA LIPA 21146A
DRAGATUŠ Vinji vrh STARA LIPA 21146B
DRAGATUŠ Stara lipa STARA LIPA 21146C
SINJI VRH Grašica SINJI VRH 21198C
STARI TRG Hrastje RADENCI 21204
STARI TRG Nad Borštom RADENCI 21205
STARI TRG Rtič-Jasenki RADENCI 21206
STARI TRG Škrili RADENCI 21209
STARI TRG Ograjice RADENCI 21214
STARI TRG Kal-Ograjice RADENCI 21217A
VINICA Brezova Reber BELČJI VRH 22104A
VINICA Podklanec VINICA 22202C
VINICA Kališče HRAST PRI VINICI 22214A
VINICA Vrhi HRAST PRI VINICI 22214B
VINICA Cerje - Stelnice HRAST PRI VINICI 22214C
VINICA Nadreber HRAST PRI VINICI 22215

OE Novo mesto, KE Semič-Metlika

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd / ods
PRIBIŠJE PRIBIŠJE 28.12.2016 ob 10.00 od 22.12.2016 do 28.12.2016 med 8.00 in 10.00 PRIBIŠJE 16011
PRIBIŠJE DRAŠKOVEC PRIBIŠJE 16012B
PRIBIŠJE PLEŠ PRIBIŠJE 16022
PRIBIŠJE RAVNO BUKOVJE PRIBIŠJE 16027
PRIBIŠJE NA RAVNAH ŠTREKLJEVEC 16043
PRIBIŠJE HRASTOVCE – BREZJE ŠTREKLJEVEC 16053A
PRIBIŠJE KRAGLOV HRIB ŠTREKLJEVEC 16053B
PRIBIŠJE TRAVE ŠTREKLJEVEC 16053C
PRIBIŠJE NA HRIBU ŠTREKLJEVEC 16053D
SEMIČ RATNIK SODJI VRH 16065
SEMIČ STARE LAZE SODJI VRH 16066
SEMIČ GOŠAVE ČREŠNJEVEC 16074A
SEMIČ PODPLOTJE – LOZA ČREŠNJEVEC 16081B
SEMIČ DRNOVEC VINJI VRH 16082C
SEMIČ JUDOVSKA JAMA VINJI VRH 16087
SEMIČ VRTAČA SEMIČ 16105
METLIKA BAHOVA DRAGA – MALEN RADOVICA 17042B
METLIKA JALŠA DRAŠIČI 17045
METLIKA VIDOŠIČI DRAŠIČI 17046A
METLIKA KAMENICA DRAŠIČI 17046B
METLIKA KAMENICA DRAŠIČI 17047
METLIKA KRMAČINA DRAŠIČI 17048
METLIKA POTOK DRAŠIČI 17049
METLIKA DRAŠIČI DRAŠIČI 17050
METLIKA POLE DRAŠIČI 17053C
METLIKA LUČICE DRAŠIČI 17054C

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd / ods
Spodnje Dravsko polje 19.12.2016 ob 09:00 od 15.12.2016 do 29.12.2016 med 07:00 in 09:00 GEREČJA VAS 33003A
Spodnje Dravsko polje GEREČJA VAS 33003B
Spodnje Dravsko polje GEREČJA VAS 33003J
Spodnje Dravsko polje LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU 33017A
Spodnje Dravsko polje LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU 33017B
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020B
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020C
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020D
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020E
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020F
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020G
Spodnje Dravsko polje ŽUPEČJA VAS 33020H

OE Nazarje, KE Luče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K. O. Odd / ods
Logarska dolina Ložekar 22.12.2016 med 8.00 in 9.00 uro 19.12.2016 do 23.12.2016 med 7:00 in 8:00 uro Logarska dolina 01112
Logarska dolina Žibovt Logarska dolina 01115/ods A,B,C,D
Robanov Kot Prodnik Solčava 01079
Robanov Kot Robnik-Sleme Solčava 01076/ods A,B,C
Robanov Kot Osojnik Solčava 01073/ods A,B
Podveža Gradišče Podveža 03054/ods A
Podveža Bregi Podveža 03055//ods A,B
Podveža Donik Podvolovljek 03073/ods A,B,C
Podveža Zamrsko Podvolovljek 03127
Raduha Delšak Konjski Vrh 03017/ods A,B
Raduha Gabršnik Konjski Vrh 03020
Raduha Proš Raduha 03042
Raduha Slapnik Raduha 03048
Krnica Hribrnik-Sabodin Krnica 03103
Krnica -- Krnica 03109/ods A,B,C

OE Celje, KE Žalec

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna razgrnitev Javna obravnava Katastrska občina Oddelek / odsek
Vransko Ločica 21.12.2016 ob 8.00 uri Od
19.12.2016
do
23.12.2016
od 7.00
do 9.00 ure
Ločica (1014) 31063B
Vransko Vransko (1012) 31236
Rigelj Ločica (1014) 31305
Ločica Ločica (1014) 31425A
Tabor Brložen Miklavž (1017) 32388
Brložen Črni vrh (1016) 32391E
Grajski vrtovi Črni vrh (1016) 32394F
Suharjevo Črni vrh (1016) 32396
Dobrovlje Letuš Letuš (984) 31125
Letuš Letuš (984) 31126
Dobrovlje Dobrovlje (985) 31133B
Dobrovlje Dobrovlje (985) 31313A
Prebold Rovna Marija Reka (1018) 32132A
Planina Marija Reka (1018) 32133B
Matke Matke (1019) 32138
Matke Matke (1019) 32140
Pod Mrzlico Matke (1019) 32142A
Pri koritu Marija Reka (1018) 32377
Reška planina Marija Reka (1018) 32381B
Velika Reka Marija Reka (1018) 32419C
Liboje Planina Pongrac (1020) 32163
Liboje Liboje (1021) 32188
Šmohor Liboje (1021) 32192
Liboje Liboje (1021) 32194
Medvedjek Liboje (1021) 32212B
Brnica Liboje (1021) 32355A
Medvedjek Liboje (1021) 32355B
Medvedjek Liboje (1021) 32355C
Pekel Liboje (1021) 32357A
Kotečnik Liboje (1021) 32357B
Gozdnik Pongrac (1020) 32361A
Igriše Pongrac (1020) 32367A
Kotečnik Liboje (1021) 32415B
Tišler Liboje (1021) 32415F
Govedič Liboje (1021) 32415H
Gabrška hosta Pongrac (1020) 32417F
Brniška hosta Kasaze (1002) 33003C
Podkal Zabukovica (1003) 33017A
Zabukovica Zabukovica (1003) 33018D
Zgornji Konec Zabukovica (1003) 33019
Spodnje Griže Zabukovica (1003) 33020E
Podkal Zabukovica (1003) 33359C
Migojnice Zabukovica (1003) 33416C
Pirešica Za Montano Gorica (999) 33096A
Stepisnik Gorica (999) 33096B
Na SZ Montane Gorica (999) 33098B
Radojč Lipje (954) 34160
Temenjak Prelska (974) 34348
Temenjak Prelska (974) 34345B
Studence Studence (978) 34135
Štefanov vrh Vel. Pirešica (998) 33139
Ob Vršci Vel. Pirešica (998) 33339B
Polzela Plevna Gotovlje (997) 33440O
Gornja Tajna Dobrič (981) 34325D
Plevna Gotovlje (997) 33087C
Nad Klancem Andraž (980) 34015H
Kolškova goša Dobrič (981) 34026B

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K.O.: Odd / ods
Destrnik Desenci 19.12.2016 ob 8:00uri od 15.12.2016 do 29.12.2016 med 07:00 in 09:00 DESENCI 34031C
Destrnik Nova vas pri Markovcih NOVA VAS PRI MARKOVCIH 34001B

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K.O. Odd / ods
Destrnik Jiršovci 12.12.2016 ob 8:00 od 12.12.2016 do 26.12.2016 med 07:00 in 09:00 Jiršovci 34024A
Destrnik Grajena Grajena 34010A
Destrnik Nova vas pri Markovcih Nova vas pri Markovcih 34001A

OE Ljubljana, KE Kamnik

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K.O. Odd / ods
Kamniška Bistrica   14.12.2016 ob 08:00 od 12.12.2016 do 16.12.2016 med  07:00 in 09:00 ŽUPANJE NJIVE 31D07
Kamniška Bistrica   ŽUPANJE NJIVE 31D11
Kamniška Bistrica   ŽUPANJE NJIVE 31D12
Sela   GODIČ 31F01
Sela   GODIČ 31F02
Sela   GODIČ 31F05
Sela   GODIČ 31F06
Sela   MEKINJE 31G01
Komenda ČEHOV GRABEN PALOVČE 31J32
Komenda GOBAVCA PALOVČE 31J36
Komenda GOBAVCA PALOVČE 31J37
Komenda BABJI TREBUH KAMNIK 31K61
Komenda   PODGORJE 31N07
Tuhinj DRENOVCA ŠMARTNO V TUHINJU 33I01
Tuhinj LIPENK ŠMARTNO V TUHINJU 33I02
Tuhinj VRTAČER ŠMARTNO V TUHINJU 33I03
Tuhinj IVANK ŠMARTNO V TUHINJU 33I05
Motnik SREDNIK ŠPITALIČ 33J05
Motnik ZOBAVA,TABOR ŠPITALIČ 33J13
Motnik OUČAKAR ŠPITALIČ 33J23
Motnik KOZJI HRBER ŠPITALIČ 33J29
Motnik NAD BLANCAM ŠPITALIČ 33J39A
Motnik   ŠPITALIČ 33J39B
Motnik PLANINA ŠPITALIČ 33J47
Tuhinj LOM ZGORNJI TUHINJ 33K08
Sela   ZNOJILE 33L03
Sela   ZNOJILE 33L06

OE Maribor, KE Maribor

Vabilo

RevirKrajevno imeJavna obravnavaJavna razgrnitevKoOdd / ods
KorenaZg. Duplek19.12.2016
ob 08:00

od 5.12.2016
do
16.12.2016
med 07:30 in 09:30

ZGORNJI DUPLEK05030A
Završka vasZAVRŠKA VAS05033E
ZimicaZIMICA05035B
JablanceJABLANCE05036B
JablanceJABLANCE05036E
JablanceJABLANCE05036F
Zg. KorenaZGORNJA KORENA05037D
Zg. KorenaZGORNJA KORENA05037E
ŽikarceŽIKARCE05039D
RačePodgajMARJETA NA DRAVSKEM POLJU09028A
ŠajtelMARJETA NA DRAVSKEM POLJU09028C
PetakMARJETA NA DRAVSKEM POLJU09029A
CediljeMARJETA NA DRAVSKEM POLJU09029D
Marješka hostaMARJETA NA DRAVSKEM POLJU09030A
Marješka hostaMARJETA NA DRAVSKEM POLJU09030D

OE Ljubljana, KE Domžale

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods Priloga
Polje Polje 12.12.2016 ob 8. uri 12.12.2016 do 16.12.2016

Sostro (1775) Bizovik (1733)

46F03 46F04 46F05 46F06 46F07 46F08 46F09 58B10 Vabilo_1

Blagovica
Črni graben 14.12.2016 ob 8. uri
12.12.2016 do 16.12.2016

Blagovica (1927) Spodnje Koseze (1947) Šentožbolt (1926)

11A22 11A25 11A26 11H03 11H04 11H05 11H06 11I03 11I04 Vabilo_2
Volavlje Volavlje 16.12.2016 ob 8. uri 12.12.2016 do 16.12.2016 Volavlje (1778) 46B01 46B04 46B08 46B09 46B40 Vabilo_3
Domžale Domžale
12.12.2016 ob 8. uri
12.12.2016 do 16.12.2016

Radomlje (1936) Rova (1935)

12F01A 12G21B 12G29 12G40 Vabilo_4
Moravče Moravče 12.12.2016 ob 8. uri 12.12.2016 do 16.12.2016
Limbarska gora (1950)
15C07 Vabilo_5

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K.O. Odd / ods
Polenšak Drbetinci 07.12.2016 ob 8:00uri od 05.12.2016 do 19.12.2016 med 07:00 in 09:00 DRBETINCI 34039A
Polenšak Drbetinci DRBETINCI 34039B
Polenšak Drbetinci DRBETINCI 34039C

OE Novo mesto, KE Trebnje

Vabilo

KERevirKrajevno imeJavna obravnavaJavna razgrnitevk.o.Odd / ods
TrebnjeMirna PečOkno09. december 2016, ob 9.00 uri05. do 09. december 2016, med 7.00 in 9.00 uroBršljin04133
TrebnjeMirna PečGradiščeMirna Peč04048A
TrebnjeMirna PečJelšeMirna Peč4049
TrebnjeOtočecKalski hribZagorica4078
TrebnjeOtočecČešča vasBršljin4122
TrebnjeOtočecBrezovicaBršljin4125
TrebnjeLukovekJezeroLukovek18034
TrebnjeDobrničŠahovec - GmajnaKorita18087
TrebnjeDobrničKorita - RavneKorita18089
TrebnjeDobrničDobrava - RavneKorita18090
TrebnjeDobrničDobrava – Za brezjemKorita18091

 

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Sv. Tomaž Bratonečice 28.11.2016 ob 08:00 od 28.11.2016 do 12.12.2016 med 07:00 in 09:00 Bratonečice 24011A, 24011B, 24011D

OE Maribor, KE Slovenska Bistrica

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev Kat. občina Odd / ods Gospodarska enota
Polskava 14. decembra 2016, ob 8. uri od 12. 12. 2016 do 16. 12. 2016 (8.00 - 10.00) Pretrež 61A, 61B, 61C, 61D, 62B, 62C, 62D, 62E SLOVENSKA BISTRICA
Štatenberg 64E
Pečke 68A, 68B, 68C, 68D, 68E
Stopno 69A, 69B, 69C
Slovenska Bistrica Cigonca 39C, 39D, 39F
Brezje pri Poljčanah 74B, 74E, 74F, 74G
Pekel 75A, 75B, 75F, 75G, 76A, 76B, 76C, 76D,76E, 76G, 76H,76I
Stanovsko 77C, 78C, 78D, 78E, 78F
Planina Planina 12B, 12C, 18A,18B, 18D, 19D, 20A, 20B, 20C, 24A, 24B, 25A SMREČNO
Bojtina 43A, 43B, 44A, 50C
Šmartno Smrečno 30A, 31A, 31B, 31C, 31D, 32A, 34A, 34B, 34C, 35A, 36A, 36C, 38C, 38D, 39A, 39B
Frajhajm 65A, 65B, 65C
Oplotnica Oplotnica 17C, 18A, 18B JUŽNO POHORJE
Brezje pri Oplotnici 22A, 23A
Božje 30A
Koritno 36A
Kot 40A, 40C, 40D, 48B, 58B
Polskava Kovača vas 78C
Šmartno Ošelj 103D, 103E, 106B, 107A, 108C, 108D

OE Maribor, KE Maribor

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Kungota OREŠJE 5.12.2016 ob 08:00 od 18.11.2016 do 2.12.2016 med 07:30 in 09:30 OREŠJE 08002A
Kungota OREŠJE OREŠJE 08002B
Kungota OREŠJE OREŠJE 08002F
Kungota OREŠJE OREŠJE 08002G
Kungota VODOLE VODOLE 08003A
Kungota VODOLE VODOLE 08003B
Kungota VODOLE VODOLE 08003C
Kungota VODOLE VODOLE 08003D
Kungota VODOLE VODOLE 08004A
Kungota VODOLE VODOLE 08004B
Kungota VODOLE VODOLE 08004D
Kungota MALEČNIK MALEČNIK 08005A
Kungota MALEČNIK MALEČNIK 08005B
Kungota METAVA METAVA 08010B
Kungota GRADIŠKA GRADIŠKA 08043C
Kungota KOZJAK KOZJAK 08044C
Kungota ZGORNJA KUNGOTA ZGORNJA KUNGOTA 08048E
Kungota VRŠNIK VRŠNIK 08051B
Kungota PESNICA PESNICA 08055D
Kungota JURSKI VRH JURSKI VRH 08057E
Kungota ŠPIČNIK ŠPIČNIK 08059E
Kungota ŠPIČNIK JURSKI VRH 08059E
Kungota PLINTOVEC PLINTOVEC 08064A
Kungota PLINTOVEC PLINTOVEC 08065C
Kungota CIRKNICA CIRKNICA 08067A
Kungota CIRINGA CIRINGA 08125B

OE Maribor, KE Maribor

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Sladki vrh VUKOVJE 28.11.2016 ob 08:00 od 14.11.2016 do 25.11.2016 med 07:30 in 09:30 VUKOVJE 08019A
Sladki vrh VUKOVJE VUKOVJE 08019B
Sladki vrh VUKOVJE VUKOVJE 08019E
Sladki vrh SPODNJI JAKOBSKI DOL SPODNJI JAKOBSKI DOL 08026A
Sladki vrh SPODNJI JAKOBSKI DOL SPODNJI JAKOBSKI DOL 08026B
Sladki vrh SPODNJI JAKOBSKI DOL SPODNJI JAKOBSKI DOL 08026C
Sladki vrh SPODNJI JAKOBSKI DOL SPODNJI JAKOBSKI DOL 08026D
Sladki vrh SPODNJI JAKOBSKI DOL SPODNJI JAKOBSKI DOL 08026E
Sladki vrh ROČICA ROČICA 08080A
Sladki vrh ROČICA ROČICA 08080B
Sladki vrh ROČICA ROČICA 08080C
Sladki vrh ROČICA ROČICA 08080D
Sladki vrh POČENIK POČENIK 08082A
Sladki vrh POČENIK POČENIK 08082B
Sladki vrh POČENIK POČENIK 08082C
Sladki vrh ŠENTILJ V SLOVENSKIH ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH 08115D

OE Celje, KE Laško

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Planina Loka pri Žusmu 16.11.2016   od 14.11.2016 do 18.11.2016   Loka pri Žusmu 0944306A
Dobrina Dobrina 0944397B
Dobrina Dobrina 0944397C
Dobrina Dobrina 0944398B
Tumf Loka pri Žusmu 0944399A
Marijina vas Marijina vas 0945307A
Rudenik Marijina vas 0945307B
Marijina vas Marijina vas 0945309A
Lahov graben Paneče 0945316
Jurklošter Voluš Mrzlo polje 0945326A
Voluš Mrzlo polje 0945326B
Voluš Mrzlo polje 0945326C
Voluš Mrzlo polje 0945327
Voluš Mrzlo polje Jurklošter 0945331
Voluš Jurklošter 0945332
Voluš Mrzlo polje 0945340A
Voluš Mrzlo polje 0945340B
Špiček Paneče 0945352C
Špiček Tajna Paneče 0945358A
Špiček Paneče 0945358B
Špiček Paneče 0945358D
Rečica Sedraž Sedraž 0947020A
Brezno Sedraž 0947017H
Sedraž Sedraž 0947017I
Topliška hosta Rimske toplice 0947369A
Rimske toplice Rimske toplice 0947369B
Rimske toplice Rimske toplice 0947370B
Kojzica Rimske toplice 0947370D
Rimske toplice Rimske toplice 0947370E
Rimske toplice Rimske toplice 0947370G
Zaokrug Sedraž 0947371B
Sedraž Sedraž 0947371C
Sedraž Sedraž 0947371D
Sedraž Sedraž 0947372A
Sedraž Sedraž 0947372H
Brdo Sedraž 0947372J
Brdo Sedraž 0947372L
Debro Debro 0947385B
Debro Debro 0947385D
Debro Debro 0947685F
Debro Debro 0947385G
Rimske toplice Rimske toplice 0947404A
Brezno Sedraž 0947502C
Govški hrib Sedraž 0947508B
Rimske toplice Rimske toplice 0947561
Sedraž Sedraž 0947563
Šmihel Šmihel 0947564
Laško Male grahovše Vrh nad Laškim 0946067
Olešče Olešče 0946132A
Tičenica Plazovje 0946391B

OE Celje, KE Rogaška

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Rogatec Log 21.11.2016 med 8.00 in 9.00 uro od 17.11.2016 do 23.11.2016 med 7.00 in 9.00 uro Trlično 40304a
Log Trlično 40307c
Log Trlično 40308b
Log Trlično 40309d
Log Trlično 40311c
Log Trlično 40313b
Log Trlično 40313c
Log Trlično 40314b
Log Trlično 40314c
Log Trlično 40317b
Log Trlično 40325a
Log Trlično 40325b
Log Trlično 40325c
Log Trlično 40326b
Log Trlično 40326c
Log Trlično 40326d
Log Trlično 40328c
Log Trlično 40329a
Log Trlično 40335b
Log Trlično 40338c
Marijin vrh Rogatec 40414b
Rogaška Slatina Plešivec Cerovec 40351d
Plešivec Cerovec 40352c
Plešivec Cerovec 40354b
Jelovec Negonje 40358b
Dreveniška gora Drevenik 40370b
Galke Zgornji Gabernik 40126
Galke Zgornji Gabernik 40370a
Dolgi vrh Sveti Florijan 40414a
Šmarje Grobelno Platinovec 41401b
Globoko Ješovec 41402d
Pijovci Pijovci 41376b
Pijovci Pijiovci 41613
Podčetrtek Tinsko Tinsko 42318b
Tinsko Tinsko 42319a
Tinsko Tinsko 42319b
Tinsko Tinsko 42320b
Tumf Babna gora 42399c
Kozje Virštanj Virštanj 42362e
Kozje Kozje 42421g
Kozje Kozje 42421h

OE Maribor, KE Ptuj

 

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods PRILOGA
Sv. Tomaž Stoleščak 03.11.2016 ob 08:00 od 02.11.2016 do 16.11.2016 med 07:00 in 09:00 Litmerk 24082D VABILO_1
Sv. Tomaž Stoleščak Litmerk 24082F VABILO_2

OE Celje, KE Žalec

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Katastrska občina Oddelek / odsek
Dobrovlje Brezovec 14.10.2016 ob 8.30 uri

Od 12.10.2016

do 18.10.2016

med 7.00 in

9.00 uro

Dobrovlje (985) 31145
Vransko Lucjanov graben Jeronim (1013) 31199
Vransko Jeronim Jeronim (1013) 31225
Vransko Vološka reber Jeronim (1013) 31441
Vransko Vološka reber Jeronim (1013) 31442
Tabor Štrukljev grič Miklavž (1017) 32384
Tabor Jazen hrib Miklavž (1017) 32385A
Tabor Dole Miklavž (1017) 32386B
Tabor Tišlerjevo Miklavž (1017) 32386D
Tabor Miklavž Miklavž (1017) 32387
Tabor Pod Šijo Črni vrh (1016) 32395E
Tabor Pod Krvavico Črni vrh (1016) 32395G
Tabor Miklavž Miklavž (1017) 32421P
Prebold Planinca Marija Reka (1018) 32382A
Prebold Planinca Marija Reka (1018) 32382C
Liboje Gozdnik Pongrac (1020) 32180
Liboje Liboje Liboje (1021) 32355K
Liboje Podgozdnik Pongrac (1020) 32364A
Liboje Gozdnik Pongrac (1020) 32364B
Liboje Gozdnik Pongrac (1020) 32364C
Liboje Liboje Liboje (1021) 32415E
Liboje Gozdnik Pongrac (1020) 32417D
Liboje Porence Kasaze (1002) 33010B
Liboje Migojnice Zabukovica (1003) 33011
Liboje Slovenski dol Zabukovica (1003) 33358D
Liboje Migojnice Zabukovica (1003) 33416B
Liboje Porence Kasaze (1002) 33416G
Liboje Veliki les Kasaze (1002) 33417D
Polzela Šeniška goša Dobrič (981) 34326A
Polzela Šeniška goša Dobrič (981) 34326B
Polzela Andraž Andraž (980) 34431E

OE Maribor, KE Ptuj

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods Vabilo
Desternik Kozjak 10.10.2016 ob 07:30 od 10.10.2016 do 24.10.2016 med 07:00 in 09:00 Krčevina pri Vurbergu 34022A VABILO_1
Desternik Kozjak Krčevina pri Vurbergu 34021D VABILO_2

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

RevirKrajevno imeJavna obravnavaJavna razgrnitevKoOdd / ods
Sv. TomažKačjak10.10.2016 08:00od 03.10.2016 do 19.10.2016 med 07:00 in 09:00Bresnica24097A

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev K.O. Odd / ods
Polenšak Hojčje 14.09.2016 ob 8:00uri od 14.09.2016 do 28.09.2016 med 07:00 in 09:00 VITOMARCI 34037A
Polenšak Vitomarci VITOMARCI 34037B
Polenšak Hojčje VITOMARCI 34037C

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Sv. Tomaž Dobravčak 26.09.2016 ob 08:00 od 19.09.2016 do 03.10.2016 med 07:00 in 09:00 Lešnica pri Ormožu 24084A

OE Nazarje, KE Luče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Podveža Koklejšek 9.9.2016 med 8.00 in 9.00 uro 9.9.2016 do 16.9..2016 med 7:00 in 8:00 uro Podveža 03251/b,e,d

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Sv. Tomaž Dobravčak 18.08.2016 ob 09:00 od 08.082016 do 22.08.2016 med 08:00 in 09:00 Lešnica pri Ormožu 24084B
Sv. Tomaž Dobravčak Lešnica pri Ormožu 24084C

OE Nazarje, KE Luče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Raduha Javorc 15.7.2016 med 8.00 in 9.00 uro 15.7.2016 do 22.7.2016 med 7:00 in 8:00 uro Konjski Vrh in Primož pri Ljubnem 03209/a,b,c
Raduha Vodole Konjski Vrh 03218/a,b,c,d,e
Krnica Polamanik Podvolovljek in Tirosek 03203/a,b,c
Robanov Kot Huda goša Solčava 01031/a,b,c,d,f,g

OE Nazarje, KE Luče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Podveža Cirej 24.6.2016 med 8.00 in 9.00 uro 20.6.2016 do 24.6.2016 med 7:00-8:00 uro Podveža 03070/a
Podveža Fitez Podveža 03063

OE Bled, KE Jesenice

Vabilo

Revir Kraj ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd/ods
Rateče Vogle 24.6.2016 ob 7:00 20.6-
24.6.2016 od
7:30 do
8:30 ure
Rateče 05 4A
Rateče Pripoved 24.6.2016 ob 7:30 Podkoren 05 8
Rateče Žlebe 24.6.2016 ob 8:00 Podkoren 05 9A
Gozd Sekanje 24.6.2016 ob 7:00 Gozd 05 36A
Gozd Vošca 24.6.2016 ob 7:30 Gozd 05 36B
Gozd Jureževa pl 24.6.2016 ob 8:00 Gozd 05 36C
Žirovnica Kraševec 24.6.2016 ob 7:00 Koroška B 07 11C

 


OE Bled, KE Bohinj

Vabilo

Revir Kraj ime Javna obravnava Javna razgrnitev KO Odd/ods
Zg dolina Ravno brdo 24.6.2016 ob 7:00 20.6-
24.6.2016
od 7:30
do 8:30
Studor 11 20
Zg dolina Medvedovc 24.6.2016 ob 7:30 Studor 11 21A
Gorjuše-K Jonat vrh 24.6.2016 ob 7:00 Gorjuše 11 80
Gorjuše -K Četenak 24.6.2016 ob 7:30 Gorjuše 11 84
Sp dolina Strmine 24.6.2016 ob 7:00 Nemški rovt 11 101A
Sp dolina Zabrševje 24.6.2016 ob 7:30 Boh Bistrica 11 131A
Sp dolina Pod Rudnico 24.6.2016 ob 8:00 Boh Bistrica 11 132A

OE Maribor, KE Maribor

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Ščavnica

1.6.2016 ob

08:00

od 18.5.2016

do 31.5.2016

med 7:30 in

09:30

LOKAVEC 04001G
Ščavnica LOKAVEC 04001H
Ščavnica ZGORNJA ŠČAVNICA 04006E
Ščavnica ZGORNJA ŠČAVNICA 04007A
Ščavnica ZGORNJA ŠČAVNICA 04008A
Ščavnica ZGORNJA ŠČAVNICA 04008B
Ščavnica LEDINEK 04014D
Ščavnica SPODNJI GASTERAJ 04040F
Ščavnica SPODNJI GASTERAJ 04041A
Ščavnica JUROVSKI DOL 04047C
Ščavnica JUROVSKI DOL 04047D
Ščavnica PARTINJE 04049B

OE Novo mesto, KE Semič-Metlika

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
RESA RAJHENAV-ROŠKA CESTA 23.05.2016 ob 10.00 16.05.2016 – 23. 05. 2016 med 8.00 in 10.00 (1497) PODSTENICE 12009A
RESA PODSTENE (1497) PODSTENICE 12019
RESA VINSKA CESTA (1497) PODSTENICE 12020B
RESA VINSKA CESTA (1497) PODSTENICE 12021
RESA VINSKA CESTA (1497) PODSTENICE 12022C
RESA ČERVANOVA CESTA (1521) ČRMOŠNJICE 12052B
RESA TOPLI VRH (1521) ČRMOŠNJICE 12053B
RESA BUKOVA GORICA (1521) ČRMOŠNJICE 12054
RESA BUKOVA GORICA (1521) ČRMOŠNJICE 12055
RESA TRAVNIK-ROŠKA  CESTA (1520) ŠTALE 12022A
RESA ČERVANOVA CESTA (1520) ŠTALE 12052B
RESA TOPLI VRH-STARE ŽAGE (1521) ČRMOŠNJICE 12058
RESA VINSKA CESTA-PODSTENE (1531) GOLOBINJEK 12020A
RESA TRAVNIK-ROŠKA CESTA (1531) GOLOBINJEK 12022A
RESA KOPA-GOLOBINJEK (1531) GOLOBINJEK 12037
ČRMOŠNJICE SREDNJA VAS (1521) ČRMOŠNJICE 12082A
ČRMOŠNJICE ŠKRILJ (1520) ŠTALE 12087B
ČRMOŠNJICE MAŠELJ (1521) ČRMOŠNJICE 12100A
ČRMOŠNJICE NAD MAŠELJEM (1521) ČRMOŠNJICE 12103
ČRMOŠNJICE SEČ (1521) ČRMOŠNJICE 12110A
ČRMOŠNJICE SEČ (1499) STARE ŽAGE 12110B
ČRMOŠNJICE PLEŠ (1499) STARE ŽAGE 12119
ČRMOŠNJICE TRAVNI DOL (1499) STARE ŽAGE 12120
ČRMOŠNJICE PAJKEŽ (1499) STARE ŽAGE 12122
ČRMOŠNJICE SREDNJA VAS (1530) BLATNIK 12082A
PRIBIŠJE BREZOVICA (1530) BLATNIK 12095
PRIBIŠJE VIMOL (1530) BLATNIK 12096B
PRIBIŠJE AŠELICE (1521) ČRMOŠNJICE 12097C
PRIBIŠJE POD AŠALICAMI (1521) ČRMOŠNJICE 12099A
BUKOVA GORA LAHINJA (1533) KLEČ 13045
BUKOVA GORA SVETI KRIŽ (1537) BUKOVA GORA 13071
BUKOVA GORA TOPLI VRH (1537) BUKOVA GORA 13074
BUKOVA GORA MRZLE DRAGE (1537) BUKOVA GORA 13084
BUKOVA GORA TOPLI VRH (1537) BUKOVA GORA 13087
PLANINA LOCKPIHL (1531) GOLOBINJEK 13018
PLANINA ŠPORMOV HRIB (1531) GOLOBINJEK 13021
PLANINA PRI BARAKI (1531) GOLOBINJEK 13030
PLANINA MIRNA GORA (1532) PLANINA 13028
PLANINA PLANINA-GREDE (1532) PLANINA 13041A
PLANINA SREDGORA (1532) PLANINA 13103A
PLANINA VELIKA LOZA (1518) GRADAC 17104

OE Kočevje, KE Velike Lašče

Vabilo

KE Revir Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Velike Lašče Struge 23.5.-7.6.2016 ob 7-8 ure 1.6.2016 ob 8. uri Podtabor 209

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Središče Veliki Brebrovnik 18.5.2016 ob 08:00 od 16.5.2016 do 30.5.2016 med 08:00 in 09:00 VELIKI BREBROVNIK 24042A
Središče Stara gora HERMANCI 24049A
Središče Stara gora HERMANCI 24049B
Središče Koračica OBREŽ 24119A

OE Kočevje, KE Velike Lašče

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd/ods
Karlovica Plosovo 13.05-24.05 med 7. in 8 uro 18.05. ob 8 uri Lužarji 2
Karlovica Lužarjev breg Lužarji 21
Karlovica Kaličarjev potok Lužarji 32
Karlovica Pleški hrib Lužarji 34
Karlovica Ograja Velike Lašče 186
Karlovica Babne Velike Lašče 191
Karlovica Cerovec Turjak 156
Karlovica Jelovec Turjak 158
Struge Blatne doline Kompolje 238
Mačkovec Črmarela Krvava peč 97
Mačkovec Bele peči Selo 84
Dobrepolje Zagoriške rebe Zagorica 107
Kompolje Gradišče Ulaka 150
Kompolje Buča Ulaka 152

OE Ljubljana, KE Vrhnika

Vabilo

Revir Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Borovnica 20.05.16 16.-20.5.2016 Breg 84B06

OE Novo mesto, KE Trebnje

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Otočec Mestna hosta 20. maj 2016, ob 9.00 uri 16. do 20. maj 2016, med 7.00 in 9.00 uro Bršljin 04133
Lukovek Zvalei Lukovek 18024
Lukovek Zgornji Rihpovec Lukovek 18030
Lukovek Rihpovec Lukovek 18032
Lukovek Jezero Lukovek 18034

OE Novo mesto, KE Črnomelj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
PETROVA VAS MRZLA DRAGA 14.4.2016 ob 07:00 od 11.4.2016 do 15.4.2016 med 07:00 in 09:00 MAVRLEN 20066
ADLEŠIČI SUHOTINEC BEDENJ 22068
ADLEŠIČI GMAJNA ADLEŠIČI 22124
ADLEŠIČI VEL. BUKOVJE ADLEŠIČI 22131A
ADLEŠIČI VEL. BUKOVJE ADLEŠIČI 22131B
ADLEŠIČI VEL. BUKOVJE ADLEŠIČI 22131C
ADLEŠIČI VEL. BUKOVJE ADLEŠIČI 22131D
ADLEŠIČI VEL. BUKOVJE ADLEŠIČI 22132A
ADLEŠIČI VEL. BUKOVJE ADLEŠIČI 22132B
ADLEŠIČI ROVINE ADLEŠIČI 22138C
ADLEŠIČI GORENJCI ADLEŠIČI 22145C

OE Ljubljana, KE Vrhnika

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Borovnica Kafrl 15.04.16 11.-15.4.2016 Breg 84B04

OE Celje, KE Slovenske Konjice

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Stenica - Javorje Jelševa loka 11. april ob 8.00 uri 11.4 do 18.4 med 7.00 -9.00 uro Štenica 37351A
Stenica - Javorje Stenica Štenica 37352
Stenica - Javorje Stenica Štenica 37353
Stenica - Javorje Stenica Štenica 37354
Stenica - Javorje Stenica Štenica 37355
Stenica - Javorje Stenica Štenica 37357
Stenica - Javorje Stenica Štenica 37359
Zreče Skomarje Skomarje 38081
Zreče Kobila Skomarje 38086
Zreče Skomarje Skomarje 38096
Zreče Koroška vas Gorenje pri Zrečah 38123
Zreče Gorenje nad Zrečami Gorenje pri Zrečah 38124A
Zreče Bezovje nad Zrečami Gorenje pri Zrečah 38127
Zreče Črešnovski vrh Gorenje pri Zrečah 38129
Zreče Golek Zreče 38136
Rakovec Paka Paka 37055B
Rakovec Hudinja Hudinja 37056A
Rakovec Hudinja Hudinja 37057A
Rakovec Hudinja Hudinja 37057B
Rakovec Hudinja Hudinja 37058B
Rakovec Hudinja Hudinja 37059A
Rakovec Ovčarjev vrh Hudinja 37060B
Rakovec Sveti Vid Hudinja 37063A
Rakovec Hudinja Hudinja 37063D
Rakovec Rakovec-Hudinja Hudinja 37064
Rakovec Rakovec-Hudinja Hudinja 37086D
Rakovec Kobila Hudinja 37089A
Rakovec Hudinja Hudinja 37091B
Rakovec Turn- Rakovec Hudinja 37311
Rakovec Rakovec-Hudinja Hudinja 37319B
Rakovec Hudinja Hudinja 37325C
Rakovec Hudinja Hudinja 37369A
Rakovec Hudinja Hudinja 37369C
Rakovec Hudinja Hudinja 37372
Rakovec Hudinja Hudinja 37373
Rakovec Hudinja Hudinja 37376C
Loče Podob Koble 39036
Loče Jernej pri Ločah Jernej pri Ločah 39045A
Loče Draža vas Žiče 39082A
Loče Škedenj Tolsti vrh 39108
Loče Radana vas Škalce 39155
Loče Petelinjek Zgornje laže 39353
Loče Petelinjek Jernej pri Ločah 39357
Loče Petelinjek Jernej pri Ločah 39358A

OE Ljubljana, KE Vrhnika

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods
Bistra Galetova gmajna 04.03.16 29.2-4.3.2016 Borovnica 84A18

OE Maribor, KE Ptuj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
Središče Ivanjkovci

13.4.2016

ob 08:00

od 11.4.2016

do 25.4.2016

med 08:00

in 09:00

IVANJKOVCI 24029A
Središče Žerovinci ŽEROVINCI 24032A
Središče Žerovinci ŽEROVINCI 24033A
Središče Žerovinci ŽEROVINCI 24033D
Središče Žerovinci ŽEROVINCI 24033E
Središče Žerovinci ŽEROVINCI 24033F
Središče Cerovec-Stanka Vraza CEROVEC-STANKA VRAZA 24034A
Središče Trstenik VELIČANE 24036B
Središče Trstenik MIHALOVCI 24039B
Središče Mali Brebrovnik MALI BREBROVNIK 24040A
Središče Vinski vrh VINSKI VRH 24045C
Središče Bajzek GOMILA 24050B
Središče Gruškovje KOG 24052C
Središče Vodranci VODRANCI 24062A
Središče Vodranci VODRANCI 24062C
Središče Levšovjak VITAN 24064A
Središče Šalovci pri središču ŠALOVCI PRI SREDIŠČU 24065B
Središče Šalovci pri središču ŠALOVCI PRI SREDIŠČU 24067A
Središče Šalovci pri središču ŠALOVCI PRI SREDIŠČU 24067B
Središče Šalovci pri središču ŠALOVCI PRI SREDIŠČU 24067C
Središče Hum HUM 24070A
Središče Hum HUM 24070B
Središče Hum HUM 24070C
Središče Pavlovski vrh PAVLOVSKI VRH 24071B
Središče Pavlovci PAVLOVCI 24075A
Središče Tukarjevo borovje PAVLOVCI 24075B
Središče Pavlovci PAVLOVCI 24075C
Središče Pavlovci PAVLOVCI 24075D
Središče Pušenci PUŠENCI 24113A
Središče Pušenci PUŠENCI 24113B
Središče Pušenci PUŠENCI 24113C
Središče Kravjak PUŠENCI 24113D
Središče Pušenci PUŠENCI 24113E
Središče Loperšice LOPERŠICE 24117A
Središče Loperšice LOPERŠICE 24117B
Središče Loperšice LOPERŠICE 24117C
Središče Gaberje LOPERŠICE 24117D
Središče Gaberje LOPERŠICE 24117E
Središče Loperšice LOPERŠICE 24118A
Središče Loperšice LOPERŠICE 24118B
Središče Marof GRABE PRI SREDIŠČU 24124A
Središče Marof GRABE PRI SREDIŠČU 24124E
Središče Hraščica SREDIŠČE 24128A
Središče Hraščica SREDIŠČE 24128G

OE Ljubljana, KE Domžale

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev k.o. Odd / ods Priloga
Polje Polje 29.02.2016 ob 10. uri 29.02.2016 do 04.03.2016 Dobrunje (1773)
Podmolnik (1774)
Sostro (1775)
Lipoglav (1776)
Javor (1777)
58D11
46G03B
46G08
46F10A
46F14
46F15
46F16
46F17A
46F18
46E01
46E02
46E05
46E06
46E07
46E08
46E13
46E14
46E15
46E16
46E19
46E20
46D07
46D13
Vabilo_1
Blagovica Črni graben 01.03.2016 ob 9. uri 29.02.2016 do 04.03.2016 Trojane (1924)
Šentožbolt (1926)
Blagovica (1927)
Češnjice (1928)
Krašnja (1931)
11J22
11I02
11I17
11A05
11A07
11A08
11A09
11A10
11A11A
11A11B
11A12
11A13
11A15
11A16
11A17
11A18
11A19
11A20
11A24
11B06
11D03
11D06
11D11
Vabilo_2
Volavlje Volavlje 29.02.2016 ob 8. uri 29.02.2016 do 04.03.2016 Laze (1769)
Volavlje (1778)
15T08A
46B03
46B07
46B10B
46B25
Vabilo_3
Domžale Domžale 02.03.2016 ob 8. uri 29.02.2016 do 04.03.2016 Rova (1935)
Radomlje (1936)
Loka (1940)
Dob (1943)
12G19B
12G21D
12G32B
12F03
12B08
12B11
12B12
12B13
12B14
12H02
12H08
Vabilo_4
Dolsko Dolsko 29.02.2016 ob 9. uri 29.02.2016 do 04.03.2016 Nadgorica (1757)
Dolsko (1767)
Brezovica (1958)
Ihan (1964)
58NA1A
58NA1B
58NA1C
15P01A
12K02B
12K03
12K04
12M01
Vabilo_5
Moravče Moravče 29.02.2016 ob 9. uri 29.02.2016 do 04.03.2016 Negastrn (1949)
Limbarska gora (1950)
Peče (1952)
Drtija (1953)
Velika vas (1954)
Moravče(1955)
Trojica (1957)
15E01
15E04
15C03
15F02
15F08
15F14
15A03
15A06
15H03
15D09
15G03
Vabilo_6

OE Novo mesto, KE Črnomelj

Vabilo

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods
PETROVA VAS ROŽANSKE KOŠENICE 4.2.2016 ob 07:00 od 1.2.2016 do 5.2.2016 med 07:00 in 09:00 PETROVA VAS 20022
PETROVA VAS PETROVSKE KOŠENICE PETROVA VAS 20023
PETROVA VAS MIHELJSKE KOŠENICE PETROVA VAS 20024
PETROVA VAS PETROVSKE KOŠENICE PETROVA VAS 20025
PETROVA VAS PETROVSKE KOŠENICE PETROVA VAS 20026
ČRNOMELJ LOČKE LOZE LOKA 20129
ČRNOMELJ GRAJSKA LOZA LOKA 20134
ČRNOMELJ GMAJNA ZASTAVA 20149
ČRNOMELJ VELIKI VRH ZASTAVA 20150B
ČRNOMELJ PAVIČIČI ZASTAVA 20151B
ČRNOMELJ ROVIŠČE CERKVIŠČE 20157
DRAGATUŠ CIRNIK DRAGATUŠ 21137B
DRAGATUŠ MALI CIRNIK DRAGATUŠ 21137C
DRAGATUŠ STELJNIKI DRAGATUŠ 21137E
DRAGATUŠ NERAJSKI CIRNIK DRAGATUŠ 21138A
DRAGATUŠ CIRNIK DRAGATUŠ 21139
SINJI VRH KOČKA REBER DAMELJ 21168A
SINJI VRH BREZJE DAMELJ 21168B
SINJI VRH SEBETIH DAMELJ 21169A
VINICA CERIK BOJANCI 22115B
VINICA GMAJNŠČINA VINICA 22196

OE Ljubljana, KE Škofljica

Revir Krajevno ime Javna obravnava Javna razgrnitev Ko Odd / ods VABILO
Grosuplje / 4.1.2016 ob 08:00 od 4.1.2016 do 8.1.2016 med 07:00 in 09:00 STRANSKA VAS 21D29 Vabilo 1
Grosuplje / VELIKE LIPLJENE 21P05
Grosuplje / VINO 21R02
Grosuplje / VINO 21R03
Grosuplje / VINO 21R05
Grosuplje / VINO 21R06
Ivančna Gorica   DRAGA 22E06 Vabilo 2
Ivančna Gorica Kremenjek VELIKE PECE 22S01
Ivančna Gorica Fedranov gozd VELIKE PECE 22S03
Ivančna Gorica Vodica VELIKE PECE 22S09
Ivančna Gorica / VRHE 22T12
Ig / TOMIŠELJ 77A08 Vabilo 3
Ig / VRBLJENE 77B04
Ig / VRBLJENE 77B05
Ig / VRBLJENE 77B06
Ig / VRBLJENE 77B08
Ig / VRBLJENE 77B09
Ig / VRBLJENE 77B10
Višnja gora Zelenke POLICA 21I09 Vabilo 4
Višnja gora Gradijek POLICA 21I10
Višnja gora Debeli hrib BLEČJI VRH 21J01
Višnja gora Debeli hrib BLEČJI VRH 21J02
Višnja gora Peščenik DEDNI DOL 22C13A
Višnja gora Baronov hrib DEDNI DOL 22C13B
Višnja gora Krški h.-Stari grad DEDNI DOL 22C14
Škofljca / GOLO 76B01 Vabilo5
Škofljca Marin dol LANIŠČE 77E12
Škofljca GORENJE BLATO LANIŠČE 77E14
Škofljca Gumniški vrh LANIŠČE 77E16A
Škofljca Drenik DRENIK 77G01
Škofljca Selska gmajna RUDNIK 77I13
Šentvid Hrastičje BUKOVICA 22A03A Vabilo6
Šentvid Hrastičje BUKOVICA 22A03B
Šentvid / ČEŠNJICE 22B05
Šentvid Potošca METNAJ 22K13
Šentvid Kurja vas - V.boršt STIČNA 22O03
Mokerc / GOLO 76B28B Vabilo7
Mokerc / GOLO 76B30A
Mokerc / GOLO 76B30B
Mokerc / GOLO 76B32
Mokerc / KRVAVA PEČ 76E36A
Mokerc Grdi laz ŽELIMLJE 76G23A
Mokerc Kamniti laz ŽELIMLJE 76G23B
Mokerc Kamniti laz ŽELIMLJE 76G23C

© 2005-2017 Zavod za gozdove Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe